Металлочерепица Руукки (металлочерепица Ruukki)

  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 1899
  • 0
Металлочерепица Руукки (металлочерепица Ruukki)>

Ruukki (Рууккі) представляє металочерепицю Adamante, Finnera, Monterrey Premium, Monterrey Standard, Decorrey, Classic Premium, Classic D:

Металочерепиця Adamante (Адамант) - Ваш будинок в Середземноморському стилі.

Металочерепиця Ruukki (Рууккі) Adamante (Адамант) , зроблена в середземноморському стилі з виразним покрівельним профілем. Є відмінним вибором для вимогливих домовласників. Металочерепиця Adamante, як і вся покрівля, яку виробляє Ruukki (Рууккі), зроблена з ісрользованіем найвищих стандартів якості для того, щоб Ваше життя зробити беззаботоной.

Металочерепиця Adamante (Адамант) виготовляється із сталі, з подальшим покриттям Pural® Matt. Поставляється ця металочерепиця з гарантійним терміном на технічні характеристики 50 років і 20 років на естетичні.

Металочерепиця Ruukki (Рууккі) Finnera (Фіннера).

Ми знаємо, що буде модно найближчі 40 років.

Металочерепиця Рууккі ( Ruukki ) Finnera (Фіннера) дуже надійна і практична покрівля. Інноваційна технологія, яка застосовується виробником, при загині краю аркуша гарантує високу стійкість до погодних умов. Модульний зручний формат листів робить монтаж покрівлі набагато простіше і дає можливість уникнути невиправданих відходів при покритті даху зі складною конфігурацією. Випускається Металочерепиця Finnera (Фіннера) з полімерним покриттям Purex у Фінляндії. Це інноваційне покриття, яке розроблено компанією Ruukki (Рууккі) безпосередньо для покрівельних листів. Металочерепиця Finnera (Фіннера) поставляється з гарантійним терміном 40 років на технічні характеристики і 15 років на естетичні. Продається металочерепиця в комплекті з усіма необхідними аксесуарами, підготовлена ??до монтажу. При покупці, без проблем, можна додатково придбати й інші компоненти, наприклад, покрівельну драбину, снігозатримувач, водостічну систему, вентиляційну трубу. До того ж при покупці, Вам не треба надавати інформацію про точний розмір покрівлі Вашого будови.

Металочерепиця Рууккі (Ruukki) Monterrey Premium.

Є найпопулярнішою покрівлею з багатьох причин.

Monterrey - це найпоширеніша і відома модель металочерепиці з невисоким профілем, який надає Вашої даху спокійний зовнішній вигляд. Металочерепиця Ruukki Monterrey органічно і чудово поєднується як з архітектурою Вашого будинку, так і з природним ландшафтом. Ruukki Monterrey втілює в собі витончену класику, вишукану простоту і традиційні форми.

Металочерепиця Ruukki ( металочерепиця Рууккі ) Monterrey буде Вам до смаку, якщо Ви цінитель старих традицій. Візуально профіль Ruukki (Рууккі) Monterrey нагадує натуральну черепицю. При використанні металочерепиці Monterrey покрівля Вашого будинку придбає дорогий витончений вид, властивий натуральній черепиці.

Невеликі хвилі металочерепиці надають такій покрівлі жорсткість і міцність. Також, за рахунок невеликої ваги - не більше 5 кг на м2 - дах практично не тисне на будинок, внаслідок чого не виникає жодних труднощів при монтажі такої покрівлі.

Металочерепиця Рууккі (Ruukki) Decorrey (Декоррей)

Надійне і стильне рішення для Вашого будинку! Оптимальна ціна та висока якість.

Як правило Ruukki спеціалізується на виготовленні матеріалів для покрівлі середнього і високого цінового сегмента. Металочерепиця Рууккі (Ruukki) Decorrey виглядає набагато дорожче, ніж Ви за неї заплатите! Головна особливість черепиці Декоррей - це висока якість за оптимальною ціною. Ця металочерепиця міцна і проста для монтажу, також має привабливий дизайн. Вона ідеально підходить, як для нового будівництва котеджів, так і для перекриття старих покрівель. За рахунок дуже високої точності геометрії металочерепиці стики листів на Вашій покрівлі будуть практично не видно. Завдяки технічним особливостям металочерепиці Decorrey витрата матеріалу на одиницю площі оптимізований. Також потрібно зауважити, що металочерепиця Decorrey володіє більш широким кроком обрешітки - 400 мм, у той час як у металочерепиці Monterrey - 350 мм. Це дозволяє на конструкції обрешітки економити матеріали. Покрівельне покриття Decorrey має їсти велику робочу ширину аркуша (1130 мм), у порівнянні з Monterrey (1100 мм), що дозволяє заощадити гроші на покупці і монтажі покрівлі. Цю потрібно брати до уваги при розрахунку листів покрівлі.

Фальцева покрівля Ruukki (Рууккі) Vintage-Classic Premium, Classic D.

Фальцева покрівля Ruukki (Рууккі) Vintage , натхненна старовинною архітектурою, об'єднала в собі поєднання традиційного стилю з сучасним зручністю монтажу. Фальцева покрівля Vintage - це високоякісна дах, створена із застосуванням найсучасніших інновацій в матеріалі і технології обробки в поєднанні з дизайном, що відбиває традиційну Фальцьована покрівлю. Позачасовий вінтажний дизайн, зручність і легкість монтажу роблять фальцевую покрівлю Vintage чудовим вибором для реконструкції покрівлі. Металопрофіль Vintage виробляється з високоякісної фінської сталі в покритті Purex на заводі у Фінляндії.

Adamante (Адаманте)
Металлочерепица Руукки (металлочерепица Ruukki)
Finnera (Финнера)
Металлочерепица Руукки (металлочерепица Ruukki)
Monterrey Premium
Металлочерепица Руукки (металлочерепица Ruukki)
Decorrey
Металлочерепица Руукки (металлочерепица Ruukki)
Vintage-Classic
Металлочерепица Руукки (металлочерепица Ruukki)
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 19.6 TOP 2 (opencartadmin.com)