Водостічні системи ціна.

Спеціальна ПРОПОЗИЦІЯ!
Фильтр
Фільтр по ціні:
Виробники:
Виробництво
Довжина
Колір
ral 3005 ral 7024 ral 8004 ral 8017 ral 9003 ral 9005 ral 9016
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Відвід дворозтрубний 67 град. Відвід дворозтрубний 67 град. потрібен для постачання переходу водостоку від воронки до труби. Використовується, крім іншого, для обходу будівельних складових частин фасаду. ..
39 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Відвід для збору води (водостоки для даху ціна Київ). Відвід для збору води від компанії Profil використовується в якості пристосування для збору дощової води, для подальшого її застосування в господарстві. Відкидна частина відводу опускається і направляє з труби в ємність воду. Система в..
433 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Відвід з одним розтрубом 67 град. Відвід з одним розтрубом 67 град. служить для виконання  переходу водостічної системи до труби від воронки. Також можливе використання для проведення обходу фасадних елементів архітектури та відведення дощової води на грунт з системи водозливу. ..
33 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Відвід з одним розтрубом 88 град. Відвід з одним розтрубом 88 град. використовується для виконання переходу водостоку до труби від воронки. До того ж можливе застосування для виконання обходу фасадних компонентів архітектури і відведення води на грунт з конструкци водозливу. ..
57 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Відведення двомуфтове 87 град. Відведення двомуфтове 87 град. забезпечує перехід від воронки до труби. Застосовується ще для обходу компонентів архітектури фасаду. ..
71 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Відведення одномуфтове 87 град. Відведення одномуфтове 87 град. виробляє перехід від воронки до труби. Може застосовуватися, крім того, для обходу фасадних конструкцій. ..
68 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Угол желоба 135 град. внутренний. Наявність 4 видів кутів ринви до кожної системі (2 внутр-их і 2 зовнішніх кута з поворотом 135 і 90 град.) Дають можливість монтувати ринви на даху всілякої конструкції та складності). Внутрішній кут ринви 135 град. кріпиться на кутах даху всередині і потрібе..
221 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостік Rainway - муфта труби. Водостік Rainway, муфта труби потрібна для комбінування труби з воронкою або 2-ух труб ..
42 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостік пластиковий ціна заглушка ринви ліва. Заглушка ринви ліва ставиться на лівосторонніх торцях жолобів для забезпечення щільності конструкціі.Водосток пластиковий ціна від виробника. ..
40 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостічні системи Rainway - кронштейн ринви. Водостічні системи Rainway, кроштейн ринви може витримати навантаження 75 кг. Розміщення отворів під кріплення дає можливість виконати кріплення до поверхні найбільш жорстким. Задня ділянка кронштейна має абсолютно плоскою основою, що дозволяє пер..
34 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостічні системи Rainway ціна кронштейн труби Кронштейн труби розрахований для кріплення водостічної системи на фасаді будинку. Водостічні системи Rainway ціна від компанії. ..
37 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостічні системи для дахів - відведення двомуфтове 67 град. Водостічні системи для дахів - відведення двомуфтове 67 град., розрахований для надання переходу до труби від воронки. Застосовується також для обходу будівельних компонентів фасаду. ..
71 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостічні системи Дніпропетровськ. Труба водостічна. Водостічні системи Дніпропетровськ. Труба водостічна необхідна для оосуществленія відведення водних потоків від воронки ринви на поверхню землі або в дренажну систему. ..
70 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостічні системи з пластика Харків. Адаптер труби 100/75. Адаптер труби 100/75, розрахований для з'єднання труб 100 і 75 мм.Водосточние системи з пластика Харків. ..
62 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостічні системи Запоріжжя. Заглушка зовнішня ліва / права. Заглушка зовнішня ліва / права призначається для забезпечення герметичності водостічної системи. Водостічні системи Запоріжжя та Запорізька область. ..
29 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостічні системи Одеса ціна. Трійник 67 град. Трійник 67 град. призначається для об'єднання труб під кутом в 67 градусів. Водостічні системи Одеса ціна від виробника. ..
149 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостічні системи пластикові - воронка ринви. Водостічні системи пластикові. Механізм воронки жолоба дає можливість, як об'єднувати між собою 2 жолоби, так і вводити жолоб нерозрізаний з отвором під стік. Розсікачі потоку води на внутр. стінці розтруба застерігають формування вирів в трубі н..
119 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостічні системи Харків. Заглушка ринви права. Заглушка ринви права ставиться на правих торцях жолобів для оснащення герметичності водостічної системи. Водостічні системи Харків і область. ..
40 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостічні системи ціна Київ. Воронка жолоба. Пристрій воронки жолоба дозволяє, як поєднувати один з одним 2 жолоби, так і пристосовувати під слив неподілений жолоб з отвором. Розсікачі струменя води в розтрубі на внутрішній стінці запобігають створенню вирів в трубі при вході, підвищуючи про..
99 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостоки Rainway - ринва. Водостоки Rainway (ринва). Поздовжні напрямні покращують властивості потоку, підвищують надійність водостоку, а ще скорочують допустимість налипання листя і створення заторів. Незавершене округлення передній складової жолоби потрібно для поліпшення розсічення попере..
56 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостоки Запоріжжя. Ливнеприймач універсальний. Ливнеприймач універсальний застосовується для монтажу системи водостоку з каналізацією. Водостоки Запоріжжя і область. ..
578 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостоки пластикові для даху ціна Харків. Муфта труби. Муфта труби необхідна для кріплення труби з воронкою або 2 труб. Водостоки пластикові для даху ціна Харків та Харківська область. ..
34 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостоки пластикові для даху ціна. Перехід 90/110. Водостоки пластикові для даху ціна переходу 90/110 від виробника, необхідний для проведення переходу від труби до труби, різних діаметрів. ..
55 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостоки пластикові купити в Одесі ціна. Воронка жолоба 130/110. Воронка жолоба 130/110 застосовується при зборі дощових вод в ділянках, де неможливо поставити жолоб. Водостоки пластикові купити в Одесі ціна від виробника. ..
174 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Гвинт-шуруп з дюбелем. Гвинт-шуруп з дюбелем застосовується для монтажу елементів водостічної системи до фасаду будівлі, покрівлі. ..
10 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Горло жолоби (купити водостоки для даху). Горло жолоби від компанії Profil використовується для збору дощових вод у місцях, де не можна встановити жолоб. Система водостічна Profil виготовляється з відмінного ПВХ, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і невелику вагу. Систе..
239 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Жолоб (водостік profil Польща). Жолоб водостік profil Польща від компанії Profil призначений для збору талої та дощової води з даху будинків, забезпечує потрібний напрямок воді. Система водостічна Profil робиться з високоякісного полівінілхлориду, який має високу механічну міцність, хімічну ..
108 грн.
Базовано на 0 відгуках.
З'єднувач жолоба (водостічні системи Київ). З'єднувач жолоба від компанії Profil використовується для з'єднання 2-х жолобів. Водостік Profil виготовляється з першорозрядного полівінілхлориду, який має підвищену механічну міцність, хімічну стійкість і легку вагу. Водостічна система ефектив..
101 грн.
Базовано на 0 відгуках.
З'єднувач труби водостічної (водостічні системи профіль). З'єднувач труби водостічної від виробника Profil застосовується для з'єднання між собою водостічних труб. Водостік Profil виробляється з високоякісного ПВХ, який має підвищену механічну міцність, хімічну стійкість і легку вагу. Сис..
51 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Заглушка внутренняя левая / правая. Заглушка внутренняя левая / правая служит для обеспечения герметичности системы водостока. ..
24 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Заглушка воронки ліва. Заглушка воронки ліва ставиться на торець воронки зліва, в разі якщо вона закінчує ряд жолобів. ..
40 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Заглушка воронки права. Заглушка воронки права монтується на торець воронки справа, коли вона замикає ряд жолобів. ..
40 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Заглушка ринви ліва L (водостік profil Харків). Заглушка ринви ліва L від виробника Profil. Система водостоку Profil робиться з добірного ПВХ, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і легку вагу. Водостічна система ефективно справляється з високими навантаженнями, які викли..
49 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Заглушка ринви права Р (Profil водостік). Заглушка ринви права Р елемент системи водостоку, призначений для заглушки на жолобі правого торця, від компанії Profil водостік . Ці водостоки виготовляються з відмінного полівінілхлориду, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і ..
49 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Захисна сітка від листя LEVEX medium. Захисна сітка від листя LEVEX medium від виробника Profil перешкоджає засміченню водостічної системи, замерзання льоду і скупчення снігу в жолобі. Водостік Profil виготовляється з добірного ПВХ, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і ..
79 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Зливоприймач лівий L (водостічна система профіль). Зливоприймач лівий L від виробника Profil забезпечує відведення води з ринви у водостічну трубу. Система водостоку Profil робиться з першорозрядних ПВХ, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і легку вагу. Водостічна систем..
209 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Зливоприймач правий Р (водостік профіль). Зливоприймач правий Р від компанії Profil необхідний для забезпечення відведення води у водостічну трубу з жолоба. Система водостоку Profil робиться з добірного ПВХ, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і невелику вагу. Водостік л..
209 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Зливоприймач прохідний (водостік profil ціна). Зливоприймач прохідний від виробника Profil потрібен для відводу з жолоба води у водостічну трубу. Система водостічна Profil робиться з першорозрядного полівінілхлориду, який має легку вагу, підвищену механічну міцність, хімічну стійкість. Си..
146 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Зовнішній кут жолоба 135 град. В наявності 4 різновиди кутів жолоба до кожної з систем (2 внутр. І 2 зовнішніх кута жолоба в 90 і 135 градусів повороту) передбачають з'єднання жолоба на даху хоч-якої конструкції і складності). Зовнішній кут жолоба 135 град. кріпиться на зовнішніх покрівельних..
221 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Коліно Ø75 / 60º (Ø100 / 60º) (водостоки профіль). Коліно Ø75 / 60º (Ø100 / 60º) від виробника Profil використовується для обходу архітектурних і декоративних фрагментів фасаду будівлі водостічною системою. Система водостічна Profil виробляється з високоякісного полівінілхлориду, який має..
87 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Коліно довільне під замовлення (водостоки пластикові). Коліно довільне під замовлення від виробника Profil. Система водостічна Profil виробляється з відмінного полівінілхлориду, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і невелику вагу. Система водостічна легко справляється з висо..
281 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Колодязь зливової з боковим зливом (водостоки Київ). Колодязь зливової з боковим зливом від виробника Profil використовується для з'єднання системи водостоку з каналізацією. Система водостічна Profil виготовляється з відмінного полівінілхлоріду, який має високу механічну міцність, хімічну сті..
330 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Колодязь зливової з прямим зливом (водостік Одеса). Колодязь зливової з прямим зливом від компанії Profil необхідний для з'єднання з каналізацією водостічної системи. Водостік Profil робиться з відмінного ПВХ, який має легку вагу, високу механічну міцність і хімічну стійкість. Система вод..
330 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кріплення хомута ринви пряме / розгорнуте довгі оцинк. Кріплення хомута ринви пряме / розгорнуте довгі оцинк. ..
58 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кронштейн жолоба сталевий довгий. Кронштейн жолоба сталевий довгий виконує з'єднання жолоба до конструкції покрівлі та дає відповідний нахил системі водостоку. ..
23 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кронштейн трубы металлический. Кронштейн трубы металлический предназначен для крепления конструкции водослива на фасаде строения. ..
23 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити водостічну систему Wavin. Ринва. Купити водостічну систему Wavin. Поздовжні напрямні служать для поліпшення властивостей потоку, підвищують міцність водостоку, а ще зменшують шанс налипання листочків і організації заторів. Неповне округлення переднього елемента жолоби необхідно для збі..
75 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити водостоки Київ. Муфта ринви з вкладкою. У муфті жолоби з вкладкою під гумові ущільнювачі зроблені поглиблення, які дають можливість якнайкраще їх зміцнити, а також зменшити до них прохід повітря і вологи. Факт наявності кріплення полегшує установку ухилу водостоку і позбавляє шансу про..
90 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кут внутрішній "W" 135º (водостоки Profil). Кут внутрішній W 135ºот виробника Profil ставиться на внутрішніх кутах даху з метою зміни напрямку жолоба. Система водостоку Profil виробляється з першорозрядних ПВХ, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і легку вагу. Водостічна..
304 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кут внутрішній "W" 90º (водостічні системи Profil Вінниця). Кут внутрішній W 90º від виробника Profil ставиться на внутрішніх кутах даху з метою зміни напрямку жолоби. Система водостоку Profil виготовляється з високоякісного ПВХ, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і нев..
146 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кут довільний (100º -170º) (водостік Profil). Кут довільний (100º -170º) від виробника Profil встановлюється на кутах даху для зміни напрямку жолоба. Система водостічна Profil робиться з відмінного полівінілхлориду, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і невелику вагу. Си..
304 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кут жолоба зовнішній / внутрішній 135 град. Кут ринви зовнішній / внутрішній 135 град. ставиться на кутах дахів внутрішніх (зовнішніх) під кутом 135 градусів для монтажу жолобів для проведення зміни процесу руху потоків води. ..
328 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кут жолоба зовнішній / внутрішній 90 град. Кут ринви зовнішній / внутрішній 90 град. ставиться на кутах покрівлі внутрішніх (зовнішніх) під кутом 90 градусів і призначений для монтажу жолобів з метою зміни течії ходу води. ..
141 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кут жолоба зовнішній 90 град. Наявність 4 різновидів кутів жолоба до кожної системі (2 внутрішніх і 2 зовнішніх кута жолоба - з поворотом 90 і 135 град.) Дають можливість поєднати жолоби на покрівлі будь-якій конфігурації і складності). Кут жолоба зовнішній 90 град. ставиться на зовнішніх кут..
119 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кут жолоба зовнішній, кут - під замовлення. Кут ринви зовнішній, який можна зробити на замовлення, враховуючи своєрідність вашого будови, встановлюється на кутах покрівель, з метою з'єднання жолобів для виконання зміни течії потоків води. ..
428 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кут зовнішній "Z" 135º (водостічні системи Profil ціна). Кут зовнішній Z 135º від виробника Profil встановлюється на зовнішніх кутах покрівлі для зміни напрямку жолоби. Система водостічна Profil виробляється з високоякісного полівінілхлориду, який має високу механічну міцність, хімічну ст..
304 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кут зовнішній Z 90º (водостічна система profil). Кут зовнішній Z 90º від компанії Profil ставиться на зовнішніх кутах даху для додання зміни напрямку жолоба. Можна виготовити під замовлення будь-який кут від 70 ° до 170 °. Водостік Profil виготовляється з першорозрядних ПВХ, який має висо..
146 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Одномуфтове відведення 67 град. Одномуфтове відведення 67 град. призначається для здійснення проведення переходу системи водостоку від воронки до труби. Ще можливе застосування для обходу будівельних фасадних елементів і відведення дощової води на землю з водозливної системи. ..
65 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Перехід з розтрубом 110/75, 110/90. Перехід з розтрубом 110/75, 110/90 потрібен для виконання переходу від труби до труби, різних діаметрів. ..
196 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Подовжувач кронштейна жолоба: прямий. Подовжувач кронштейна жолоба: прямий використовується з кронштейном жолоби при монтуванні водостічної системи. ..
37 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Подовжувач кронштейна ринви скручений. Подовжувач кронштейна жолоба скручений застосовується з кронштейном жолоби при монтуванні водостоку. ..
37 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ревізія без решітки (ревізія з решіткою). Ревізія без решітки (ревізія з решіткою) від компанії Profil призначена для інспекції та чистки труби. Система водостоку Profil робиться з високоякісного ПВХ, який має підвищену механічну міцність, хімічну стійкість і легку вагу. Система водо..
126 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ревізія з решіткою 75, 90 (ревізія без решітки 110). Ревізія з решіткою 75, 90 (ревізія без решітки 110) необхідна для інспекції та очищення труби. ..
225 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ренвей водостік - труба водостічна. Ренвей водостік. Труба водостічна спеціалізована для відводу потоків води від воронки ринви на грунт або в дренажну конструкцію. ..
64 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ренвейн водостік - муфта ринви. Рейнвейн водостік. Поглиблення на муфті ринви, які зроблені під гумові ущільнювачі дають можливість краще їх закріпити, а також зменшують до них доступ повітря і вологи. Присутність кріплення дозволяє полегшити виставлення нахилу водостоку і ліквідує ймові..
82 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Скоба кріплення універсальна, металева. Скоба кріплення універсальна, металева передбачає кріплення пристрою водозливу на фасаді будівлі. ..
56 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Трійник 90х75х67º, 110х110х67º. Трійник 90х75х67º, 110х110х67º пов'язує два стояка водостоку в один. ..
133 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Трійник Ø75/75/60º, Трійник Ø100/100/60º (водостоки ціна). Трійник виробника Profil з'єднує два водостічних стояка в один. Система водостічна Profil виготовляється з добірного ПВХ, який має високу хімічну стійкість, механічну міцність і легку вагу. Система водостічна без проблем справляєт..
186 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Трійник довільний під замовлення (водостік купити). Трійник довільний під замовлення від виробника Profil застосовується для з'єднання 2-х водостічних стояків в один. Водостік Profil виготовляється з високоякісного ПВХ, який має підвищену механічну міцність, хімічну стійкість і невелику в..
924 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Трійник равнопрохідний 75х75х67º, 90х90х67º. Трійник равнопрохідний 75х75х67º, 90х90х67º объединяет 2 водосточных стояка в 1. ..
117 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Трійник редукційний Ø100/75/60º (водостічні системи купити). Трійник редукційний Ø100/75/60º від компанії Profil необхідний для з'єднання 2-х водостічних стояків в один. Система водостоку Profil робиться з добірного полівінілхлориду, який має легку вагу, високу механічну міцність, хімічну..
287 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тримач жолоба металевий (купити водостічні системи). Тримач жолоба металевий від виробника Profil кріпить жолоб до конструкції покрівлі та задає необхідний ухил водостічній системі в цілому. Кріпляться по краю ската покрівлі з упором на підставу або верхні площині крокв. Система водостічн..
67 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тримач жолоба металевий малий (водостічні системи Одеса). Тримач жолоба металевий малий від виробника Profil призначається для здійснення кріплення жолоба до конструкції покрівлі та завдання потрібного ухилу в цілому водостічної системи. Монтується на лобову дошку або на торцях крокв. Сис..
47 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тримач жолоба пластиковий (водостічні системи купити в Україні). Тримач жолоба пластиковий від компанії Profil використовується для надійного забезпечення установки вертикальних елементів водостоку. Система водостоку Profil робиться з особовисококачественная полівінілхлориду, який має високу ..
45 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тримач труби L100 (водостічні системи з пластику ціна). Тримач труби пластік.-L100 від компанії Profil для кріплення жолоба до конструкції покрівлі і додання необхідного ухилу водостоку в цілому. Монтується на лобову дошку або на торцях крокв. Система водостічна Profil виготовляється з високо..
67 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тримач труби пластиковий L160 (водостоки для даху ціна). Тримач труби пластиковий L160 від виробника Profil призначений для установки вертикальних елементів системи водостоку. Система водостоку Profil виготовляється з відмінного ПВХ, який має підвищену механічну міцність, хімічну стійкість і ..
75 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Держатель трубы пластиковый L220 (купить водосток). Тримач труби пластиковий L220 від компанії Profil забезпечує надійну установку вертикальних елементів водостоку. Система водостоку Profil робиться з добірного полівінілхлориду, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і легку ва..
93 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тримач труби сталевий L100 (водостоки купити). Тримач труби сталевий L100 від компанії Profil необхідний для забезпечення установки елементів системи водостоку у вертикальному положенні. Водостік Profil виготовляється з добірного полівінілхлориду, який має підвищену хімічну стійкість, мех..
75 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тримач труби сталевий L160 (водостоки для даху). Ми підберемо водостоки для даху за найвигіднішим варіантом для Вас. Тримач труби сталевий L160 від виробника Profil. Водостік Profil робиться з ПВХ, який має підвищену механічну міцність, хімічну стійкість і легку вагу. Система водостічна ..
83 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тримач труби сталевий L220 (водостоки для даху ціна Україна). Тримач труби сталевий L220 від компанії Profil призначається для надійного забезпечення установки елементів водостічної системи вертикально. Система водостічна Profil виготовляється з добірного ПВХ, який має підвищену механічну..
104 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Труба водостічна (водостічні системи Profil). Труба водостічна служить для відводу від зливоприймальника води в дренажну систему або на землю. Система водостоку Profil виробляється з високоякісного полівінілхлориду, який має підвищену механічну міцність, хімічну стійкість і невелику вагу...
128 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Хомут ринви з прямим / розгорнутим кріпленням, 250 мм, оцинк. Хомут ринви з розгорнутим / прямим кріпленням, 250 мм, оцинкований здійснює кріплення жолоба до системи покрівлі та надає потрібний нахил системі водостоку в цілому. ..
56 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Хомут ринви лобовий оцинкований. Хомут ринви лобовий оцинкований може перенести навантаження більше 75 кг. Порядок отворів під кріплення здійснює кріплення до площини особливо жорстким. Протилежний ділянку кронштейна з повністю плоскою основою, що дозволяє перемістити фрагмент перевантаження ..
62 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Хомут ринви поліпропіленовий. Хомут ринви поліпропіленовий зможе винести навантаження 75 кг. Розподіл отворів під кріплення дає можливість здійснити кріплення до площини особливо жорстким. Зворотний ділянку кронштейна має абсолютно плоскою основою, що дозволяє перекачати частину перевантаженн..
19 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Хомут труби поліпропіленовий. Хомут труби поліпропіленовий розрахований для кріплення системи водозливу на фасаді будинку ..
31 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостічні системи ціна.

Водостічні системи.

На сьогодні широке використання в будівництві набули водостічні системи з полівінілхлориду (спеціальний пластик, який проявляє стійкість до ультрафіолету і всім погодних явищ), меншою популярністю користуються металеві водостоки, через свою дорожнечу. Основною перевагою водостічних систем їх пластика є їх дешевизна, тому вони доступні широкому полю споживачів. У той же час такі системи легше металевих, практичні у використанні, доступні в широкому асортименті колірних палітр і відмінно справляються з завданнями, для яких вони призначені. На відміну від металевих, пластикові системи поглинають звуки дощу. І ще важливо пластикові водостоки мають здатність відновлювати форму після деформації. Водостічні системи ціна для будь-якого покупця. Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами