Керамічна черепиця.

Спеціальна ПРОПОЗИЦІЯ!
Фильтр
Фільтр по ціні:
Виробники:
Виробництво
Колір
Антрацит 00 Натуральний Червоний Винно-червоний 10 Червоний Темно-коричневий Винно-червоний 19 Антик 48 Санд антик Каштановий глазурований 54 Патина Чорний Коричневий 53 Бронза Коричневий глазурований 13 Коричневий Кришталево-сланцевий 40 Чорний Кришталево-чорний 12 Мідно-коричневий Марганец матовий 33 Граніт Матовий чорний 31 Чорний Неро Мідно-червоний 55 Триколоре 81 Теракота Натуральний червоний з підпалинами 70 Вишнева глазур Червоний 71 Чорна глазур 72 Натуральна глазур Сірий 43 Червоний антик 17 Світло-зелена Сланцевий 52 Срібло 18 Синя Сланцевий глазурований 21 Біла глазур Тоскана 23 Зелена глазур (F307y) Чорний 24 Зелена глазур (F420y) Чорний глазурований 32 Темно-синя глазур) Чорний матовий 34 Коричнева глазур 36 Світло-синя глазур 41 Темно-зелена 66 Сіра 73 Сіра глазур 99 Вишнева Мідний 69 агат сіра 22 Зелена глазур (F421y) 85 Каштанова Каштановий Синяво-чорний Антрацит Натуральний Вишня Тек Сливово-чорний Кришталево-чорний Діамантово-зелений Діамантово-чорний Сірий Бук Винно-червоний глазурований
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
MZ3 керамічна черепиця ціна.
MZ3 керамічна черепиця ціна. Плоска малоформатна черепиця MZ3 виділяється м'якою конфігурацією і дає можливість будувати на її базі покрівлю незвичайно гармонійної структури. Цей вид черепиці з хвилястою гармонійної поверхнею може бути використаний для оформлення крутих і пологих кровель зі с..
613 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ratio DORFEN черепиця керамічна ціна.
Ratio DORFEN черепиця керамічна ціна. Дана особливість використовується століттями і відмінно перевірена. Але все ж, виробникам вдалося розробити черепицю раціо з спареними жолобками, яка є об'єднанням тільки найкращих характеристик популярних класичних наборів Тект і раціо КЛАСИК. Раціо груп..
526 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Tondach черепиця Фальцева Бобровка.
Tondach черепиця Фальцева Бобровка. Tondach черепиця Фальцева Бобровка. – прийнятний за ціною тип керамічної черепиці «Бобровка» з обширною колірною гамою в ангобірованную покритті. Надана черепиця володіє варійованим кроком обрешітки, який дає можливість будувати покрівлі всіляких конфігурац..
368 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Амбер 12V керамічна черепиця Braas ціна.
Амбер 12V керамічна черепиця Braas ціна. Amber 12V являє поліпшену версію черепиці серії Sirius13, яка володіла колосальним успіхом на ринку протягом 14 років. Нова черепиця, на відміну від попередниці, збагачена великою кількістю інноваційних рішень. Amber 12V має багато унікальних особл..
378 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Болеро керамічна черепиця України ціна.
Болеро керамічна черепиця України ціна. Крупноформатна черепиця Болеро з незначною вагою та пластичними, округленими обрисами формує класичний загальноєвропейський вид покрівлі. Монтаж цього типу натуральної черепиці відбувається істотно жвавіше завдяки крупному формату і геометрії високої то..
368 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Віденська черепиця Tondach.
Віденська черепиця Tondach. Віденська черепиця Tondach - класичний австрійський тип стрічкової черепиці з заокругленим краєм, гарантує всілякі технології укладання і сприяє створенню покрівлі різноманітних конфігурацій і складнощів, у тому числі конусоподібні і радіусні. Цей зразок натурально..
737 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Венера натуральна черепиця ціна.
Венера натуральна черепиця ціна. Венера - новий зразок натуральної черепиці TONDACH з удосконаленим дизайном для формування художньо привабливих покрівель. Вродливіша модель з глибокою середземноморської хвилею і відмінно продуманою системою парних замків. Абсолютна комплектування керамічними..
586 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Граніце 11 керамічна черепиця Харків ціна.
Граніце 11 керамічна черепиця Харків ціна. Керамічна черепиця Граніце 11 має популярну форму і комфортна в монтажі, оскільки володіє варіативної довжиною поверхні. Черепиця великоформатна, перебуває в злагоді з довкіллям. Вишуканий зовнішній вигляд і застосування глазурі "Амадеус" дає клі..
385 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна черепиця Braas Опал.
Керамічна черепиця Braas Опал. Керамічна черепиця Braas Опал - плоска керамочерепіца Braas, так звана «хвіст бобра». За 3 тис. років до нашої ери людство використовувало плоску черепицю у вигляді хвоста бобра. У нинішній час вона застосовується не тільки для ремонту пам'ятників зодчества,..
629 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна черепиця Braas Рубін 11V.
Керамічна черепиця Braas Рубін 11V. Керамічна черепиця Braas Рубін 11V - чудовий дизайн, неймовірно гладка поверхня керамічної черепиці, строгі теплі забарвлення створюють досконалий і унікальний вид покрівлі, надають їй самобутній характер у відповідності з Вашим перевагою і задумом. Істинне..
445 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна черепиця Braas Рубін 13V.
Керамічна черепиця Braas Рубін 13V. Керамічна черепиця Braas Рубін 13V - це навіки урочиста розкіш Вашого будинку, що поєднує в собі незалежну від часу красу з вищою якістю і функціональністю. Група «Рубін» підійде як для крутих покрівель, так і пологих, а також володіє підвищеним рівнем захи..
522 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна черепиця Braas Смарагд.
Керамічна черепиця Braas Смарагд. Керамічна черепиця Braas Смарагд - новітня керамічна черепиця у вигляді ромба серії «Smaragd» виділяється незвичній конфігурацією, зовнішнім виглядом і різноманіттям. Рівна поверхня спресованої натуральної черепиці для покрівлі гарантує відмінний захист від д..
876 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна черепиця Браас Рубін 9V.
Керамічна черепиця Браас Рубін 9V. Керамічна черепиця Браас Рубін 9V - це великоформатна варіація добре знайомої і знаменитою модифікації "Рубін". У ній втілилися і жорстка класика, не залежна від часу, і укрупнений розмір. Це особливо слушно для об'єктів з чималими площами даху. У модифікаці..
355 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна черепиця для покрівлі Ланддах.
Керамічна черепиця для покрівлі Ланддах. Керамічна черепиця для покрівлі Ланддах — це модель глиняної черепиці марки Tondach. Дана черепиця виготовляється в популярній формі і вона досить зручна при проведенні монтажу, через мінливу довжину поверхні. Натуральна черепца для покрівлі Ландда..
725 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна черепиця Кармен.
Керамічна черепиця Кармен. Керамічна черепиця Кармен — вид керамічної черепиці виробника Tondach. Це типова модель черепиці в середземноморській манері, з «крутою хвилею». Великі бічні і основні канавки відводять водяні потоки і оберігають покрівельне покриття від впливу вітру. ..
820 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна черепиця Фіделіо.
Керамічна черепиця Фіделіо. Керамічна черепиця Фіделіо — це модель черепиці торгової марки Tondach. Традиційна натуральна черепиця, яка підійде для різних видів покрівлі. Водовідвідні глибокі жолоби дають можливість застосовувати цю черепицю на покрівлі з нахилом від 20 градусів. ..
603 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамочерепіца Мулде.
Керамочерепіца Мулде. Керамочерепіца Мулде — одна з найбільш практичних видів натуральної черепиці TONDACH із закругленими, плавними рисами, що додають Вашій покрівлі функціональність і привабливість. Це низькопрофільна черепиця, з виразними і правильними формами. Черепиця має широкий колірни..
745 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити керамічну черепицю в Україні Rapido.
Купити керамічну черепицю в Україні Rapido. Зв'язавши традиції і технології, виробники винайшли бездоганну пазову черепицю зі здвоєними жолобками Rapido, яка пропонує незвичайну високоекономічне, надійність і натуральний злагоджений дизайн. Результат зачаровує: Витрачання черепиці складає 8,1..
339 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Медітеран керамічна черепиця Київ.
Медітеран керамічна черепиця Київ. Середземноморський тип черепиці TONDACH з багатоцільовий конфігурацією, придатної для спорудження покрівель різного виду. Оригінальна колірна гамма наданого виду черепиці додасть дому винятковий шарм і дозволить виготовити покрівлю художньо красивою. Гли..
385 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Медітеран Плюс керамічна черепиця Одеса.
Медітеран Плюс керамічна черепиця Одеса. В даний час все більшою популярністю, не тільки лише в південних регіонах земної кулі, користується високопрофільна натуральна черепиця середземноморського стилю. Поглиблені водовідвідні жолоби надають ймовірність застосовувати цей тип черепиці на ..
405 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Натуральна черепиця Braas Гранат 13V.
Натуральна черепиця Braas Гранат 13V. Натуральна черепиця Braas Гранат 13V виділяється своїм класичними зовнішнім виглядом і високими показниками економічності. Внаслідок великого розміру і правильності виробництва вважається зразком швидкого і раціонального укладання, хоч це укладання стовпц..
652 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Натуральна черепиця Titania.
Натуральна черепиця Titania. Натуральна черепиця Titania – це елегантна і надійна великоформатна черепиця плоского нідерландського типу, що представляє найбільш інноваційні запатентовані рішення. Titania спокушає незрівнянним дизайном і поселяє впевненість завдяки своїй формі. Будь-яка її дет..
554 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Натуральна черепиця Браас Топаз 13V.
Натуральна черепиця Браас Топаз 13V. Витонченість Топаза являє собою результат його мудрого, смиренного стилю. Підсумок: будівля справляє однорідне, злагоджене відчуття. Натуральна черепиця Браас Топаз 13V – це так звана черепиця-реформатор, що повідомляє піднесений вигляд як новітнім, так і ..
603 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Натуральна черепиця Сулм.
Натуральна черепиця Сулм. Натуральна черепиця Сулм — це модель натуральної черепиці виробничої марки Tondach. Невигадлива, універсальна хвилеподібна форма модифікації Сулм відчуває себе однаково непогано на покрівлях будинків сучасної та класичної архітектури. Неповторна зміна піднесеної бічн..
725 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Натуральна черепиця Фігаро Deluxe.
Натуральна черепиця Фігаро Deluxe. Натуральна черепиця Фігаро Deluxe - жорстко прямолінійна, актуально стильна і неймовірно гладка плоска форма здійснюються з надійними подвійних замків здатна задовольнити зростаючі вимоги насамперед прихильників модернізму. Широкий вибір кольорів. ..
770 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Романська керамічна черепиця України.
Романська керамічна черепиця України. Романська керамічна черепиця – черепиця в стародавньому середземноморському вишуканому стилі з рельєфною піднесеної геометрією малюнка, робить елегантною будь-яку покрівлю, дає потенціал будувати покрівлі різних конфігурацій і складнощів, у тому числі і з..
502 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Самба керамічна черепиця ціна Україна.
Самба керамічна черепиця ціна Україна. Натуральна черепиця Самба - найбільш відомий вид натуральної черепиці з кроком обрешітки варійованим, має глибокі водовідвідні канавки, що дозволяють монтаж на скатах з ухилом від 12 град. Цей тип має обширний колірний спектр і містить 3 варіанти покритт..
341 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Староміська керамічна черепиця ціна Одеса.
Староміська керамічна черепиця ціна Одеса. Данина солідності і грунтовності. Дар не тільки лише реставраторам, а й шанувальникам старовинної аристократичної краси. Високоструктурованих поверхнева обробка, зроблена за особливою технологією фірми TONDACH. Всі керамічні складові, зроблені для ць..
1,088 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Танго плюс керамічна черепиця купити.
Танго плюс керамічна черепиця купити. Танго плюс - великоформатна черепиця з не дуже великою вагою і оригінальним малюнком створить Вашій покрівлі неперевершений вигляд. Установка цього типу натуральної черепиці робиться істотно швидше через великий формат і високоточну геометрію. Черепиця бе..
378 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Твіст керамічна черепиця ціни.
Твіст керамічна черепиця ціни. Твіст керамічна черепиця - один з типів черепиці TONDACH, має великий формат, малу вагу і високоточну геометрію, що знижуює трудові витрати і час монтажу даху. Є варіанти укладання даного виду 2-ма методами (без зміщення і зі зміщенням рядів), що гарантує мінлив..
372 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тондах черепиця Бобрівка.
Тондах черепиця Бобрівка. Тондах черепиця Бобрівка– багатоцільова черепиця з кроком обрешітки варійованим, яка дає можливість будувати покрівлі всіляких конфігурацій і будь-якої складності, включаючи конусоподібні і радіусні. Цей вид має найбільший колірний спектр і володіє 4 варіантами покри..
737 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Фігаро керамочерепіца ціна.
Фігаро керамочерепіца ціна. Фігаро - плоска, максимально гладка замкова черепиця великого формату і прогресивного стилю. На даху формує чарівно геометричну, рівну структуру. Дах з черепиці наданого виду виглядає особливо гармонійно і надає будівлі незвичайну індивідуальність. Інноваційна і зв..
770 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Французька черепиця натуральна ціна.
Французька черепиця натуральна ціна. Керамічна черепиця Французька може використовуватися для всіляких варіантів будинків. Глибокі жолоби для водовідведення надають можливість застосування наданого виду черепиці на даху при нахилі ската від 20 град. Вона має три види покриття і пропонує цікав..
522 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Черепиця керамічна Premion.
Черепиця керамічна Premion. Буквально всі побажання Покупця відносно продуктів марки "Преміум" мають всі шанси бути виконані, оскільки черепиця керамічна Premion вважається безкомпромісним варіантом у взаємовідносини якості, економності та дизайну. Черепиця "ПРЕМІОН" дає можливість здійснюв..
603 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Черепиця натуральна Domino.
Черепиця натуральна Domino. Асортимент черепиці натуральної DOMINO виділяється прямолінійністю і гладкістю поверхні плитки. Дана черепиця поєднує в собі виразний модерновий дизайн без зайвих стилістичних прийомів і чудові технічні характеристики. Рівні лінії черепиці дають можливість застосов..
782 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Черепиця Тондах Празький прейз.
Черепиця Тондах Празький прейз. Черепиця Тондах Празький прейз– стародавня форма, яка застосовується найчастіше для ремонту історичних та архітектурних пам'яток, крім того дає можливість відродити стиль давніх європейських покрівель. Перевагу даного варіанту черепиці TONDACH влаштує вашу покр..
1,674 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна черепиця.

Натуральна черепиця (керамічна черепиця).

Керамічна черепиця – це справді натуральний, міцний і багаторічний покрівельний матеріал випробуваний часом. Дах з керамічної черепиці отримала визнання через свої добрі властивосты, екологічність і чудову красу. Керамічна черепиця згодиться для покрівлі всякої складності та будівельного стилю від модерну до класики.

Керамічна черепиця визнається одним з найкращих покрівельних матеріалів, в порівнянні з іншими, більш недорогими покриттями (металочерепиця, шифер та ін.). Вона володіє підвищеним періодом служби і може бути в експлуатації протягом 50-100 років, зберігаючи свої естетичні та захисні особливості. Крім цього, дах з керамічної черепиці не примхлив до різноманітних кліматичних впливів і просто витримує високу вологість, різкий вітер, механічні перевантаження та ін.

Не в меншій мірі значною перевагою наданого матеріалу вважається його вишуканий дизайн. Покрівля, вистелена черепицею, незмінно виглядає гідно і елегантно.

До того, як придбати керамічну черепицю, потрібно дізнатися, які є варіації даного покрівельного матеріалу та їх відмінність.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами