Битумная черепица.

  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 1709
  • 0
Битумная черепица.>

Будівельні бітумна черепиця , насамперед це: невибаглива обслуговування, довговічність, що не чутність шуму під час граду, дощу та іншої негоди, стійкість до вітру. Після накриття покрівлі, бітумна черепиця створює суцільний килим, що в свою чергу є якісною гідроізоляцією Вашого даху. Всі достоїнства гонтовой покрівлі дуже нелегко переоцінити.

Витрати на облаштування покрівлі з бітумної черепиці відносно невеликі і їх легко спрогнозувати. Невелика вага матеріалу дає можливість застосовувати полегшені кроквяні конструкції, що веде до однозначної економії на всьому об'єкті. При використанні бітумної черепиці практично немає відходів, і вона підійде як для простих покрівель, так і для покрівель, що містять складні архітектурні форми. Велике розмаїття кольорів, форм черепиці дозволяють досягти неповторних ефектів для кожного проекту. Склад черепиці - це міцна скловолокниста основа, просочена модифікованим бітумом. Спеціально для наших кліматичних умов, які припускають, в широкому діапазоні, циклічні зміни спеціально підібраний склад компаунда. Клейкий шар на нижній поверхні дозволяє домогтися абсолютну герметичність всього пирога. Процес монтажу бітумної черепиці простий і відносно не трудомісткий, але все-таки вимагає відповідних знань і навичок.

Фізико-механічні властивості бітумної черепиці припускають гарантію на протязі 25 років. Приваблива ціна, відповідність якості черепиці світовим стандартам роблять її доступною в застосуванні широкому колу забудовників.

Складається бітумна черепиця з листів, так званих гонту розміром 0,35 м ? 1,0 м, що утворюють, при укладанні, тришарове покриття покрівлі. Продаж гнучкої черепиці, найчастіше, здійснюється в упаковках по 3 м2 (22 гонту в одній упаковці). Для облаштування ковзанів, карнизів, розжолобків більшість виробників пропонують уже підготовлені спеціальні елементи, на а якщо немає таких, є методика виготовлення, прямо на будівництві, цих елементів зі звичайної черепиці або ж застосовуються металеві аксесуари. В основу даного виду покриття входить армована основа: поліестер або стеклохолст, просочений бітумом з двох сторін. Зверху гнучка черепиця покривається базальтовим або сланцевим гранулятом, що захищає бітум від руйнівного впливу ультрафіолетових променів, а також він надає черепиці бажаний колір. З іншого боку черепиця, як правило, розділена на дві частини: верхня частина обробляється спеціальною не знімається плівкою або кварцовим піском (для захисту від склеювання між собою при перевезенні), а нижня частина, навпаки, стає самоклеющейся після видалення захисної плівки. В результаті чого бітумна черепиця , після укладання, перетворюється на монолітний килим і забезпечує даху стовідсоткову гідроізоляцію.

Укладання м'якої покрівлі проводиться на суцільну поверхню дерев'яного настилу, як правило, найчастіше це вологостійка ОСБ-плита або ж може використовуватися, в окремих випадках, обрізна дошка. Після того, як дерев'яна підстава встановлено, бажано на нього укласти підкладковий килим (рулонний матеріал з бітуму). Підкладковий килим допоможе збільшити шар бітуму на даху, поліпшити теплоізоляцію і гідроізоляцію, і як наслідок збільшить термін експлуатації покрівлі. Також потрібно зауважити, що більшість виробників дають максимальну гарантію тільки в тому випадку, якщо використовується підкладковий килим по всій площі даху.

Кріплення черепиці до основи проводиться оцинкованими цвяхами з широким капелюшком, після чого склеюється між собою. Важливо знати, що укладання гнучкої черепиці допускається тільки при температурі навколишнього повітря не нижче + 5 ° C. Хоча, на практиці використовуються спеціальні методики, що дозволяють проводити укладання бітумних гонт і при температурі нижчій.

Бітумна черепиця, переваги:

Завдяки великій різноманітності форм і забарвлень м'яка покрівля має вишуканим зовнішнім виглядом, що дає можливість навіть самому вимогливому замовникові підібрати підходящу черепицю для себе.

Економічність при використанні. Навіть при укладанні черепиці на найскладніших дахах відходи не бувають більше 5%, а от в інших матеріалів цей відсоток може доходити до 30 - 50.

Стовідсоткова гідроізоляція. За рахунок того, що гонт між собою склеюються.

Шумоізоляція. Будьте впевнені, ніякий дощ не зможе потривожити Ваш спокій, навіть якщо це мансардне приміщення.

Теплоізоляція. Дерев'яний настил з ОСБ-плит і шар бітуму створює додатковий захист від холоду та спеки Ваших м'яких даху.

Відносно простий монтаж. Не потрібно складні знання і особливий інструмент для монтажу бітумної черепиці.

Бітумна черепиця, стилі:

Є чотири основні стилі черепиці: архітектурний, художній, «королівський» і традиційний. Кожен з цих стилів має декілька видів. Гамма кольорів цього матеріалу полягає, приблизно, з 50 відтінків і більш, ніж 200 комбінацій кольорів.

В даний час український споживач асоціює традиційний стиль м'якої черепиці, як з прямокутною формою листів, так і з шестигранною.

Моделі черепиці художнього стилю відрізняють її своєю оригінальністю: мозаїкою, яка імітує «цегляну рвану кладку», і мають властивість робити будинок індивідуальним, в стилях різних історичних епох.

Характерною особливістю бітумної черепиці архітектурного стилю є багатовимірна густота, тіньові зв'язки і глибина, які надають матеріалу ефект візуалізації «колишеться лісу».

«Королівський» стиль має головну перевагу, яке включає в себе можливість експлуатувати ці матеріали в різних кліматичних умовах, в деапазоне від -70 ° С до + 150 ° С). Також існують елітні види бітумної черепиці, яка облицьовується мідними пластинками, титаново-цинковим сплавом або золотом.

Битумная черепица.
Битумная черепица.
Битумная черепица.
Битумная черепица.
Битумная черепица.
Битумная черепица.
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 19.6 TOP 2 (opencartadmin.com)