Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Компанія Сталекс.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
C-6 профнастил Дніпро. Профнастил C-6 (стіновий) - багатофункціональний покрівельний матеріал обробки, зроблений способом профілювання (гофрування) оцинкованого сталевого листа і вважається одним з найкращих оздоблювальних матеріалів щодо відповідності вартості і робочих параметрів. Профн..
3 $
Базовано на 0 відгуках.
C-8 купити профнастил в Дніпропетровську. Профнастил C-8 (стіновий) - універсальний покрівельний облицювальний матеріал, вироблений способом профілювання (гофрування) оцинкованого металевого листа і є 1-м з найкращих оздоблювальних матеріалів в порівнянні вартості і робочих характеристик. ..
3 $
Базовано на 0 відгуках.
Металочерепиця АФИНА (металочерепиця AFINA). Металочерепиця АФИНА (металочерепиця AFINA) - витонченість і надійність. Не дарма експерти визнають цю металочерепицю найбільш затребуваною в світі. За свою піввікову історію металочерепиця АФИНА стала надзвичайно популярною. І це не дивно! Нев..
5 $
Базовано на 0 відгуках.
Металочерепиця ВАЛЕНСІЯ (металочерепиця VALENCIA). Металочерепиця ВАЛЕНСІЯ (металочерепиця VALENCIA) серед величезного різноманіття покриттів для покрівлі вважається, по праву, найбільш затребуваною і популярною. ВАЛЕНСІЯ (VALENCIA) міцна, естетична, довговічна, стійка до несприятливих вп..
5 $
Базовано на 1 відгуках.
Металочерепиця ГРАНД (металочерепиця GRAND). Металочерепиця ГРАНД (металочерепиця GRAND) одна з найпопулярніших і поширених моделей металочерепиці на сьогодні. ГРАНД (GRAND) може ідеально підійти для архітектури сучасних споруд і будівель. Одним з найголовніших переваг цього матеріалу мож..
5 $
Базовано на 3 відгуках.
Металочерепица МАКСИМА (металочерепица MAXIMA) Металочерепиця МАКСИМА (металочерепиця MAXIMA) являє собою сучасний продукт, розроблений в сучасному дизайні, представлений на ринку України. Хороша жорсткість листа досягається за рахунок незвичайної його геометрії. Вигідна відмінність від інших..
5 $
Базовано на 1 відгуках.
Н-44 - профнастил Київ ціна. Несучий покрівельний профнастил Н-44. Профіль хвилі побудований з метою того, щоб при малій висоті хвилі тримати найбільше навантаження. Внаслідок цього, його застосовують як незнімну опалубку під стяжку або покрівельний матеріал. Необхідно зауважити, що при конст..
4 $
Базовано на 0 відгуках.
Н60 - профнастил ціна Київ. Профнастил Н60 виготовляється зі сталі найвищої якості способом холодного прокату. Полімерне покриття застосовується для того, щоб додавати матеріалу славний зовнішній вигляд протягом тривалого часу і попереджати негативний вплив атмосферних умов. Ребра жорсткості,..
5 $
Базовано на 0 відгуках.
Н75 - профнастил Кривий Ріг ціна. Н-75 - профнастил Кривий Ріг ціна. Для побудови великопрольотних об'єктів (стадіонів, торговельних центрів, будинків промисловості, ринків) буде потрібно профнастил, несуча дієздатність якої підійде для таких пристроїв. Профнастил Н-75 має досить вел..
8 $
Базовано на 0 відгуках.
Покрівельний профнастил Н-35. Покрівельний профнастил Н-35 виробляється з першокласної стали оцинкованої, на яку може наноситися покриття полімеру. Цей вид профілю являє собою доброякісний покрівельний матеріал, його жорсткість дає можливість зберегти витрати на обрешітку, і накривати покрів..
4 $
Базовано на 0 відгуках.
Профнастил покрівельний Н-33. Профнастил покрівельний Н-33 - широкоуніверсальний, надійний і легкий лад матеріал, який виробляється з оцинкованого сталевого листа. Основна його відмінність від інших видів - здатність нести високі навантаження завдяки підвищеній висоті ребер жорсткості і збіл..
4 $
Базовано на 0 відгуках.
Профнастил стіновий С-14. Профнастил стіновий С-14 найбільш раціональний для покриття покрівлі та має низьку рельєфну хвилю. Подібна висота хвилі профілю є оптимальною для великих фронтальних навантажень. Найбільш часта інваріантна хвиля заввишки 14 мм дає можливість використовувати профнасти..
4 $
Базовано на 0 відгуках.
Профнастил Харків ціна С-21. Профнастил С-21 - це будівельний матеріал високої якості, що виготовляється на високотехнологічні обладнанні з застосуванням передових матеріалів і високоякісних полімерних покриттів. С-21 вважається одним з найбільш економічних листових профілів для покрівлі. Цей..
4 $
Базовано на 0 відгуках.
С-12 профнастил Харків. Профнастил C-12 (стіновий) - багатоцільовий покрівельний облицювальний матеріал, зроблений способом гофрування (профілювання) оцинкованого металевого листа і є 1-м з кращих облицювальних матеріалів в порівнянні ціни і робочих характеристик. Виготовляється профнасти..
3 $
Базовано на 0 відгуках.
С-18 купити профнастил в Одесі. Профнастил С-18 виник з більш менших модифікацій. Він практично максимум, що використовують при обшивці фасадів і будівництві парканів. І він той необхідний мінімум, що можна застосовувати при роботах з покрівлею. Профлист С-18 вважається аналогом профнастилу С..
3 $
Базовано на 0 відгуках.
С-20 профнастил для забору купити. Профнастил С-20 - сталеві оцинковані листи з особливим захисним покриттям, зроблені способом холодного прокату, уздовж для додання жорсткості і міцності йдуть трапецієподібні гофри по 18 мм. Покриття полімером абсолютно оберігає залізо від всякого виду іржі..
3 $
Базовано на 0 відгуках.
Стіновий профнастил С-15. Профнастил С-15 містить маркування "С", яка відносить його до типу стінового, фасадного. Широка хвиля відмінно підходить для обробки об'єктів великих габаритів: високих, довгих зборів, специфічних воріт, облицювання фасадів немаленьких будівель, виробництва вентильов..
3 $
Базовано на 0 відгуках.

Основний напрямок компанії Сталекс - виробництво профнастилу та металочерепиці.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами