Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Завод Юг-Профіль

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
ГП-35 металопрофіль ціна Харків і вся Україна. Металопрофіль ГП-35 виготовляється із сталі, яка покрита полімером і оцинкованої сталі. Область застосування металопрофілю ГП-35 ширша, ніж профілю з меншою висотою профілювання. З цього металопрофілю можна будувати не тільки паркани і проводити ..
4 $
Базовано на 0 відгуках.
ГП-8 металопрофіль ціна. Металопрофіль ГП-8 має вузьке дно, широкий гребінь і як правило призначається для огородження фасадів, а також використовується всередині приміщень. Профілююча висота становить 8 мм. Металопрофіль користується популярністю, тому що Фасад будівлі або паркан з нього маю..
3 $
Базовано на 1 відгуках.
Купити металопрофіль ГП-20. Металопрофіль ГП-20 має широкий гребінь і вузьке дно. Виробляється металопрофіль ГП-20 за допомогою холодної прокатки тонких оцинкованих сталевих листів і сталі з полімерним покриттям. Призначений металопрофіль ГП-20 в основному для будівництва огорож і для внутріш..
3 $
Базовано на 1 відгуках.
DIAMENT D23 купити металочерепиця Київ. Металочерепиця DIAMENT D23 - класика наших днів, що представляє собою одну з найбільш популярних видів металочерепиці. Вона активно застосовується в промисловому і житловому будівництві. Форма металочерепиці дуже відома і її виробляють багато виробників..
4 $
Базовано на 2 відгуках.
JASPIS металочерепиця Київ купити. Металочерепиця «JASPIS» - Ексклюзивний варіант металочерепиці, Цей вид металочерепиці має своєрідний вигин хвилі, який близький підказкою на натуральну черепицю. Використовується JASPIS для покриття покрівель усіх видів споруд, особливо красиво вона виглядає..
4 $
Базовано на 1 відгуках.

Завод Юг-Профіль виробляє металочерепицю, оцинкований і кольоровий профнастил з металу виробництва Німеччини, Словаччини, Китаю, Кореї, Італії. Продукція виробника Південь-Профіль з гідністю може вважатися високоякісної і недорогий.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами