Металочерепиця. Будова листа і види покриттів.

  • Відгуки : 0
  • Переглядів: 2069
  • 0
Для монтажу різних вузлів покрівлі застосовуються аксесуари спеціальні планки, що виготовляються з того ж металу, що і черепиця. Існують і застосовуються такі планки як гребенева, карнизна, торцева (фронтонна), примикання, а також планки внутрішнього стику (ендови) та багато інших. Щоб уникнути лавиноподібного сходу снігу і пошкодження водостічної системи рекомендується застосовувати снегоупорние планки. Існує ймовірність того, що на об'єкті необхідно встановити спеціальні планки примикання до покрівлі специфічного розміру, всі перераховані вище матеріали можна придбати в компанії ТОВ "ЮТК Миколаїв".
 
З багатого розмаїття відтінків завжди можна вибрати найбільш підходящий Вашому будинку. При виборі кольору металочерепиці прийнято орієнтуватися по каталогу RAL або RR.
 
Важлива перевага компанії ТОВ "ЮТК Миколаїв" - найширший вибір профілів (малюнка) хвилі і найбільший спектр кольорів за системою RAL і RR. В останні роки найпопулярнішим є малюнок, який імітує натуральну черепицю у вигляді плиток, прилеглих один до одного, або лусочок. Також не виключені й інші варіанти. При виборі профілю майбутньої покрівлі та її кольору, ми рекомендуємо брати до уваги дизайн Вашого будинку, навколишній ландшафт і, найголовніше, колір, який Вам подобається. Наші співробітники покажуть Вам зразки будь-яких профілів і нададуть допомогу в правильному виборі покриття для вашого об'єкта, враховуючи кліматичні умови, норми експлуатації, а також вимоги до зовнішнього вигляду. Також правильно розрахують необхідну кількість матеріалу для Вашої покрівлі. Поєднання в металочерепиці гарного малюнка класичної черепиці з міцністю металу, пожежної та екологічною безпекою, найширшим вибором колірної гами (від білого до чорного), високою естетичністю, на сьогоднішній день, по праву робить найпопулярнішим видом покрівельних матеріалів. Основною якістю будь-якого покрівельного матеріалу є герметичність. Цією властивістю повною мірою володіє металочерепиця, яка надійно і повністю захистить Ваше будову від опадів. Монтаж листів великої площі, нарізаних по довжині ската, проводиться внахлест, один на одного, що призводить до мінімальної кількості стиків на поверхні покрівлі. У свою чергу стики, лінії нахлеста, додатково захищаються на гребені хвилі нижнього листа спеціальною канавкою. Також значно покращує гідроізоляційні характеристики покрівлі укладання гідробар'єра під металочерепицею.

БУДОВА ЛИСТА І ВИДИ ПОКРИТТЯ МЕТАЛОЧЕРЕПИЦІ

 купить металлочерепица, металлочерепица Николаев, металлочерепица Одесса, металлочерепица Херсон

Вибір полімерних покриттів для металочерепиці на сьогоднішній день досить широкий. На ринку покрівельних матеріалів України найбільшого поширення набула металочерепиця з наступними видами полімерного покриття:

Поліестер. Поліестер - найпопулярніший вид полімерного покриття. Основа поліестеру - поліефірна фарба. Основною перевагою даного виду полімерного покриття є його невисока вартість з хорошими показниками опору корозії, коливання температур, впливу ультрафіолетових променів. Основним недоліком металлочеріпіцу з покриттям з поліестеру є невелика товщина покриття, що призводить до невисокої стійкості до механічних впливів.
 
Металочерепиця з таким покриттям прослужить Вам довгий час, за умови акуратного поводження з нею (виключити механічні пошкодження під час доставки і монтажних робіт). Покриття з поліестеру існує двох видів - матове і глянсове. Ці покриття мають абсолютно однакові властивості і відрізняються тільки зовнішнім виглядом.
 
Матовий поліестер створюється за допомогою особливої ??технології нанесення. Йому присущь ефект оксамитової поверхні (має здатність відбиття світла в різних напрямках і не створює відблисків).
 
Пурал - полімерний матеріал, на основі поліуретану з додаванням поліаміду. Пурал - покриття більш дороге, ніж поліестер. Його відмінністю є підвищений рівень стійкості до корозії, агресивних середовищ, ультрафіолетовим променям, високим робочим температур. Товщина покриття досить велика і складає 50 мкм, що говорить про хороші показники стійкості до механічних впливів. Металочерепиця з таким покриттям, як правило, є ідеальним варіантом для застосування на території з різкими температурними перепадами і в зоні з середовищем підвищеної агресивності.

Пластізол - саме товсте полімерне покриття (200 мкм), ще більш дорогий з полімерних матеріалів. Має високу механічну міцність, або навіть невразливістю, оскільки для його пошкодження потрібні великі зусилля. Пластізол володіє дуже ефектним зовнішнім виглядом, рельєфною поверхнею і дуже легкий для обробки та формування. На поверхню цього матеріалу можна наносити різні тиснення, штрихові насічки, завдяки чому пластизол НЕ створює відблисків. Але пластизол має істотний недолік - він не стійкий до дії ультрафіолетових променів. Його можна використовувати при максимальній температурі 60?С та обмежено територіями з помірним і холодним кліматом.

HPS200 - це варіант вдосконаленого пластизольна полімерного покриття. Відмінністю є підвищена стійкість до корозії і ультрафіолету, володіє підвищеним терміном служби, високими показниками адгезії. Металочерепиця з таким полімерним покриттям відрізняється вдосконаленим складом гальванічного покриття сталі (95% цинку і 5% алюмінію).
 
PVDF - глянсове покриття з товщиною 27 мкм. До складу входить полівініліденфторид(80%) і акрил (20%), має кольору типу «металік». Це саме довговічне покриття, стійке до механічних пошкоджень і ультрафіолету, практично не вицвітає, чудово може використовуватися в зонах з агресивним впливом середовищ, наприклад, таких як, морське узбережжя. Покриття має самоомиваемостью.
Металочерепиця. Будова листа і види покриттів.
Металочерепиця. Будова листа і види покриттів.
Металочерепиця. Будова листа і види покриттів.
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 19.6 TOP 2 (opencartadmin.com)