Покрівельний профнастил.

  • Відгуки : 0
  • Переглядів: 3520
  • 0

Для виготовлення профілю найчастіше використовується метал виробництва: Німеччина, Австрія, Польща, Корея, Росія, Індія, Китай, Тайвань, Україна. Профнастил з тайванського чи китайського металу буде дешевше тому у нього мінімальна товщина і скромне вмісту цинку, а й гарантія на такі матеріали, як правило, не надається. При виборі профлиста з європейського металу, гарантія становить від 10 до 50 років.

Призначення:  Матеріали металевих:
1. Для фасадів.
 
2. Для покрівлі.
 
3. Несучі.
 
4. Спеціальні.
 
5. Опалубні..
1. Пофарбований.
 
2. Сталевий без покриттів з чорного металу
 
3. Оцинкований з полімерним покриттям.
 
4. Спец. профнастили (з фактурним тисненням, перфоровані).
 
5. З кольорового металу (мідь, алюміній і т.д.).
Геометричні характеристики: Експлуатаційні характеристики (довговічність):
1. Повна та корисна ширина листа.
 
2. Висота профілю.
 
3. Товщина листа.
 
4. Моменти інерції по відношенню до головних осей обертання.
1. Тип і товщина полімерного покриття (якщо є).
 
2. Товщина цинкового покриття.
 
3. Наявність нормативної документації (протоколи, сертифікати).
 
4. Наявність письмових ГАРАНТІЙ виробників.

Покрівельний профнастил відрізняється від фасадного

Покрівельний профнастил може застосовуватися в ролі фасадного, а фасадний в ролі покрівельного не може.

На профнастилі для покрівлі широка частина спирається на обрешітку і розташовується знизу перетину, по якій переміщається монтажник. При розгляданні перерізу в формі лотка, ніж буде ширше нижня канавка, тим більше буде пропускна здатність протікання води (це актуально при розташуванні покрівлі на малих ухилах для запобігання протікання на аркушах з боків, при виникненні "снігових" пробок в частині карниза покрівлі.
 
Присутність капілярної канавки являє собою ще один корисний елемент. Вона служить для запобігання затікання води під дах, а при затікання вологи під замок (нахлест) призначена для усунення вологи в жолоб, так само вона прибирає капілярний ефект. На профнастилом фасадних її немає.
 
При виборі профнастилу краще вибирати віддати перевагу профлисту з капілярною канавкою. Вона буває різна. на Високоякісний дорогою прокатний стан формує у профнастилу глибоку канавку, яка нагадує жолобок. При різанні листа гільйотиною така капілярна канавка НЕ ​​передавлюється ніде. При виробництві профнастилу на дешевих прокатних станах капилярная канавка виходить неякісною і в місцях відрізки листа канавка сплющується, а значить порушується цілісність перетину жолоба і весь сенс її втрачається.

Несучі і опалубні профнастили.

Несучі конструкційні профнастили - профнастили, які крім своєї ваги можуть нети на собі елементи додаткових огороджувальних конструкцій (гідроізоляційний шар і утеплювач), або ж служать підставою для більш міцних і щільних матеріалів.
 
Несучі профнастили найчастіше застосовуються при будівництві каркасних споруд (складські приміщення, будівлі супермаркетів, утеплені ангари, спортивні споруди). На опалубних профнастилом є спеціальне рельєфне тиснення, призначене для кращого зв'язку металу з бетоном при спільній роботі в несучих конструкціях.
 
Спеціальні профнастили також можуть бути зроблені з кольорових металів і використовуватися для особливих видів будівництва та внутрішніх оздоблювальних робіт. Можуть бути із застосуванням перфорації та додаткового антиконденсатна шару, що виключає можливість застосування антиконденсатна плівок. Бувають профнастили з поздовжньою герметичній засувкою, яка дозволяє виготовити лист будь-якої довжини (прямо на об'єкті) і виключає використання саморізів, не боячись проблем з герметизацією і кріпленням, які можуть виникнути при термічній деформації листа через його великої довжини.

Матеріали для сталевих профнастилов.

Профнастили сталеві без покриттів (з чорного металу), використовуються в будівництві огороджувальних конструкцій вкрай рідко, так як необроблений метал піддається корозії дуже швидко. Профлисти з алюмінію, нержавійки, міді рідко використовуються з причини їх високої вартості, а також нюансів кріплення (їх не можна кріпити на каркас, зроблений з чорного металу).
 
Як правило, найчастіше використовують профнастили, які виробляються з чорного металу з його подальшим гарячим цинкуванням. Покриття з цинку дає захист стали навіть тоді, коли воно частково пошкоджено (краю різаного металу, подряпини). Цинкування - процес нанесення на металевий виріб цинку або його сплавів для додання поверхні виробу відповідних фізичних і хімічних властивостей, але, найголовніше, що передбачає високий опір корозії. Товщина покриття з цинку робиться більше, виходячи з впливу на нього агресивного навколишнього середовища і тривалості передбачуваного терміну експлуатації. Цинкове покриття, як правило, не передбачає декоративного призначення; деяке поліпшення товарного вигляду набувається після пасивування виробів, в які надають покриттям райдужну забарвлення хроматних або фосфатних розчинах.
 
Для поліпшення декоративних властивостей металів використовується, шляхом нанесення, поверх оцинкованих поверхонь полімерних покриттів (попередньо робиться пассивация та грунтування). Полімерні покриття зустрічаються різних товщин і типів: поліестер, матовий поліестер, пурал матовий, пурекс, пластизол, PVDF-2 та ін.

Геометричні характеристики.

Висота профілю визначається висотою гофри профілю. Висота профілю зазвичай відображається в найменуванні профнастилу, наприклад: ПК-18 (висота 18 мм), НС-65 (висота 65 мм), ПН-10 (висота 10 мм), ТП-128 (висота 128 мм) і разом з товщиною металу визначає несучу здатність профнастилу. Для заданих робочих навантажень визначається з яким кроком буде розташована обрешетка (несучі прогони), до яких кріпиться профнастил.
 
Чим більше товщина металу і висота гофрованої труби, тим рідше роблять обрешітку. Так для профнастилов висотою 128 мм, в деяких моментах, обрешітку роблять з довжиною кроку до 6 метрів, а під звичайні покрівельні профнастили (висота - 20 мм, товщина металу - від 0,45 до 0,5 мм) обрешітку роблять з кроком 0, 5-0,8 метра.
 
Товщина листа профнастилу. Впливає на загальну несучу здатність профнастилу та міцність стінок профілю. На довговічність покрівлі цей параметр ніякого впливу не робить.
 
Корисна і повна ширина листа. Важливий споживчий параметр, що впливає тільки на гаманець покупця.
 
Моменти інерції відносно головних осей обертання. Ці параметри застосовуються конструкторами при розрахунку перевірки умов роботи та несучої здатності профнастилов на допустимі переміщення і прогини, руйнівні навантаження.
 
Експлуатаційні характеристики
 
Потрібно виходити з того, що монтаж профнастилу здійснюється фахівцями, правильним інструментом, правильних погодних умовах і з абсолютним дотриманням всіх правил: транспортування, зберігання, застосування, експлуатаціі товару.
 
Товщина цинкового покриття впливає на довговічність найбільше. Стандартна товщина цинкового покриття 275 г / м². В різному сировину вміст цинку може бути 220 г / м², 200 г / м², 180 г / м² або 126 г / м². При придбанні профнастилу на тривалий термін (більше 10 років), слід звертати увагу на всі перераховані вище фактори.
 
Товщина і тип полімерного покриття. Цей параметр, більшою мірою, впливає на зовнішній вигляд. Існують і більш цветоустойчивостью покриття. Але правило залишається теж - виріб буде більш довговічне, чим більше товщина покриття.
 
Наявність письмових ГАРАНТІЙ виробників. Торгующая організація сама не дає гарантію на товар, який вона не виробляла. Якщо відсутні письмові гарантії від виробника прокату - це кустарщина. Жоден завод-виробник не дає гарантію на цинкове покриття. Гарантія дається тільки на матеріали з полімерним покриттям. Деякі компанії надають гарантію тільки на збереження зовнішнього вигляду, забуваючи згадати про наскрізної корозії.
 
ПАМ'ЯТАЙТЕ! Чим більше "якісні" гарантійні зобов'язання виробника на вироблений товар, тим більш серйозно виробник прописує умови гарантії на товар. Потрібно дуже уважно вивчати всі умови, прописані в гарантії.
 
Наявність нормативної документації (сертифікат відповідності, протоколи визначення несучої здатності, протокол вогневих випробувань, гігієнічний висновок). Для більшості профнастилов - це справа добровільна. Але все ж якщо виробник товару впевнений в якості виробленої продукції, він проводить її сертифікацію, витрачає на це засоби і сили. Від цього кінцевий покупець буде впевнений, що придбав якісний товар.
Профнастил С-8
 Покрівельний профнастил.
Профнастил ПК-15 (покрівельний)
 Покрівельний профнастил.
Профнастил C-15 (стіновий)
 Покрівельний профнастил.
Профнастил ПК-20 (покрівельний)
 Покрівельний профнастил.
Профнастил НС-35
 Покрівельний профнастил.
Профнастил ПК-20 (стіновий)
 Покрівельний профнастил.
Відмінності покрівельного профнастилу від фасадного
 Покрівельний профнастил.
Профнастил H-60j
 Покрівельний профнастил.
Профнастил НС-44
 Покрівельний профнастил.
Профнастил Н-57
 Покрівельний профнастил.
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 19.6 TOP 2 (opencartadmin.com)