Профнастил купити (профнастил ціна).

Спеціальна ПРОПОЗИЦІЯ!
Фильтр
Фільтр по ціні:
Виробники:
Висота профілю
Товщина листа
Покриття
Виробництво металу
Колір
ral 1002 ral 1015 ral 1014 ral 1003 ral 1021 ral 3005 ral 3009 ral 3011 ral 3016 ral 5002 ral 5005 ral 5010 ral 6002 ral 6020 ral 6005 ral 6029 ral 7000 ral 7004 ral 7024 ral 7035 ral 8004 ral 8016 ral 8017 ral 8019 ral 9002 ral 9003 ral 9005 ral 9006 ral 9010 rr 11 rr 23 rr 28 rr32 rr 33 rr 750 теракота цинк вільха сосна горіх структурний дуб дуб камінь цегла дерево
Тип
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
C-6 профнастил Дніпро. Профнастил C-6 (стіновий) - багатофункціональний покрівельний матеріал обробки, зроблений способом профілювання (гофрування) оцинкованого сталевого листа і вважається одним з найкращих оздоблювальних матеріалів щодо відповідності вартості і робочих параметрів. Профн..
72 грн.
Базовано на 0 відгуках.
C-8 купити профнастил в Дніпропетровську. Профнастил C-8 (стіновий) - універсальний покрівельний облицювальний матеріал, вироблений способом профілювання (гофрування) оцинкованого металевого листа і є 1-м з найкращих оздоблювальних матеріалів в порівнянні вартості і робочих характеристик. ..
93 грн.
Базовано на 0 відгуках.
ГП-35 металопрофіль ціна Харків і вся Україна. Металопрофіль ГП-35 виготовляється із сталі, яка покрита полімером і оцинкованої сталі. Область застосування металопрофілю ГП-35 ширша, ніж профілю з меншою висотою профілювання. З цього металопрофілю можна будувати не тільки паркани і проводити ..
117 грн.
Базовано на 0 відгуках.
ГП-8 металопрофіль ціна. Металопрофіль ГП-8 має вузьке дно, широкий гребінь і як правило призначається для огородження фасадів, а також використовується всередині приміщень. Профілююча висота становить 8 мм. Металопрофіль користується популярністю, тому що Фасад будівлі або паркан з нього маю..
92 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Купити металопрофіль ГП-20. Металопрофіль ГП-20 має широкий гребінь і вузьке дно. Виробляється металопрофіль ГП-20 за допомогою холодної прокатки тонких оцинкованих сталевих листів і сталі з полімерним покриттям. Призначений металопрофіль ГП-20 в основному для будівництва огорож і для внутріш..
92 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Купити профнастил в Донецьку Т-57. Профнастил Т-57 використовують в будівництві, як покрівельний матеріал при будівництві будівель промислового і складського призначення - сховищ, ангарів, кіосків, павільйонів, АЗС, гаражів, навісів, БМЗ. Рідше профнастил вживається для покрівлі дахів особист..
156 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити профнастил в Запоріжжі ціна Т50. Профнастил Т50 оцинкованої, виготовлений з рулонної сталі. Має підвищену несучу здатність, яка можлива завдяки великій висоті і жорсткості профілювання. Широко застосовується металопрофіль, як структурний несучий профіль для будівель всіляких видів. Так..
134 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Металопрофіль в Одесі ціна Т 35. Металопрофіль Т35 використовується для швидкого будівництва житлових і промислових будівель, споруд загального призначення, торгових і складських об'єктів, гаражів, ангарів, швидкомонтованих систем і ін. Справжній продукт являє собою залізний лист, який зробле..
103 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Н-44 - профнастил Київ ціна. Несучий покрівельний профнастил Н-44. Профіль хвилі побудований з метою того, щоб при малій висоті хвилі тримати найбільше навантаження. Внаслідок цього, його застосовують як незнімну опалубку під стяжку або покрівельний матеріал. Необхідно зауважити, що при конст..
116 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Н60 - профнастил ціна Київ. Профнастил Н60 виготовляється зі сталі найвищої якості способом холодного прокату. Полімерне покриття застосовується для того, щоб додавати матеріалу славний зовнішній вигляд протягом тривалого часу і попереджати негативний вплив атмосферних умов. Ребра жорсткості,..
135 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Н75 - профнастил Кривий Ріг ціна. Н-75 - профнастил Кривий Ріг ціна. Для побудови великопрольотних об'єктів (стадіонів, торговельних центрів, будинків промисловості, ринків) буде потрібно профнастил, несуча дієздатність якої підійде для таких пристроїв. Профнастил Н-75 має досить вел..
224 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Покрівельний профнастил Н-35. Покрівельний профнастил Н-35 виробляється з першокласної стали оцинкованої, на яку може наноситися покриття полімеру. Цей вид профілю являє собою доброякісний покрівельний матеріал, його жорсткість дає можливість зберегти витрати на обрешітку, і накривати покрів..
110 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Профнастил Т-45 Полтава. Профнастил Т-45 має вдосконаленими несучими даними і гарантує архітектурну мальовничість і готовність будівель. Робиться з гарячеоцинкованої, холоднокатаної сталі з полімерним покриттям. Виготовлення профнастилу здійснюється на оснащенні закордонних виробників. П..
117 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Профнастил Миколаїв ціни Т-PF25 (Т-PF25К) хвилястий. Профнастил Миколаїв ціни від Південної Торгової Компанії Миколаїв на профнастил Т-PF25 (Т-PF25К) хвилястий, як у виробника. Профнастил нетиповою фігури, який виділяється відмінними естетичними якостями внаслідок низької полуокруглой хви..
172 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Профнастил покрівельний Н-33. Профнастил покрівельний Н-33 - широкоуніверсальний, надійний і легкий лад матеріал, який виробляється з оцинкованого сталевого листа. Основна його відмінність від інших видів - здатність нести високі навантаження завдяки підвищеній висоті ребер жорсткості і збіл..
109 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Профнастил стіновий С-14. Профнастил стіновий С-14 найбільш раціональний для покриття покрівлі та має низьку рельєфну хвилю. Подібна висота хвилі профілю є оптимальною для великих фронтальних навантажень. Найбільш часта інваріантна хвиля заввишки 14 мм дає можливість використовувати профнасти..
98 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Профнастил Харків ціна С-21. Профнастил С-21 - це будівельний матеріал високої якості, що виготовляється на високотехнологічні обладнанні з застосуванням передових матеріалів і високоякісних полімерних покриттів. С-21 вважається одним з найбільш економічних листових профілів для покрівлі. Цей..
113 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т40 профнастил ціна в Донецьку. Профнастил Т40 належить до покрівельного типу. Відрізняється здатністю витримувати солідні навантаження, економічністю для великих і середніх площ. Застосовується для покрівель житлових будинків та індустріального будівництва. У профнастилу Т40 присутні додатко..
105 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Профнастил ціна за лист Т-18. Профнастил, ймовірно, найбільшою мірою багатофункціональний будматеріал для покриття, ніж було заслужено велике його поширення. Застосовується для накриття покрівлі, обшивки фасадів, будівництва огороджень, воріт, гаражів і т.д. Профнастил ціна за лист і за м.кв...
56 грн.
Базовано на 0 відгуках.
С-12 профнастил Харків. Профнастил C-12 (стіновий) - багатоцільовий покрівельний облицювальний матеріал, зроблений способом гофрування (профілювання) оцинкованого металевого листа і є 1-м з кращих облицювальних матеріалів в порівнянні ціни і робочих характеристик. Виготовляється профнасти..
94 грн.
Базовано на 0 відгуках.
С-18 купити профнастил в Одесі. Профнастил С-18 виник з більш менших модифікацій. Він практично максимум, що використовують при обшивці фасадів і будівництві парканів. І він той необхідний мінімум, що можна застосовувати при роботах з покрівлею. Профлист С-18 вважається аналогом профнастилу С..
96 грн.
Базовано на 0 відгуках.
С-20 профнастил для забору купити. Профнастил С-20 - сталеві оцинковані листи з особливим захисним покриттям, зроблені способом холодного прокату, уздовж для додання жорсткості і міцності йдуть трапецієподібні гофри по 18 мм. Покриття полімером абсолютно оберігає залізо від всякого виду іржі..
96 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Стіновий профнастил С-15. Профнастил С-15 містить маркування "С", яка відносить його до типу стінового, фасадного. Широка хвиля відмінно підходить для обробки об'єктів великих габаритів: високих, довгих зборів, специфічних воріт, облицювання фасадів немаленьких будівель, виробництва вентильов..
95 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т-12 профнастил для забору ціна Вінниця. Т 12 - даний зразок профнастилу представляється багатоцільовим, його можливо використовувати і для забору, покрівлі будинків і стінок будівлі. Завдяки точному малюнку профлист Т-12 одвічно буде виглядати розкішно і продуктивно. Це успішний вибір для ти..
58 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т-135 купити профнастил Мелітополь. Профнастил Т-135 використовують у вигляді міжповерхових перекриттів незалежних систем, незнімних опалубок чи загорож в монолітно-каркасної будівлі. У профнастилу Т-135 є додаткові ребра жорсткості на широкій хвилі, які дають профілю зайву жорсткість і здатн..
250 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т-150 профнастил ціна Харків. Застосування профнастилу Т-150 істотно спрощує пристрою покрівель і перекриттів, зменшує терміни будівництва, а також скорочує витрати на монтаж. Найвища несуча здатність металопрофілю конструкційного дозволяє перекривати прольоти неабиякою довжини, що дозволяє у..
272 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т-160 профнастил Харків купити. Профнастил Т-160 застосовується в блоках плоских покрівель, для формування перекриттів і покрівель з солідним відстанню між несучими системами. Через свою підвищену несучу спроможность використання даного варіанту профнастилу грунтовно спрощує будівництво трудо..
324 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т-60 профнастил ціна Кременчук. Профнастил Т-60 придбав значну популярність за рахунок найвищих тех. параметрів, які виключно поєднуються з естетичними даними. Порівняно доступний матеріал використовується при створенні пристроїв тимчасового призначення, ще в вигляді продукту для будівництва ..
198 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т-8 (ТТ-8) профнастил для забору ціна за лист. Т-8 (ТТ-8) профнастил для забору ціна за лист можна уточнити у наших менеджерів. Профнастил Т8 (ТТ-8) - цей тип профнастилу розрахований для побудови парканів, зовнішнього і внутрішнього облицювання приміщень, також застосовується як металос..
54 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т-92 профнастил ціна Полтава. Несучий профнастил Т-92 застосовується при організації установок тимчасового призначення, ще в вигляді продукту для будівництва швидкомонтованих будівель як індустріального характеру, так і спеціальних для торгових цілей. Використовується профнастил Т-92 і в житл..
170 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т10 профнастил для забору ціна Харків. Профнастил Т10 дуже популярний будматеріал, який масштабно використовують для будівництва паркану, різних огорож, іноді можна використовувати його, як покрівельний матеріал. Профнастил може укладатися і по вертикалі, і по горизонталі. Найменші відходи пр..
145 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т14 профнастил купити Київ. Т14 - стіновий профнастил, виготовляється на заводі фірми «Прушиньскі» в Польщі. Цей профнастил виділяє вигідна економічно ширина листа і низенький профіль з хорошими декоративними властивостями. Будова профнастилу Т14 не розрахована на дію сильних навантажень, том..
221 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т18 купити профнастил Київ. Покрівельний профнастил Т18 - це винятковий профлист, який допускається застосовувати для спорудження аграрних, громадських, промислових будівель і споруд, а ще й як економний вид покрівлі дахів. Дах з профнастилу Т18 має останнім часом великої популярності і ..
221 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т18U профнастил Київ купити. Профнастил Т18U - профлист з висотою профілю 18 мм. При виготовленні профнастилу застосовується металевої прокат європейського виготовлення (275 г / м.кв. - Покриття цинку, від 0,45 мм - товщина металу). Застосовується Т18U: 1) в сендвіч-панелях збірних, ..
136 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т20 профнастил Запоріжжя. Т20- профнастил рівномірно вдало практикується для обшивки будівель, виконання вентильованих фасадів і інших фасадних роботах, так само для облаштування покрівель пром. будівель і приватних будинків, а велика лінійка забарвлень дасть можливість вибрати найкраще комбі..
137 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т8 профнастил ціна Черкаси. Профнастил Т8 застосовується для облицювання зовнішніх і внутрішніх стін. Для побудови огороджувальних пристосувань (заборів, воріт), а так же специфічних конструкцій. Профнастил T8 має ряд досить переконливих переваг, які дадуть можливість утримувати лідируюч..
213 грн.
Базовано на 0 відгуках.
ТТ-18 профнастил купити Україна. Профнастил необхідний при спорудженні стін і покрівлі складів, цехів, торгових павільйонів, особняків, ангарів, заміських та садових будинків. Профільований лист для стін і покрівлі здатний використовуватися для покриттів старовинних будівель, для спорудження ..
56 грн.
Базовано на 0 відгуках.
C18 (поліестер) купити профнастил. Профнастил С18 для будівництва покрівлі та огорож з 18 мм низьким профілем виробляється на заводі Термастил із сталевих листів оцинкованих або покритих полімером. Багатий вибір колірних рішень задовольнить будь-якого покупця. Завжди можна підібрати вподобани..
130 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Профнастил К18 хвильовий (профнастил Харків ціни). Геометрична форма профнастилу К18 відрізняється від форм інших профнастилов з формою хвилі у вигляді трапеції. Профнастил К18 виготовляється з хвильової формою, завдяки якій він має високу міцність і додаткової несучою здатністю. Для виро..
125 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Купити профнастил для забору С14. Якщо порівнювати профнастили з малою висотою профілю, то С14 найбільше підходить для покрівельного будівництва, хоча і має невисоку рельєфною хвилею. Також він може використовуватися для будівництва огороджень, парканів. Якщо купити профнастил для забору С1..
125 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Профнастил К35 (профнастил купити в Харкові). Профнастил К35 в більшості своїй застосовується для будівництва покрівель, він трапецієподібної форми з висотою профілю 35 мм, на широкій хвилі проходить мікрорібер, за рахунок чого створюється висока міцність і додаткова несуча здатність профілю..
132 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Профнастил Н57 (профнастил Одеса). Профнастил Н57 можна віднести до покрівельного типу профнастилов. Виготовляється він із сталі високої якості з алюмінієвим і полімерним покриттям. Популярність даного типу профнастилу обумовлюється рядом чудових якостей, якими він володіє. Н57 міцний (велик..
151 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Профнастил С10 купити (огорожа з профнастилу). Профнастил С10 найчастіше використовується для стінових покриттів, будівництва огорож, але іноді і покрівельних. Проводять його з оцинкованої сталі 0,35-05 мм, після чого можуть покривати полімерним покриттям різного кольору. Для того, щоб надати..
110 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Профнастил С14 (профнастил для забору). Профнастил С14 в порівнянні з іншими профнастилами з меншою висотою профілю найбільш підходить для покриття покрівлі, хоча у нього невисока рельєфна хвиля. Висота хвилі такого розміру є оптимальною для великих навантажень. Будова профілю з частою симетр..
110 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Профнастил С18 (профнастил Кривий Ріг). Профнастил С18 з низьким профілем в 18 мм виготовляється з листів сталі оцинкованих або покриті полімерним покриттям. Використовується цей профнастил для благоустрою покрівлі (з допустимими кутами нахилу даху), парканів, огорож. З безлічі варіантів кол..
115 грн.
Базовано на 1 відгуках.
- 9%
Профнастил С8. Профнастил С8 - матеріал для покрівлі, який виробляється шляхом холодної прокатки листів оцинкованої сталі. При виробництві профнастилу С8 використовують сталь високої якості, що володіє відмінними технічними показниками. Застосовують профнастил С8 для виготовлення стін, ог..
110 грн. 101 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Профнастил хвильовий К18 (огорожа з профнастилу ціна). Профнастил хвильовий К18 за своєю геометричній формі, на відміну від інших видів профнастилу, має не трапецієподібну форму, а хвильову, яка нагадує шифер. За рахунок цього забезпечується висока міцність додаткова несуча здатність профлис..
110 грн.
Базовано на 0 відгуках.
С10 профнастил поліестер (профнастил ціна Дніпропетровськ). Профнастил С10 найчастіше використовується для стінових покриттів, але іноді і покрівельних. Виготовляється такий профнастил з оцинкованої сталі 0,35-05 мм, після його покривають полімерним покриттям, яке представлене безліччю варіан..
125 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Профнастил купити (профнастил ціна).

Профнастил.

Профнастил купити за найкращими цінами можна на нашому сайті.

Профнастил (металопрофіль, профільований настил, профлист) - це металевий профільований лист, широко застосовуваний у будівництві як настінне, покрівельного або несьемних-несучого матеріалу. Профнастил один з найбільш недорогих матеріалів, який має широке застосування в будівництві різних об'єктів.

Профнастил має істотно легка вага (від 4 кг / м2), також він стійкий до корозії, механічних впливів, естетично привабливий і довговічний.

Профнастил виготовляють методом холодного профілювання з оцинкованого металу або оцинкованого металу, потім послідовно пофарбованого, який має товщину від 0,3 мм до 1,2 мм. Профнастил, в залежності від сфери застосування, поділяється на різні види (висота хвилі). Висота профілю буває - від 6 мм до 130 мм і більше. Для забору або обшивки стін підійде & nbsp; профлист з & nbsp; висотою профілю від 8 мм до 20 мм. Для покрівлі, як правило, можна використовувати металопрофіль з висотою профілю 35 - 60 мм, а при висоті більше 60 мм профнастил застосовується як несучий матеріал. Профлист має фіксовану ширину, як правило, 0,6 - 1,2 метра (залежить від висоти профілю), а довжина може варіюватися від 0,01 метра до 12 метрів.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами