Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Завод Юг-Профіль

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
ГП-35 металопрофіль ціна Харків.
ГП-35 металопрофіль ціна Харків і вся Україна. Металопрофіль ГП-35 виготовляється із сталі, яка покрита полімером і оцинкованої сталі. Область застосування металопрофілю ГП-35 ширша, ніж профілю з меншою висотою профілювання. З цього металопрофілю можна будувати не тільки паркани і проводити ..
117 грн.
Базовано на 0 відгуках.
ГП-8 металопрофіль ціна.
ГП-8 металопрофіль ціна. Металопрофіль ГП-8 має вузьке дно, широкий гребінь і як правило призначається для огородження фасадів, а також використовується всередині приміщень. Профілююча висота становить 8 мм. Металопрофіль користується популярністю, тому що Фасад будівлі або паркан з нього маю..
92 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Купити металопрофіль ГП-20.
Купити металопрофіль ГП-20. Металопрофіль ГП-20 має широкий гребінь і вузьке дно. Виробляється металопрофіль ГП-20 за допомогою холодної прокатки тонких оцинкованих сталевих листів і сталі з полімерним покриттям. Призначений металопрофіль ГП-20 в основному для будівництва огорож і для внутріш..
92 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Металлочерепица DIAMENT D23 (купить металлочерепица Киев).
DIAMENT D23 купити металочерепиця Київ. Металочерепиця DIAMENT D23 - класика наших днів, що представляє собою одну з найбільш популярних видів металочерепиці. Вона активно застосовується в промисловому і житловому будівництві. Форма металочерепиці дуже відома і її виробляють багато виробників..
116 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Металлочерепица JASPIS (металлочерепица Киев купить).
JASPIS металочерепиця Київ купити. Металочерепиця «JASPIS» - Ексклюзивний варіант металочерепиці, Цей вид металочерепиці має своєрідний вигин хвилі, який близький підказкою на натуральну черепицю. Використовується JASPIS для покриття покрівель усіх видів споруд, особливо красиво вона виглядає..
118 грн.
Базовано на 1 відгуках.

Завод Юг-Профіль виробляє металочерепицю, оцинкований і кольоровий профнастил з металу виробництва Німеччини, Словаччини, Китаю, Кореї, Італії. Продукція виробника Південь-Профіль з гідністю може вважатися високоякісної і недорогий.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами