Прохідні елементи.

Спеціальна ПРОПОЗИЦІЯ!
Фильтр
Фільтр по ціні:
Виробники:
Тип покрівлі
Виробництво
Колір
ral 3009 ral 6020 ral 7024 ral 7046 ral 8004 ral 8017 ral 9005
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Normal PS прохідні елементи для покрівлі.
Normal PS прохідні елементи для покрівлі. Прохідні елементи для покрівлі - це вміле рішення щодо виходу на покрівлю кабелів і труб невеликих діаметрів. Вони непроникні, надійні і універсальні. Вони гарантують для герметичного проходу через покрівлю вихідних і вхідних трубок сонячних батарей, ..
3,592 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Standard PS прохідний елемент ціна.
Standard PS прохідний елемент ціна. Прохідний елемент - це професійний відповідь по створенню виходу на покрівлю кабелів і труб дрібних діаметрів. Вони герметичні, надійні і багатофункціональні. Вони дають забезпечення для герметичного проходу через дах вихідних і вхідних трубок сонячних бата..
3,592 грн.
Базовано на 0 відгуках.
WPBX прохідний елемент для металочерепиці ціна.
WPBX прохідний елемент для металочерепиці ціна. WPBX - прохідний елемент для металочерепиці з дуже високим профілем (висота хвилі 46 мм). Прохідний елемент для металочерепиці - це спеціальний елемент покрівлі, який надає допомогу вологому повітрю йти з підпокрівельного простору, при цьому..
2,578 грн.
Базовано на 0 відгуках.
WPI аератор для профнастилу, бітумної черепиці, фальцевої покрівлі.
WPI аератор для профнастилу, бітумної черепиці, фальцевої покрівлі. WPI аератор для профнастилу, бітумної черепиці, фальцевої покрівлі збільшує аерацію в зонах потребують інтенсивного повітряного потоку. Вентиляційні отвори продуктивно виводять зайву пару з простору під покрівлею, що подо..
1,172 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Аератор для металочерепиці WPBN.
Аератор для металочерепиці WPBN. Аератор для металочерепиці WPBN, з низьким профілем (Монтеррей). Аератор для металочерепиці - це специфічна складова, яка надає допомогу вологому повітрю йти з підпокрівельного простору, цим самим не залишаючи шансів формуванню корозії металочерепиці, прод..
1,908 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Аератор покрівельний WP.
Аэратор кровельный WP. Аэратор кровельный WP для покрытия из битумной черепицы. Аэратор - приспособление помогающее усилить воздухообмен в зонах требующих увеличенного воздушного притока, рассчитанный для проветривания подкровельного пространства и отвода влаги и водяных паров. Использует..
837 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Аератори для м'якої покрівлі WPS.
Аератори для м'якої покрівлі WPS. Аератори для м'якої покрівлі WPS застосовуються для покрівлі з покриттям з бітумної черепиці. Аератор - механізм допомагає підвищити обмін повітря в районах, які потребують інтенсивного повітряного припливу, вони потрібні для провітрювання підпокрівельного пр..
402 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Покрівельний аератор для металочерепиці WPBW.
Покрівельний аератор для металочерепиці WPBW. Покрівельний аератор для металочерепиці з високим профілем WPBW. Аератор для металочерепиці - це особлива частина покрівлі, яка сприяє вологому повітрю віддалятися з підпокрівельного простору, при цьому не залишаючи шансів створенню іржі метал..
2,243 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Прохідні елементи Perfekta PS.
Прохідні елементи Perfekta PS. Прохідні елементи Perfekta – це проф рішення щодо виведення на дах кабелів і труб незначних діаметрів. Вони непроникні, надійні і багатофункціональні. Вони гарантують для герметичного проходу через покрівлю вихідних і вхідних трубок сонячних батарей, інших кабел..
3,592 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Прохідний елемент Tile PS.
Прохідний елемент Tile PS. Прохідний елемент – це висококласне рішення по виведенню на дах кабелів і труб невеликих діаметрів. Вони герметичні, надійні і багатофункціональні. Вони дають забезпечення для герметичного проходу через покрівлю вихідних і вхідних трубок сонячних батарей, тонких тру..
3,592 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Прохідний елемент для покрівлі Uniwersal PS.
Прохідний елемент для покрівлі Uniwersal PS. Прохідний елемент для покрівлі - це вміле дозвіл з виведення на покрівлю кабелів і труб невеликих діаметрів. Вони герметично, надійні і універсальні. Вони гарантують для герметичного проходу через покрівлю вихідних і вхідних трубок сонячних батарей..
4,390 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Прохідні елементи.

Прохідні елементи.

Конструкція всіляких виходів на покрівлі вимагає їх герметичного монтажу з покрівлею. Для цього використовуються унікальні прохідні елементи, які просто встановлюються фактично на будь-якому даху і дають можливість здійснити вертикальну конструкцію труб на скатах. Підбір того чи іншого прохідного елемента знаходиться в залежності від виду покрівельного покриття й виведеного об'єкта, тобто його діаметру. Відповідно модельному ряду є різні за своїми типами прохідні елементи.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами