Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Компанія ISOVER

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Изовер утеплювач Класік-Еко-50.
Изовер утеплювач Класік-Еко-50. Изовер утеплювач Класик Еко - це невеликі за вагою рулони на основі скловолокна з мінеральної вати, які виробляються за технологією TEL. ISOVER Класик Еко забезпечує теплоізоляцію і звукоізоляцію в приватному будинку. Призначений і використовується в тих в..
18 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Профі-50 (100) скловата утеплювач ціна.
Профі-50 (100) скловата утеплювач ціна. ISOVER Профі 50 (100) - особлива теплоізоляція і звукоізоляція зі збільшеною пружністю. Об'єднує гідності двох видів матеріалу - плити та рулону. Завдяки покращеній пружності ущільненням варто в будь-якому похилому і вертикальному каркасі без додатк..
25 грн.
Базовано на 0 відгуках.

Найменування марки сформувалося шляхом поєднання складових французьких слів isolation - ізоляція і verre - скло. Зараз слово ISOVER фактично по всьому світу вважається загальним для першокласної теплоізоляції з волокна скляного штапельного.

Ізоляційні рішення компанії випускаються в матах і плитах і потрібні для використання в приватному будівництві, на промислових фірмах і при будівництві транспорту. ISOVER матеріали застосовуються для захисту підлог, перегородок, покрівель, стін, а також воздухоотводов та систем опалення. Продукція ISOVER придатна і при будівництві нових будинків, і при ремонті старих.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами