Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Цементно-піщана черепиця Терран.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Купити цементно піщану черепицю Рундо.
Купити цементно піщану черепицю Рундо. Чудовий зовнішній вигляд і безпосередність. Для цінителів традиційного стилю в з'єднанні з прогресивною архітектурою. Якщо хочете купити цементно піщану черепицю Рундо або іншу модель, зателефонуйте нашим менеджерам. ..
385 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити цементну черепицю Зеніт.
Купити цементну черепицю Зеніт. Точність, потужність і дизайн. Винайдена тільки лише для задоволення найбільш прогресивних запитів. Ця черепиця формує новітню спрямованість в покрівельній справі. Вирішили купити цементну черепицю Зеніт, замовляйте у нас. ..
435 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Піщано-цементна черепиця Данубіа.
Піщано-цементна черепиця Данубіа. Піщано-цементна черепиця Данубіа - сувора покрівля, значно переосмислена свіжими фарбами, тому що хвиля виглядає відмінно не тільки в червоному. Це - покрівля майбутнього завтра, яка підкорює цінителів вже сьогодні. ..
385 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Рустик цементно-піщана черепиця купити.
Рустик цементно-піщана черепиця купити. Узгодженість "сформованих" на небесному світилі кольорів. Вільним процесом забарвлення є можливість домогтися неповторного ефекту, бездоганно підходящого для формування південної атмосфери. Цементно-піщана черепиця купити.. ..
435 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Цементна черепиця Коппо.
Цементна черепиця Коппо. Цементна черепиця Коппо. Будинок знаходить середземноморський тип. Завдяки забарвленням і смиренної строкатості, образ готового покриття зможе перенести вас в італійську долину до справді італійській манері. ..
435 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Цементно-піщана черепиця в Україні Стандарт.
Цементно-піщана черепиця в Україні Стандарт. Забарвлення і вид - ключові візуальні властивості покрівлі. Натуральний колір, плавні лінії і виключно доступна вартість - це черепиця Стандарт натур! Цементно-піщана черепиця в Україні Стандарт за кращою ціною. ..
385 грн.
Базовано на 0 відгуках.

Застосування цементно-піщаної черепиці для будівництва покрівлі стає вкрай модним. Якщо Ви прийняли рішення застосувати даний вид черепиці, то рекомендуємо розглянути надану продукцію Терран (Угорщина). Цементно-піщана черепиця Терран виготовляється в Угорщині фірмою Медітерран, що займається вже 90 років створенням черепиці. Компанія володіє 3 заводами, 5 міжнародними філіями та широкої дилерською мережею в Європі.

ЦПЧ (цементно-піщана черепиця) Терран вважається екологічно чистим продуктом, в структуру якого входить: річковий пісок, вода, цемент і окис заліза. Головним перевагою цементно-піщаної черепиці Терран - це її стійкість до механічних впливів і життєстійкість, яка фактично не поступається керамочерепіца. Завдяки тому, що в цемент не вбирається вода, цементно-піщана черепиця Терран не збільшується у вазі і розмірі, володіє великою водостійкістю і морозостійкістю. Особливе покриття, яким піддана обробці вся черепиця Терран, гарантує їй міцність до негативну дію навколишнього середовища. Завдяки автоматизованому процесу виготовлення черепиці Терран, вона володіє точними геометричними характеристиками і рівномірним фарбуванням по всій поверхні незалежно від партії, що відіграє істотну значимість при проведенні будівництва.

Цементно-піщана черепиця Терран презентована великим асортиментом щодо рельєфній поверхні і кольорової палітри, що дає можливість втілювати найбільш розкуті дизайнерські ідеї. Важливою перевагою в підборі конкретно цементно-піщаної черепиця Терран це її вартість. Покрівля, зроблена зі справжнього матеріалу, стане на 30, а часом і на 50% економічніше, ніж з керамічної черепиці, додатково, не всякий спец розрізнить дані два матеріали за своїм виглядом. Вся продукція Терран має сертифікати якості міжнародного зразка і гарантію від компанії 50 років. Одним словом, якщо Ви зацікавлені в будівництві покрівлі елегантного традиційного типу з черепиці з надійним якістю і за оптимальною вартістю, то цементно-піщана черепиця Терран зможе стати підходящим варіантом у вирішенні вашої задачі.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами