Утеплювач для стін (утеплювач для даху).

Спеціальна ПРОПОЗИЦІЯ!
Фильтр
Фільтр по ціні:
Виробники:
Розмір (Довжина×Ширина×Товщина)
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Multirock Roll (Domrock) утеплювач для стін Харків ціна.
Multirock Roll (Domrock) утеплювач для стін Харків ціна. Утеплювач Domrock застосовується для утеплення, шумоізоляції провітрюваних перекриттів і горищ, дерев'яних конструкцій, підлог на лагах, стель підвісних, стін і перегородок. Domrock виготовляється з вати кам'яної і відноситься до виду п..
104 грн.
Базовано на 0 відгуках.
ROCKWOOL Rockmin утеплювач ціна.
ROCKWOOL Rockmin утеплювач ціна. Утеплювач ROCKWOOL Rockmin використовується для теплоізоляції, звукоізоляції провітрюваних покриттів і горищних приміщень, дерев'яних конструкцій, підвісних стель, перегородок і каркасних стін, підлог на лагах. Rockmin (Рокмін) робиться в плитах незначного роз..
46 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Базальтовий утеплювач Роклайт.
Базальтовий утеплювач Роклайт. Негорючий і пожежобезпечний матеріал з високими характеристиками звукоізоляції. Базальтовий утеплювач Роклайт - це легкі гідрофобізовані, вогнестійкі звуко-, теплоізоляційні плити з мінеральної вати на базі гірських походжень базальтової групи. Це широкоуні..
27 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Изовер утеплювач Класік-Еко-50.
Изовер утеплювач Класік-Еко-50. Изовер утеплювач Класик Еко - це невеликі за вагою рулони на основі скловолокна з мінеральної вати, які виробляються за технологією TEL. ISOVER Класик Еко забезпечує теплоізоляцію і звукоізоляцію в приватному будинку. Призначений і використовується в тих в..
18 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити утеплювач Теплоролл.
Купити утеплювач Теплоролл. Купити утеплювач Теплоролл Техноніколь - новітній зберігає енергію і безпечний для здоров'я людини! Утеплювач ТЕПЛОРОЛЛ Техноніколь - це самі неважкі гідрофобізовані, вогнестійкі теплозвукоизолирующей мати з мінеральної вати на базі гірських походжень базальто..
21 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Профі-50 (100) скловата утеплювач ціна.
Профі-50 (100) скловата утеплювач ціна. ISOVER Профі 50 (100) - особлива теплоізоляція і звукоізоляція зі збільшеною пружністю. Об'єднує гідності двох видів матеріалу - плити та рулону. Завдяки покращеній пружності ущільненням варто в будь-якому похилому і вертикальному каркасі без додатк..
25 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Техноакустік утеплювач для даху ціна Київ.
Техноакустік утеплювач для даху ціна Київ. Базальтова звукоізоляція Техноакустік рекомендується для використання в якості шумопоглиначі в пристроях каркасно-обшивних перегородок і обшивок, в системах підвісних стель і в перекриттях при не навантажуємо схемах укладання ізолюючого матеріалу. Ви..
39 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Техноблок Стандарт, утеплювач для стін зовні.
Техноблок Стандарт, утеплювач для стін зовні. Згодиться для установки теплоізоляції в спорудах будь-якого виду. Техноблок Стандарт - це базальтова плита гідрофобізована, проводиться на підставі природного каменю гірських походжень. Утеплювач Техноблок Стандарт має переваги по відношенню д..
37 грн.
Базовано на 0 відгуках.
ТЕХНОВЕНТ Стандарт (купити утеплювач для зовнішніх стін будинку).
ТЕХНОВЕНТ Стандарт (купити утеплювач для зовнішніх стін будинку). - Хороша теплосберегающая здатність; - Стійкість до впливу високих температур; - Постійність об'єму і форми. ТЕХНОВЕНТ Стандарт - базальтова плита гідрофобізована, виготовляється на базі природного каменю. Утеплювач..
61 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Технолайт Екстра базальтова вата утеплювач ціна.
Технолайт Екстра базальтова вата утеплювач ціна. Технолайт Екстра має високі теплозберігаючі здібності, високу стійкість до перепадів температур, зберігає свою форму і об'єм. Технолайт Екстра являє собою гідрофобізовану базальтову плиту, яка виробляється на базі природного каменю гірських..
35 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Техноруф 45 базальтовий утеплювач ціна.
Техноруф 45 базальтовий утеплювач ціна. Базальтовий утеплювач Техноруф 45 - представляє з себе гідрофобізовані тепло-, звукоізолюючі, вогнестійкі плити з мін. вати на базі базальтових гірських порід на нізкофенольном сполучному. Призначаються в якості використання основного шару теплоізоляції..
101 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Техноруф В60 купити утеплювач в Харкові.
Техноруф В60 купити утеплювач в Харкові. Техноруф В60 являє собою плити з мін. вати гідрофобізовані теплоізоляційні, звукоізолюючі, вогнестійкі на базі базальтових гірських порід на нізкофенольном сполучному. Плити використовують в якості основного теплоізолюючого шару в покриттях з металевог..
81 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Техноруф Н30 утеплювач для даху купити в Дніпропетровську.
Техноруф Н30 утеплитель для крыши купить в Днепропетровске. Плиты Техноруф Н30 — это огнестойкие, гидрофобизированные тепло-, звукоизолирующие плиты из мин. ваты на базе горных пород базальтовой категории на низкофенольном связывающем. Предназначены для использования в качестве главного тепло..
79 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Технофас утеплювач для стін зовнішній ціна.
Технофас утеплювач для стін зовнішній ціна. Базальтова вата Технофас - це екологічно чистий матеріал для фасаду, який навмисно винайдений для зовнішнього утеплення фасадів споруд. Основа матеріалу - габро-базальтові мінеральні волокна, які в процесі виготовлення обробляються особливим складом..
102 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Утеплювач Техноніколь Роклайт Оптима.
Утеплювач Техноніколь Роклайт Оптима. Утеплювач Техноніколь Роклайт Оптима – це гідрофобізовані, негорючі, теплоізоляційні та звукоізоляційні плити з мінеральної вати. Плити ТЕХНОЛАЙТ потрібні для тепло-, шумоізоляції будівельних систем житлових будівель та індустріальних будівель, в яких..
36 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Утеплювач фасадний Технофас Ефект.
Утеплювач фасадний Технофас Ефект. Утеплювач фасадний Технофас Ефект- це екологічно чистий матеріал для фасаду, який був винайдений для зовнішнього утеплення фасадів будівель. Основа матеріалу - це габро-базальтові мінеральні волокна, в процесі виготовлення обробляються спец. складом, який об..
91 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Утеплювач для стін (утеплювач для даху).

Утеплювач для даху (утеплювач для стін).

Утеплювач для стін (утеплювач для даху) активно застосовується при проведенні покрівельних робіт і робіт з утеплення стін. Можна сказати, що верхній елемент покриття даху являють собою покрівельні утеплювачі. Вони призначені для захисту будь-якого типу будівлі від механічних впливів і опадів, шумоізоляції.

Всім відомо, що покрівля є дуже важливим елементом будівлі і від того, яка якісна покрівля, наскільки вона надійна, залежить збереження, довговічність всієї будівлі, так як головним завданням покрівлі є огорожа споруди від будь-яких атмосферних впливів зверху. І, безсумнівно, при будівництві покрівлі, дуже важлива якісність теплоізоляційних матеріалів, які використовуються. Ми Вам пропонуємо наступні теплоізоляційні рішення (утеплювач для стін, утеплювач для даху):Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами