Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Компанія Сталекс.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
C-6 профнастил Дніпро, Миколаїв.
C-6 профнастил Дніпро. Профнастил C-6 (стіновий) - багатофункціональний покрівельний матеріал обробки, зроблений способом профілювання (гофрування) оцинкованого сталевого листа і вважається одним з найкращих оздоблювальних матеріалів щодо відповідності вартості і робочих параметрів. Профн..
72 грн.
Базовано на 0 відгуках.
C-8 купити профнастил в Дніпропетровську.
C-8 купити профнастил в Дніпропетровську. Профнастил C-8 (стіновий) - універсальний покрівельний облицювальний матеріал, вироблений способом профілювання (гофрування) оцинкованого металевого листа і є 1-м з найкращих оздоблювальних матеріалів в порівнянні вартості і робочих характеристик. ..
93 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Металочерепиця АФИНА (металочерепиця AFINA).
Металочерепиця АФИНА (металочерепиця AFINA). Металочерепиця АФИНА (металочерепиця AFINA) - витонченість і надійність. Не дарма експерти визнають цю металочерепицю найбільш затребуваною в світі. За свою піввікову історію металочерепиця АФИНА стала надзвичайно популярною. І це не дивно! Нев..
143 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Металочерепиця ВАЛЕНСІЯ (металочерепиця VALENCIA).
Металочерепиця ВАЛЕНСІЯ (металочерепиця VALENCIA). Металочерепиця ВАЛЕНСІЯ (металочерепиця VALENCIA) серед величезного різноманіття покриттів для покрівлі вважається, по праву, найбільш затребуваною і популярною. ВАЛЕНСІЯ (VALENCIA) міцна, естетична, довговічна, стійка до несприятливих вп..
142 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Металочерепиця ГРАНД (металочерепиця GRAND).
Металочерепиця ГРАНД (металочерепиця GRAND). Металочерепиця ГРАНД (металочерепиця GRAND) одна з найпопулярніших і поширених моделей металочерепиці на сьогодні. ГРАНД (GRAND) може ідеально підійти для архітектури сучасних споруд і будівель. Одним з найголовніших переваг цього матеріалу мож..
142 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Металочерепиця МАКСИМА (металочерепиця MAXIMA)
Металочерепица МАКСИМА (металочерепица MAXIMA) Металочерепиця МАКСИМА (металочерепиця MAXIMA) являє собою сучасний продукт, розроблений в сучасному дизайні, представлений на ринку України. Хороша жорсткість листа досягається за рахунок незвичайної його геометрії. Вигідна відмінність від інших..
144 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Н-44 - профнастил Київ ціна.
Н-44 - профнастил Київ ціна. Несучий покрівельний профнастил Н-44. Профіль хвилі побудований з метою того, щоб при малій висоті хвилі тримати найбільше навантаження. Внаслідок цього, його застосовують як незнімну опалубку під стяжку або покрівельний матеріал. Необхідно зауважити, що при конст..
116 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Н60 - профнастил ціна Київ.
Н60 - профнастил ціна Київ. Профнастил Н60 виготовляється зі сталі найвищої якості способом холодного прокату. Полімерне покриття застосовується для того, щоб додавати матеріалу славний зовнішній вигляд протягом тривалого часу і попереджати негативний вплив атмосферних умов. Ребра жорсткості,..
135 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Н75 - профнастил Кривий Ріг ціна.
Н75 - профнастил Кривий Ріг ціна. Н-75 - профнастил Кривий Ріг ціна. Для побудови великопрольотних об'єктів (стадіонів, торговельних центрів, будинків промисловості, ринків) буде потрібно профнастил, несуча дієздатність якої підійде для таких пристроїв. Профнастил Н-75 має досить вел..
224 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Покрівельний профнастил Н-35.
Покрівельний профнастил Н-35. Покрівельний профнастил Н-35 виробляється з першокласної стали оцинкованої, на яку може наноситися покриття полімеру. Цей вид профілю являє собою доброякісний покрівельний матеріал, його жорсткість дає можливість зберегти витрати на обрешітку, і накривати покрів..
110 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Профнастил покрівельний Н-33.
Профнастил покрівельний Н-33. Профнастил покрівельний Н-33 - широкоуніверсальний, надійний і легкий лад матеріал, який виробляється з оцинкованого сталевого листа. Основна його відмінність від інших видів - здатність нести високі навантаження завдяки підвищеній висоті ребер жорсткості і збіл..
109 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Профнастил стіновий С-14.
Профнастил стіновий С-14. Профнастил стіновий С-14 найбільш раціональний для покриття покрівлі та має низьку рельєфну хвилю. Подібна висота хвилі профілю є оптимальною для великих фронтальних навантажень. Найбільш часта інваріантна хвиля заввишки 14 мм дає можливість використовувати профнасти..
98 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Профнастил Харків ціна С-21.
Профнастил Харків ціна С-21. Профнастил С-21 - це будівельний матеріал високої якості, що виготовляється на високотехнологічні обладнанні з застосуванням передових матеріалів і високоякісних полімерних покриттів. С-21 вважається одним з найбільш економічних листових профілів для покрівлі. Цей..
113 грн.
Базовано на 0 відгуках.
С-12 профнастил Харків.
С-12 профнастил Харків. Профнастил C-12 (стіновий) - багатоцільовий покрівельний облицювальний матеріал, зроблений способом гофрування (профілювання) оцинкованого металевого листа і є 1-м з кращих облицювальних матеріалів в порівнянні ціни і робочих характеристик. Виготовляється профнасти..
94 грн.
Базовано на 0 відгуках.
С-18 купити профнастил в Одесі.
С-18 купити профнастил в Одесі. Профнастил С-18 виник з більш менших модифікацій. Він практично максимум, що використовують при обшивці фасадів і будівництві парканів. І він той необхідний мінімум, що можна застосовувати при роботах з покрівлею. Профлист С-18 вважається аналогом профнастилу С..
96 грн.
Базовано на 0 відгуках.
С-20 профнастил для забору купити.
С-20 профнастил для забору купити. Профнастил С-20 - сталеві оцинковані листи з особливим захисним покриттям, зроблені способом холодного прокату, уздовж для додання жорсткості і міцності йдуть трапецієподібні гофри по 18 мм. Покриття полімером абсолютно оберігає залізо від всякого виду іржі..
96 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Стіновий профнастил С-15.
Стіновий профнастил С-15. Профнастил С-15 містить маркування "С", яка відносить його до типу стінового, фасадного. Широка хвиля відмінно підходить для обробки об'єктів великих габаритів: високих, довгих зборів, специфічних воріт, облицювання фасадів немаленьких будівель, виробництва вентильов..
95 грн.
Базовано на 0 відгуках.

Основний напрямок компанії Сталекс - виробництво профнастилу та металочерепиці.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами