Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Водостічні системи RainWay.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Відведення двомуфтове 87 град.
Відведення двомуфтове 87 град. Відведення двомуфтове 87 град. забезпечує перехід від воронки до труби. Застосовується ще для обходу компонентів архітектури фасаду. ..
71 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Відведення одномуфтове 87 град.
Відведення одномуфтове 87 град. Відведення одномуфтове 87 град. виробляє перехід від воронки до труби. Може застосовуватися, крім того, для обходу фасадних конструкцій. ..
68 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Внутрішній кут ринви 135 град.
Угол желоба 135 град. внутренний. Наявність 4 видів кутів ринви до кожної системі (2 внутр-их і 2 зовнішніх кута з поворотом 135 і 90 град.) Дають можливість монтувати ринви на даху всілякої конструкції та складності). Внутрішній кут ринви 135 град. кріпиться на кутах даху всередині і потрібе..
221 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостік Rainway - муфта труби.
Водостік Rainway - муфта труби. Водостік Rainway, муфта труби потрібна для комбінування труби з воронкою або 2-ух труб ..
42 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостік пластиковий ціна заглушка ринви ліва.
Водостік пластиковий ціна заглушка ринви ліва. Заглушка ринви ліва ставиться на лівосторонніх торцях жолобів для забезпечення щільності конструкціі.Водосток пластиковий ціна від виробника. ..
40 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостічні системи Rainway - кронштейн ринви.
Водостічні системи Rainway - кронштейн ринви. Водостічні системи Rainway, кроштейн ринви може витримати навантаження 75 кг. Розміщення отворів під кріплення дає можливість виконати кріплення до поверхні найбільш жорстким. Задня ділянка кронштейна має абсолютно плоскою основою, що дозволяє пер..
34 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостічні системи Rainway ціна кронштейн труби
Водостічні системи Rainway ціна кронштейн труби Кронштейн труби розрахований для кріплення водостічної системи на фасаді будинку. Водостічні системи Rainway ціна від компанії. ..
37 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостічні системи для дахів - відведення двомуфтове 67 град.
Водостічні системи для дахів - відведення двомуфтове 67 град. Водостічні системи для дахів - відведення двомуфтове 67 град., розрахований для надання переходу до труби від воронки. Застосовується також для обходу будівельних компонентів фасаду. ..
71 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостічні системи з пластика Харків. Адаптер труби 100/75.
Водостічні системи з пластика Харків. Адаптер труби 100/75. Адаптер труби 100/75, розрахований для з'єднання труб 100 і 75 мм.Водосточние системи з пластика Харків. ..
62 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостічні системи Одеса ціна. Трійник 67 град.
Водостічні системи Одеса ціна. Трійник 67 град. Трійник 67 град. призначається для об'єднання труб під кутом в 67 градусів. Водостічні системи Одеса ціна від виробника. ..
149 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостічні системи пластикові - воронка ринви.
Водостічні системи пластикові - воронка ринви. Водостічні системи пластикові. Механізм воронки жолоба дає можливість, як об'єднувати між собою 2 жолоби, так і вводити жолоб нерозрізаний з отвором під стік. Розсікачі потоку води на внутр. стінці розтруба застерігають формування вирів в трубі н..
119 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостічні системи Харків. Заглушка ринви права.
Водостічні системи Харків. Заглушка ринви права. Заглушка ринви права ставиться на правих торцях жолобів для оснащення герметичності водостічної системи. Водостічні системи Харків і область. ..
40 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостоки Rainway - ринва.
Водостоки Rainway - ринва. Водостоки Rainway (ринва). Поздовжні напрямні покращують властивості потоку, підвищують надійність водостоку, а ще скорочують допустимість налипання листя і створення заторів. Незавершене округлення передній складової жолоби потрібно для поліпшення розсічення попере..
56 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Гвинт-шуруп з дюбелем.
Гвинт-шуруп з дюбелем. Гвинт-шуруп з дюбелем застосовується для монтажу елементів водостічної системи до фасаду будівлі, покрівлі. ..
10 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Заглушка воронки ліва.
Заглушка воронки ліва. Заглушка воронки ліва ставиться на торець воронки зліва, в разі якщо вона закінчує ряд жолобів. ..
40 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Заглушка воронки права.
Заглушка воронки права. Заглушка воронки права монтується на торець воронки справа, коли вона замикає ряд жолобів. ..
40 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Зовнішній кут жолоба 135 град.
Зовнішній кут жолоба 135 град. В наявності 4 різновиди кутів жолоба до кожної з систем (2 внутр. І 2 зовнішніх кута жолоба в 90 і 135 градусів повороту) передбачають з'єднання жолоба на даху хоч-якої конструкції і складності). Зовнішній кут жолоба 135 град. кріпиться на зовнішніх покрівельних..
221 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кут жолоба зовнішній 90 град.
Кут жолоба зовнішній 90 град. Наявність 4 різновидів кутів жолоба до кожної системі (2 внутрішніх і 2 зовнішніх кута жолоба - з поворотом 90 і 135 град.) Дають можливість поєднати жолоби на покрівлі будь-якій конфігурації і складності). Кут жолоба зовнішній 90 град. ставиться на зовнішніх кут..
119 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Одномуфтове відведення 67 град.
Одномуфтове відведення 67 град. Одномуфтове відведення 67 град. призначається для здійснення проведення переходу системи водостоку від воронки до труби. Ще можливе застосування для обходу будівельних фасадних елементів і відведення дощової води на землю з водозливної системи. ..
65 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Подовжувач кронштейна жолоба: прямий.
Подовжувач кронштейна жолоба: прямий. Подовжувач кронштейна жолоба: прямий використовується з кронштейном жолоби при монтуванні водостічної системи. ..
37 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Подовжувач кронштейна ринви скручений.
Подовжувач кронштейна ринви скручений. Подовжувач кронштейна жолоба скручений застосовується з кронштейном жолоби при монтуванні водостоку. ..
37 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ренвей водостік - труба водостічна.
Ренвей водостік - труба водостічна. Ренвей водостік. Труба водостічна спеціалізована для відводу потоків води від воронки ринви на грунт або в дренажну конструкцію. ..
64 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ренвейн водостік - муфта ринви.
Ренвейн водостік - муфта ринви. Рейнвейн водостік. Поглиблення на муфті ринви, які зроблені під гумові ущільнювачі дають можливість краще їх закріпити, а також зменшують до них доступ повітря і вологи. Присутність кріплення дозволяє полегшити виставлення нахилу водостоку і ліквідує ймові..
82 грн.
Базовано на 0 відгуках.

Фірма « Водостічні системи RainWay », створена в 2005 р - 1-ий в Україні розробник водостічних систем з полівінілхлориду. В даний момент фірма входить до складу лідерів ринку водостоків України.

Водостоки Rainway за 5 років організували вільний шлях води для дуже великої кількості покрівель по всій країні. Така удача обумовлена ​​високою якістю водостічних систем Rainway, конкурентоспроможної вартістю, а також великою мережею дистрибуції.

Rainway - це водостічні системи, що виготовляються з матеріалу відмінної якості, на новому обладнанні. Просторий вибір компонентів системи, лінійка з шести кольорів водостоку, аксесуари, дають можливість рекомендувати краще рішення для будь-якої покрівлі в незалежності від розмаху, конфігурації і забарвлення покрівлі.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами