Бітумна черепиця ціна.

Спеціальна ПРОПОЗИЦІЯ!
Фильтр
Фільтр по ціні:
Виробники:
Площа покриття 1 упаковкою
Виробництво
Кольорова гама
30 29 28 27 26 25 24 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 78 79 80 81 88 87 86 01 03 06 04 05 07 08 09 10 11 16 15 14 13 12 23 22 21 20 19 18 17 34 33 32 31 35 36 37 38 57 56 54 58 59 60 61 62 77 76 75 82 83 84 85 55 53 52 50
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
CAMBRIDGE IKO бітумна черепиця Харків ціна.
CAMBRIDGE IKO бітумна черепиця Харків ціна. CAMBRIDGE - ламінована cамоклеющаяся черепиця (окислений бітум) від всесвітньо відомого виробника IKO. Черепиця цього типу в поєднанні з шикарним кольором відрізняється вишуканістю форм і престижним зовнішнім виглядом. Бітумна черепиця відтворює ста..
420 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Cambridge Xtreme бітумна черепиця Запоріжжя ціна.
Cambridge Xtreme бітумна черепиця Запоріжжя ціна. Cambridge Xtreme - cамоклеющаяся ламінована бітумна черепиця від виробника з світовим ім'ям IKO. Черепиця цього класу в поєднанні з з розкішним кольором відрізняється елегантністю форм і привабливим зовнішнім виглядом. Ця черепиця імітує тради..
413 грн.
Базовано на 2 відгуках.
IKO ArmourGlass бітумна черепиця в Одесі.
IKO ArmourGlass бітумна черепиця в Одесі. IKO ArmourGlass - традиційна висококласна черепиця (бітум окислений) від всесвітньо відомої компанії IKO. Черепиця даного виду в поєднанні з багатим кольором відрізняється шикарністю форм і престижним зовнішнім виглядом. Черепиця відтворює укорінений ..
361 грн.
Базовано на 0 відгуках.
IKO ArmourShake (купити бітумну черепицю в інтернет магазині).
ArmourShake (купити бітумну черепицю в інтернет магазині). ArmourShake - черепиця архітектурного стилю від всесвітньо відомої компанії IKO. Черепиця цього типу в поєднанні з розкішним кольором відрізняється розкішністю форм і престижним зовнішнім виглядом. Бітумна черепиця імітує традиційний ..
886 грн.
Базовано на 1 відгуках.
IKO ArmourShield бітумна черепиця ціна Харків.
ArmourShield бітумна черепиця ціна Харків. ArmourShield - самоклеюча черепиця (бітум окислений) від світового виробника IKO. Черепиця даного класу в поєднанні з багатим кольором відрізняється елегантністю форм і престижним зовнішнім виглядом. Ця черепиця імітує традиційний витончений образ. Р..
315 грн.
Базовано на 2 відгуках.
IKO Bibershield бітумна черепиця Дніпропетровськ ціна.
IKO Bibershield бітумна черепиця Дніпропетровськ ціна. Bibershield - самоклеюча черепиця (бітум окислений) від всесвітньо відомої компанії IKO. Черепиця цього класу в поєднанні з багатим кольором відрізняється чудовою своїх форм і бездоганним привабливим виглядом. Бітумна черепиця відтворює у..
416 грн.
Базовано на 1 відгуках.
IKO Crowne Slate бітумна черепиця ціна Кривий Ріг.
Crowne Slate бітумна черепиця ціна Кривий Ріг. Crowne Slate - бітумна черепиця архітектурного стилю від всесвітньо відомого виробника IKO. Черепиця цього класу у поєднанні з прекрасним кольором відрізняється розкішними формами і благородним зовнішнім виглядом. Бітумна черепиця відтворює тради..
808 грн.
Базовано на 0 відгуках.
IKO Diamant бітумна черепиця Одеса ціна.
IKO Diamant (бітумна черепиця Одеса ціна). Бітумна черепиця IKO Diamant - висококласна традиційна черепиця (бітум окислений) від компанії зі світовим ім'ям IKO. Черепиця даного класу в поєднанні з шикарним кольором відрізняється розкішністю форм і престижним зовнішнім виглядом. Ця черепиця ім..
386 грн.
Базовано на 0 відгуках.
IKO Diamantshield бітумна черепиця ціна Київ.
IKO Diamantshield бітумна черепиця ціна Київ. Diamantshield - черепиця самоклеюча (окислений бітум) від компанії IKO. Черепиця даного типу в поєднанні з багатим кольором відрізняється елегантністю форм і зовнішнім виглядом. Черепиця імітує укорінений аристократичний вид. Виготовляється вона з..
421 грн.
Базовано на 1 відгуках.
IKO Monarch бітумна черепиця Одеса.
Monarch - черепиця класу ПРЕМІУМ від виробника з світовим ім'ям IKO. Черепиця даного типу в поєднанні з шикарним кольором відрізняється шикарністю форм і зовнішнім виглядом. Ця черепиця імітує традиційний знатний образ. Робиться вона з першорозрядної сировини з витримкою всіх встановлених стандар..
588 грн.
Базовано на 0 відгуках.
IKO Monarch-Diamant (купити бітумну черепицю в Україні).
IKO Monarch-Diamant (купити бітумну черепицю в Україні). Monarch-Diamant - черепиця ПРЕМІУМ класу від компанії IKO. Черепиця цього класу в поєднанні з розкішним кольором відрізняється розкішністю форм і зовнішнім виглядом. Бітумна черепиця відтворює укорінений знатний вид. Робиться вона з пер..
610 грн.
Базовано на 1 відгуках.
IKO Royal Estate бітумна черепиця купити в Харкові.
IKO Royal Estate бітумна черепиця купити в Харкові. IKO Royal Estate бітумна черепиця купити в Харкові - черепиця архітектурного стилю від світового виробника IKO. Черепиця цього класу в поєднанні з розкішним кольором відрізняється розкішністю форм і престижним зовнішнім виглядом. Ця черепиця..
743 грн.
Базовано на 0 відгуках.
IKO Superglass бітумна черепиця Дніпропетровськ ціна.
Бітумна черепиця IKO Superglass - висококласна традиційна черепиця (бітум окислений) від виробника з світовим ім'ям IKO. Черепиця даного виду в поєднанні з шикарним кольором відрізняється шикарністю форм і престижним зовнішнім виглядом. Бітумна черепиця відтворює традиційний знатний вид. Робитьс..
350 грн.
Базовано на 1 відгуках.
IKO Victorian бітумна черепиця ціна в Україні.
IKO Victorian бітумна черепиця ціна в Україні. Бітумна черепиця Victorian - висококласна традиційна черепиця (бітум окислений) від всесвітньо відомої компанії IKO. Черепиця даного типу в поєднанні з шикарним кольором відрізняється вишуканістю форм і престижним зовнішнім виглядом. Бітумна чере..
379 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Бітумна черепиця IKO CAMBRIDGE Xpress.
Бітумна черепиця IKO CAMBRIDGE Xpress. Бітумна черепиця IKO CAMBRIDGE Xpress - самоклеюча ламінована черепиця (бітум окислений) від всесвітньо відомої компанії IKO. Черепиця даного типу в сочитании з розкішним кольором відрізняється вишуканістю форм і престижним зовнішнім видом. Черепица ими..
449 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити бітумну черепицю IKO SuperGlass-Biber.
IKO SuperGlass-Biber - традиційна висококласна черепиця (окислений бітум) від компанії зі світовим ім'ям IKO. Черепиця даного типу в поєднанні з з багатим кольором відрізняється розкішністю форм і привабливим зовнішнім виглядом. Ця черепиця імітує традиційний аристократичний образ. Виробляється в..
407 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Бітумна черепиця ціна.

Бітумна черепиця.

Бітумна черепиця, насамперед це: невибаглива обслуговування, довговічність, що не чутність шуму під час граду, дощу та іншої негоди, стійкість до вітру. Після накриття покрівлі, бітумна черепиця створює суцільний килим, що в свою чергу є якісною гідроізоляцією Вашого даху. Всі достоїнства гонтовой покрівлі дуже нелегко переоцінити.

Бітумна черепиця ціна найкраща на Україні.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами