Металочерепиця купити (металочерепиця ціна).

Спеціальна ПРОПОЗИЦІЯ!
Фильтр
Фільтр по ціні:
Виробники:
Товщина листа
Покриття
Виробництво металу
Колір
ral 1002 ral 1003 ral 1014 ral 1015 ral 1021 ral 3005 ral 3009 ral 3011 ral 3016 ral 5002 ral 5005 ral 5010 ral 6002 ral 6005 ral 6020 ral 6029 ral 7000 ral 7004 ral 7024 ral 7035 ral 8004 ral 8016 ral 8017 ral 8019 ral 9002 ral 9003 ral 9005 ral 9006 ral 9010 rr 11 rr 23 rr 28 rr32 rr 33 rr 750 теракота камінь дерево
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
RAUNI Mini (Міні) металочерепиця Одеса. Металочерепиця RAUNI Mini (Міні) виготовляється з маленькою висотою щаблі й довжиною хвилі. RAUNI Mini має всі позитивні властивості, якими володіють варіації Premium і Standart, до цього всього завдяки своїм технічним параметрам має своєрідну непов..
119 грн.
Базовано на 0 відгуках.
DIAMENT D23 купити металочерепиця Київ. Металочерепиця DIAMENT D23 - класика наших днів, що представляє собою одну з найбільш популярних видів металочерепиці. Вона активно застосовується в промисловому і житловому будівництві. Форма металочерепиці дуже відома і її виробляють багато виробників..
115 грн.
Базовано на 2 відгуках.
JASPIS металочерепиця Київ купити. Металочерепиця «JASPIS» - Ексклюзивний варіант металочерепиці, Цей вид металочерепиці має своєрідний вигин хвилі, який близький підказкою на натуральну черепицю. Використовується JASPIS для покриття покрівель усіх видів споруд, особливо красиво вона виглядає..
117 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тігла металочерепиця купити Харків. Металочерепиця від Тайл Тігла проводиться з профільованого сталевого листа, з двох сторін оцинкованого та покритого декількома шарами лаку, який забезпечує довговічність металочерепиці. Стики листів металочерепиці тиглі визначають якість профілювання. Важли..
142 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Металочерепиця ARAD Classic. Металочерепиця ARAD Classic має оригінальну вишукану форму в середземноморському стилі. З'явилася на ринку України в 2013 році і відразу ж завоювала свою популярність. Завдяки збільшеній глибині штампування досягається оригінальність металочерепиці ARAD Classic. В..
203 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Металочерепица КРОН. Металочерепица КРОН Прушински – це винайдений і запатентований профіль металочерепиці в романському стилі. Металочерепіца не деформується і не лопається від перепадів температури, витримує температуру використання в межах від -50 до +120 градусів за Цельсієм, має термін с..
178 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Металочерепиця Шафір. Металочерепиця Шафір (металочерепиця Szafir) Прушиньскі являє собою класичну й поширену форму металочерепиці на нашому ринку. За зовнішнім виглядом Szafir нагадує традиційну натуральну черепицю з Європи. Ідеально підійде для приватного будівництва. Має високі характе..
177 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Металочерепиця TUR Classic (металочерепиця ТУР Класик). Металочерепиця TUR Classic (металочерепиця ТУР Класик) - новинка від компанії Pruszynski. Виготовляється металочерепиця TUR Classic з оцинкованого (не «275 г / м²) якісного металу товщ. 0,5 мм. Покриття представлено двома різновидами: Пу..
322 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Металочерепица Антіб (металочерепица Термастіл). Металочерепица Антіб (металочерепица Термастіл) – покрівельний матеріал, який виготовляється із сталевих високоякісних листів виробництва України, Словаччини, Німеччини та Росії з полімерним та матовим полімерним покриттям на заводі Термастіл. ..
131 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Металочерепиця АФИНА (металочерепиця AFINA). Металочерепиця АФИНА (металочерепиця AFINA) - витонченість і надійність. Не дарма експерти визнають цю металочерепицю найбільш затребуваною в світі. За свою піввікову історію металочерепиця АФИНА стала надзвичайно популярною. І це не дивно! Нев..
142 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Металочерепиця в Одесі ціна Взірець "Ера". Металочерепиця Взірець "Ера" преміум класу. Оригінальна конфігурація хвилі металочерепиці створює її зовнішній вигляд гранично наближеним до звичайної і класичної натуральної покрівлі з черепиці. Така форма створить зовнішній вигляд Вашого будинку ет..
122 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Металочерепиця ВАЛЕНСІЯ (металочерепиця VALENCIA). Металочерепиця ВАЛЕНСІЯ (металочерепиця VALENCIA) серед величезного різноманіття покриттів для покрівлі вважається, по праву, найбільш затребуваною і популярною. ВАЛЕНСІЯ (VALENCIA) міцна, естетична, довговічна, стійка до несприятливих вп..
141 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Металочерепиця ГРАНД (металочерепиця GRAND). Металочерепиця ГРАНД (металочерепиця GRAND) одна з найпопулярніших і поширених моделей металочерепиці на сьогодні. ГРАНД (GRAND) може ідеально підійти для архітектури сучасних споруд і будівель. Одним з найголовніших переваг цього матеріалу мож..
141 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Металочерепиця Дюна. Металочерепиця Дюна— будматеріал для покрівлі, робиться зі сталі з подальшим покриттям цинком і полімером для скатних дахів з ухилом від 14 град. Металочерепиця Дюна використовується для побудови похилих покрівель різних будівель по латах з металу або дерева, що уклад..
136 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Металочерепиця Київ Взірець"Стандарт". Металочерепиця "СТАНДАРТ" - один з найвідоміших різновидів металочерепиці. Конфігурація профілю скидається на набігає хвилю - неймовірно пластичну і гармонійну. Тому з точки зору естетики занизький профіль дає покрівлі вишукану пластику ліній. "СТАНДАРТ"..
120 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Металочерепица МАКСИМА (металочерепица MAXIMA) Металочерепиця МАКСИМА (металочерепиця MAXIMA) являє собою сучасний продукт, розроблений в сучасному дизайні, представлений на ринку України. Хороша жорсткість листа досягається за рахунок незвичайної його геометрії. Вигідна відмінність від інших..
143 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Преміум металочерепиця купити Київ. Металочерепиця Преміум від компанії Тайл виробляється з сталевого профільованого листа, який оцинковується з двох сторін і покривається лаком в декілька шарів, який дає можливість продовжити довговічність металочерепиці. Одним з важливих переваг металоч..
189 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Металочерепиця ТПК Престиж. Металочерепиця ТПК Престиж — будматеріал для покрівлі, який виготовляється зі сталі з подальшим покриттям цинком і полімеромдля скатних дахів з ухилом від 14 град. Використовується Металочерепиця ТПК Престиж для пристрою скатних покрівель споруд по обрешітки з ..
141 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Металочерепиця Тревізо Металочерепиця Тревізо - один з популярних покрівельних матеріалів, який проводиться компанією Термастил, використовуючи сталеві листи виробництва Словаччини, Німеччини, Росії та України з покриттям поліестер і матполіестер. Металочерепиця Тревізо - покриття для пок..
150 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Модульна металочерепиця АРАД. Модульна металочерепиця Арад являє собою матеріал для покрівлі модульного типу. Розроблено компанією "Прушиньскі" в 2013 році. Унікальність форми металочерепиці обумовлюється кріпленням, який прихований під покриттям покрівлі та видко зовні, така конструкція захи..
388 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Модульна металочерепиця Карпатія. Модульна металочерепиця Карпатія виготовляється з металу з 2 типами полімерного покриття: Purmat (поліуретан матовий- 6 кольорів) і Purlak (поліуретан глянсовий - 4 кольори). Зроблені ці покриття на основі поліуретану і володіють найвищими на сьогодні характе..
398 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Преміум (Premium) металочерепиця Дніпропетровськ ціна. Володіє збільшеною в порівнянні зі звичайною металочерепицею висоту ступені і довжину хвилі. Завдяки цим характеристикам металочерепиця RAUNI Premium має яскраву архітектурну виразність, вона бездоганно підійде для високої покрівлі, покрі..
119 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Стандарт (Standard) металочерепиця Харків. RAUNI Standart має максимально популярну в нинішній час для металочерепиці висоту ступені і довжину хвилі, при цьому завдяки абсолютно правильної геометрії профілю, листової подштамповки та інших ексклюзивних властивостей з вигодою відрізняється від ..
119 грн.
Базовано на 0 відгуках.
ТПК металочерепиця Ефект. ТПК металочерепиця Ефект — покрівельний матеріал, який робиться з листової сталі з подальшим покриттям цинком і потім полімерним покриттям для дахів з нахилом від 14°. Використовується для побудови похилих дахів цивільних будівель по латах, зроблених з металу або..
141 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Металочерепиця купити (металочерепиця ціна).

Металочерепиця.

Металочерепиця купити за вигідною ціною у нас.Металочерепиця ціна завжди актуальна.

Металочерепиця - це безперечно найпопулярніший покрівельний матеріал, який використовується в Україні. Її використовують при будівництві різних споруд (громадських, приватних, аграрних, спортивних та виробничих). Якщо брати такі поняття, як ціна-якість, то покрівля з металочерепиці дасть фори будь-якому покрівельного покриття.

Металочерепиця, як правило, виготовляється з оцинкованої сталі (0,4-0,5 мм товщини), поверх якої наноситься пасивуючий шар, потім грунтовка і після цього, полімерне покриття (фарба). В Україні виробляється практично 95% всієї металочерепиці. Сировина застосовується різний, як правило це імпортний метал, тобто виробники закуповують підготовлений метал в бухтах (рулонах), а потім виготовляють з нього металочерепицю. Це дає можливість максимально знизити вартість і терміни виробництва покрівельного покриття, адже для зменшення відходів, листи металочерепиці виготовляють для кожної покрівлі індивідуально.

Металочерепиця - це прекрасний покрівельний матеріал, що відрізняється довговічністю, простотою установки і естетичною привабливістю. Незаперечна перевага черепиці з металу є її невисока вага - 4-4,5 кг / м2, яка дозволяє заощадити кошти на кроквяної конструкції, транспортних послугах і підйомі черепиці на покрівлю.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами