Люки каналізаційні ціна (люк каналізаційний купити).

Спеціальна ПРОПОЗИЦІЯ!
Фильтр
Фільтр по ціні:
Виробники:
Розмір корпусу
Розмір кришки
Вага комплекту
Максимальне навантаження
Наявність замку
Колір
чорний. зелений
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
D400 люки пластикові каналізаційні Дніпропетровськ.
D400 люки пластикові каналізаційні Дніпропетровськ. Люки полімерпіщаний використовують для покриття оглядових зовнішніх колодязів каналізаційно-водопровідних, теплових мереж і телефонних міських мереж. Полімерпіщана композиція для виготовлення люків вважається новітньою розробкою, яка створен..
1,543 грн.
Базовано на 0 відгуках.
D400 магістральний люк пластмасовий каналізаційний ціна.
D400 магістральний люк пластмасовий каналізаційний ціна. Полімеркомпозітние люки необхідні для накриття зовнішніх оглядових колодязів каналізаційних, теплових, водопровідних мереж і телефонних міських мереж. Полімерпіщана композиція для виготовлення люків вважається самою новою розробкою, яка..
2,857 грн.
Базовано на 0 відгуках.
D400 прямокутні люки каналізаційні пластикові Харків.
D400 прямокутні люки каналізаційні пластикові Харків. Полімеркомпозітние люки застосовуються для накривання зовнішніх оглядових колодязів теплових, каналізаційно-водопровідних мереж та телефонного міського мережі. Полімерно-піщана композиція, яка використовується при виробництві люків вважаєт..
1,543 грн.
Базовано на 0 відгуках.
А15 (садовий) квадратний, каналізаційні люки ціна.
А15 (садовий) квадратний, каналізаційні люки ціна. Люки полімеркомпозітние необхідні для накривання зовнішніх оглядових колодязів каналізаційно-водопровідних, теплових мереж і телефонних міських мереж. Полімерно-піщана композиція для виробництва люків вважається самою новою розробкою, яка ств..
514 грн.
Базовано на 0 відгуках.
В125 прямокутний люк каналізаційний полімерний купити.
В125 прямокутний люк каналізаційний полімерний купити. Люки полімеркомпозітние можна застосовувати для накриття оглядових зовнішніх колодязів теплових, каналізаційно-водопровідних мереж та телефонного міського мережі. Полімерпіщана композиція для виготовлення люків вважається самою новою розр..
632 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Каналізаційний люк полімеркомпозітний садовий А15.
Каналізаційний люк полімеркомпозітний садовий А15. Каналізаційний люк полімеркомпозітний можна застосовувати для накривання зовнішніх оглядових колодязів теплових, каналізаційних, водопровідних мереж і телефонних міських мереж. Полімерпіщана композиція для виготовлення люків є новою розробко..
429 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити люк каналізаційний пластиковий важкий С250.
Купити люк каналізаційний пластиковий (полімеркомпозітний) важкий С250. Люки полімеркомпозітние можна застосовувати для покриття зовнішніх оглядових колодязів каналізаційно-водопровідних, теплових мереж та телефонного міського мережі. Полімерно-піщана композиція для виготовлення люків вважаєт..
2,057 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Люк для каналізації серії ЄВРО В125 чорний з замком.
Люк для каналізації серії ЄВРО В125 чорний з замком Люк для каналізації серії ЄВРО В125 чорний з замком може використовуватися для накривання оглядових зовнішніх колодязів каналізаційно-водопровідних, теплових мереж і телефонних міських мереж. Полімерно-піщана композиція, яка використовуєтьс..
943 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Люк каналізаційний А15 квадратний.
Люк каналізаційний А15 квадратний. Люк каналізаційний А15 квадратний необхідний для накривання оглядових зовнішніх колодязів каналізаційно-водопровідних, теплових мереж та телефонного міського мережі. Полімерпіщана композиція, яка використовується при виробництві люків є новою розробкою, ств..
686 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Люк каналізаційний пластиковий ціна (полімеркомпозітний середній ПС).
Люк каналізаційний пластиковий ціна (полімеркомпозітний середній ПС). Люк каналізаційний пластиковий потрібен для облаштування зовнішніх оглядових колодязів водопровідних, каналізаційних, теплових мереж та телефонного міського мережі. Полімерпіщана композиція, яка використовується при виготов..
800 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Люк каналізаційний полімеркомпозітний легкий А15.
Люк каналізаційний полімеркомпозітний легкий А15. Люк каналізаційний полімеркомпозітний легкий А15 можна використовувати для накриття зовнішніх оглядових колодязів водопровідних, теплових, каналізаційних мереж та телефонного міського мережі. Полімерпіщана композиція, яка використовується при..
600 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Люк каналізаційний полімерний ціна серії ЄВРО С250 чорний з замком.
Люк каналізаційний полімерний ціна серії ЄВРО С250 чорний з замком. Полімеркомпозітние люки використовують для накривання зовнішніх оглядових колодязів водопровідних, теплових, каналізаційних мереж та телефонного міського мережі. Полімерно-піщана композиція, яка використовується при виготовле..
2,285 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Люк полімерний прямокутний А15.
Люк полімерний прямокутний А15 на телескопічну трубу. Люк полімерний на телескопічну трубу (d=315 і d=400) використовують для накриття оглядових зовнішніх колодязів водопровідних, каналізаційних, теплових мереж і телефонних міських мереж. Полімерно-піщана композиція для виготовлення люків вв..
429 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Люк полімерпіщаний прямокутний А15 із замком.
Люк полімерпіщаний прямокутний А15 із замком. Люк полімерпіщаний прямокутний можна застосовувати для накривання зовнішніх оглядових колодязів каналізаційно-водопровідних, теплових мереж, а також телефонних міських мереж. Полімерно-піщана композиція для виробництва люків є новітньою розробкою..
371 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Люки каналізаційні пластикові (полімеркомпозітние середні В125).
Люки каналізаційні пластикові (полімеркомпозітние середні В125). Люки каналізаційні пластикові (полімеркомпозітние середні В125) необхідні для покриття оглядових зовнішніх колодязів теплових, каналізаційно-водопровідних мереж та телефонного міського мережі. Полімерно-піщана композиція, яка в..
857 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Люки каналізаційні пластикові купити серії ЄВРО А15.
Люки каналізаційні пластикові купити серії ЄВРО А15. Люки полімерпіщаний необхідні для накриття оглядових зовнішніх колодязів теплових, водопровідних, каналізаційних мереж та телефонного міського мережі. Полімерно-піщана композиція, яка використовується при виробництві люків вважається новою ..
686 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Люки каналізаційні полімерні С250.
Люки каналізаційні полімерні С250. Люки каналізаційні полімерні на телескопічну трубу (d = 315 і d = 400) використовують для накривання зовнішніх оглядових колодязів водопровідних, теплових, каналізаційних мереж і телефонних міських мереж. Полімерпіщана композиція для виробництва люків вважа..
1,371 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Люки каналізаційні ціна (В125 квадратні).
Люки каналізаційні ціна (В125 квадратні). Люки полімеркомпозітние необхідні для накриття оглядових зовнішніх колодязів теплових, каналізаційно-водопровідних мереж, а також телефонних міських мереж. Полімерно-піщана композиція для виготовлення люків вважається новою розробкою, створеної врахов..
1,028 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Люки полімерні прямокутні В125.
Люки полімерні прямокутні В125 на телескопічну трубу. Люки полімерні на телескопічну трубу (d=315 і d=400) використовують для накриття оглядових зовнішніх колодязів каналізаційних, водопровідних, теплових мереж та телефонного міського мережі. Полімерно-піщана композиція, яка використовується..
632 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Люки полімерпіщаний серії ЄВРО D400.
Люки полімерпіщаний серії ЄВРО D400. Люки полімерпіщані потрібні для облаштування оглядових зовнішніх колодязів каналізаційно-водопровідних, теплових мереж, а також телефонних міських мереж. Полімерпіщана композиція для виробництва люків вважається новою розробкою, яка створювалася враховуюч..
3,143 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Прямокутний люк каналізаційний пластиковий С250.
Прямокутний люк каналізаційний пластиковий С250. Люк каналізаційний пластиковий (полімеркомпозітний) застосовується для накриття оглядових зовнішніх колодязів каналізаційно-водопровідних, теплових мереж і телефонних міських мереж. Полімерно-піщана композиція, яка використовується при виробни..
1,371 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Люки каналізаційні ціна (люк каналізаційний купити).

Люки каналізаційні.

Люки каналізаційні з полімерно-піщаної матеріалу є новітньою розробкою, створеної з урахуванням усіх сучасних вимог. Люк каналізаційний купити без проблем можна у нас.

При використанні таких каналізаційних люків вирішується проблема їх злодійства, тому що виконані вони з піску і полімеру і не можуть бути піддані вторинній переробці, а так само здані на металобрухт, сто зазвичай відбувається з чавунними люками.

Дані міністерства ЖКГ України показують, що тільки за минулий рік чавунних люків було викрадено майже на 1 мрд грн. Така ситуація призвела до появи нового покоління люків, які виготовляються з альтернативних матеріалів.

Ми хочемо запропонувати кращу альтернативу, яка замінить чавунний люк. При цьому комунальниками було підраховано, що при заміні одного чавунного люка на люк полімерпіщаний дає можливість заощадити 1 Гкал тепла, а цієї кількості тепла вистачить на отапливание п'яти під'їзної п'ятиповерхового будинку протягом двох годин.

Каналізаційні люки & nbsp; по своїй конструкції і навантажень мають повну відповідність ГОСТ 3634-99, ДСТУ Б В.2.5-26: 2005 та європейському стандарту EN 124. Протоколи випробувань, які були отримані в випробувальних лабораторіях ЄС і України свідчать про це. Люки каналізаційні ціна дивіться.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами