Бітумна черепиця КАТЕПАЛ.

  • Відгуки : 0
  • Переглядів: 1960
  • 0

Бітумна черепиця Катепал має хорошу популярність вже протягом не одного десятиліття. Гнучка черепиця фінської фірми Katepal, свого часу, була представлена ??на ринку м'якої покрівлі однією з перших і стала загальною назвою для аналогічної продукції, яка з'явилася у продажу пізніше.

Професійно виконана бітумна черепиця Катепал відрізняється доступною ціною, різноманіттям кольорів і форм. Нововведення компанії - це унікальна система самонаклеіванія, яка дозволяє при здійсненні монтажу покрівлі створити абсолютну герметичне перекриття швів.

Склополотно і модифікований покращений бітум високої якості, з яких виробляється внутрішній шар м'якої покрівлі, створюють матеріал зі ступенем водопоглинання практично рівною нулю, тому гнучка черепиця Катепал не піддається гниттю і корозії.

Склад матеріалу розробляється з урахуванням наших кліматичних умов і володіє високими показниками, і морозо- і теплостійкості. Верхній шар гнучкої черепиці складають кольорові кам'яні гранули, що створюють унікальну структуру матеріалу, захист від ультрафіолетових променів.

М'яка покрівля Катепал виробляється в різних колірних варіантах і представляється 5 основними колекціями:

Бітумна черепиця Катепал (Katepal) - ROCKY

Створює імітацію старовинної гонтовой покрівлі та виконується в кольоровій гамі, яка традиційна для такої покрівлі: Осінній клен, Золотий пісок Каштан, Теракота, Червоний граніт та ін.

Бітумна черепиця Катепал, бітумна черепиця Katepal

Бітумна черепиця Katepal (Катепал) - KATRILLY

Бітумна черепиця Katepal високої якості з цікавим тривимірним ефектом на поверхні матеріалу, який виходить за допомогою об'ємних «тіней» у кожній «соте». Колірна гамма черепиці максимально наближена до природного гамі, що випливає з назви кольорів: Зелень Мохова, Кора дерева, Дюна і т.д.

Бітумна черепиця Катепал, бітумна черепиця Katepal

Бітумна черепиця Катепал (Katepal) - JAZZY

Бітумна черепиця КАТЕПАЛ зі своєрідним «мозаїчним» малюнком 6-вугільної форми. Ефект гри світла і тіні, який досягається через змішування у верхньому шарі чорних гранул і фарб основного кольору, створює обсяг і глибину поверхні.

Бітумна черепиця Катепал, бітумна черепиця Katepal

Бітумна черепиця Katepal (Катепал) - FOXY

Правильні ромби м'якої черепиці Katepal створюють ілюзію фальцьованою, професійної та сланцевої покрівлі, а слабке затемнення на кожному гонті надає візуальний обсяг покрівельного покриття. Дана серія чудово підійде і для маленьких, і для великих скатів.

Бітумна черепиця Катепал, бітумна черепиця Katepal

Бітумна черепиця Катепал (Katepal) - CLASSIC KL

Класична бітумна черепиця КАТЕПАЛ з однотонною заливкою м'яких відтінків 6-вугільної форми. Кращий бюджетний варіант благоустрою покрівлі, який доступний широкому колу покупців за ціною.

Бітумна черепиця Катепал, бітумна черепиця Katepal

 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 19.6 TOP 2 (opencartadmin.com)