Горищні сходи.

Спеціальна ПРОПОЗИЦІЯ!
Фильтр
Фільтр по ціні:
Виробники:
Матеріал
Виробництво
Розмір люка
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
BTR CADET 3 ISO RC DE DS. 56 мм горищні сходи Roto ціна.
BTR CADET - горищні сходи Roto ціна. Горищні сходи трьохсекційні від компанії Roto зроблені з дерева (сосни). Головним завданням горищних сходів є підйом на мансарду або горище. Такі горищні сходи міцні, ергономічні, зручна у використанні, надійні, естетичні. Вони легко збираються в блок і пр..
8,496 грн.
Базовано на 0 відгуках.
ROTO Scherentreppe EXKLUSIV (standard) - горищні сходи ціна.
ROTO Scherentreppe EXKLUSIV (standard) - горищні сходи ціна. Горищні сходи ножнічного типу від компанії Roto зроблені зі спеціального сплаву алюмінію, глибина ступеня 14 см. Головним завданням горищних сходів є вихід на горище або мансарду. Ці складні горищні сходи зручні у використанні, міцн..
45,820 грн.
Базовано на 1 відгуках.
ROTO Scherentreppe Mini 120x60 (горищні сходи купити).
ROTO Scherentreppe Mini 120x60 (горищні сходи купити). Складна горищні сходи від компанії Roto зроблені з алюмінієвого сплаву, глибина сходів 8 см. Основним завданням сходів є вихід на мансарду або горище. Такі горищні сходи естетичні, зручні у використанні, ергономічні, міцні, надійні. Вони ..
31,255 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Горищні сходи Metal T3.
Чердачная лестница Metal T3. Горищні сходи Metal T3 від компанії Oman трьохсекційна зроблена з металу (алюмінію), сходинки мають антиковзні насічки. Головним завданням сходів є підйом на мансарду, горище. Такі горищні сходи ергономічні, надійні, міцні, естетичні, зручні у використанні. Вони ..
3,884 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Горищні сходи Nozycowe Oman.
Горищні сходи Nozycowe Oman. Горищні сходи Nozycowe Oman зроблені з металу розтягуються як пружина, через що у них менше люк. Основним завданням сходів є підйом на горище або мансарду. Ці горищні сходи міцні, ергономічні, надійні, зручні у використанні, естетичні. Вони легко збираються в бло..
6,372 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Горищні сходи Oman Alu Profi.
Чердачная лестница Oman Alu Profi. Горищні сходи Oman Alu Profi зроблені з алюмінію. Головним завданням горищних сходів є вихід на горище або мансарду. Ці горищні сходи надійні, міцні, естетичні, зручні у використанні, ергономічні. Вони легко збираються в блок і практично непомітні в кімнаті..
6,797 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Горищні сходи Рото BTR NORM 8/3 ISO RC DE DS. 76 мм.
Горищні сходи Рото BTR NORM. Горищні сходи Рото BTR NORM трьохсекційні від виробника Roto зроблені з дерева (сосни). Основним завданням горищних сходів є підйом на горище або мансарду. Такі складні горищні сходи ергономічні, міцні, зручні у використанні, надійні, естетичні. Вони легко збирают..
9,559 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Комбіновані сходи Oman Stallux.
Комбіновані сходи Oman Stallux. Комбінована Сходи Oman Stallux 3-хсекціонний з направляючими з металу і сосновими дерев'яними сходинками. Головним завданням сходів є вихід на мансарду, горище. Такi складнi горищні сходи надійнi, естетичнi, ергономічнi, міцнi, зручна у використанні. Вонi легк..
3,732 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Складні горищні сходи Easy Step.
Складные чердачные лестницы Easy Step. Складні горищні сходи Easy Step від компанії Oman зроблені з дерева. Головним завданням горищних сходів є підйом на горище або мансарду. Ці складні горищні сходи зручні у використанні, ергономічні, естетичні, міцні, надійні. Вони легко складаються в бло..
2,458 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Складні горищні сходи Nozycowe Termo.
Складні горищні сходи Nozycowe Termo. Складні горищні сходи Nozycowe Termo від компанії Oman зроблені з металу. Основним завданням сходів є підйом на горище або мансарду. Такі горищні сходи естетичні, ергономічні, зручні у використанні, міцні, надійні. Воні легко складаються в блок і практич..
5,219 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Складні горищні сходи Oman Termo.
Складная чердачная лестница Oman Termo. Складні горищні сходи Oman Termo 3-х секційні зроблені з високоякісної сосни. Основним завданням горищних сходів є вихід на мансарду або горище. Такі горищні сходи зручні у використанні, міцні, надійні, ергономічні, естетичні. Воні легко збираються в б..
2,822 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Складні горищні сходи Prima.
Складні горищні сходи Prima. Складні горищні сходи Prima від виробника Oman зроблена з дерева. Основним завданням сходів є вихід на горище, мансарду. Такі складні горищні сходи міцні, естетичні, зручні у використанні, надійні, ергономічні. Вони легко збирається в блок і майже непомітні в кім..
2,761 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Складні горищні сходи ROTO Scherentreppe ELEKTRO (standard).
Складні горищні сходи ROTO Scherentreppe ELEKTRO (standard). Сходи для горища ножнічного типу із спеціального алюмінієвого сплаву, глибина сходів 14 см. Горищні сходи ножнічного типу від виробника Roto зроблені зі спеціального алюмінієвого сплаву. Головним завданням горищних сходів є підй..
131,997 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Складні горищні сходи Termo Long.
Складні горищні сходи Termo Long. Складні горищні сходи Termo Long від Oman чотирьохсекційні зроблені з сосни високої якості на базі сходи Oman Termo. Головним завданням горищних сходів є вихід на горище або мансарду. Такі горищні сходи ергономічні, надійні, зручні у використанні, міцні, ест..
3,732 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Сходи Рото BTR ESCA ISO RC DE DS. 36 мм.
Сходи Рото BTR ESCA. Сходи Рото BTR ESCA трисекційні з антиковзаючими насічками з високоякісного дерева (ялини). Основним завданням сходів є вихід на мансарду, горище. Горищні сходи зручні у використанні, ергономічні, естетичні, міцні, надійні. Вони легко збираються в блок і майже непомітні ..
6,979 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Чотирьохсекційні складні горищні сходи Mini.
Чотирьохсекційні складні горищні сходи Mini. Чотирьохсекційні складні горищні сходи Mini від компанії Oman зі сходами з дерева і бічними балками з металу. Безпечний замок на люку закриває кришку як зсередини приміщення, так і зовні. Основним завданням сходів є вихід на горище, мансарду. ..
3,732 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Горищні сходи.

Горищні сходи.

Горищні сходи - це безпечний, швидкий, зручний доступ в технічне приміщення, на мансарду або горище. Через специфіку своєї конструкції горищні сходи, в складеному вигляді, виглядає як короб, який не займає корисного простору в кімнаті.

Горищні сходи в нашому інтернет магазині за найкращими цінами виробників.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами