Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Системи Wavin.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Відвід дворозтрубний 67 град.
Відвід дворозтрубний 67 град. Відвід дворозтрубний 67 град. потрібен для постачання переходу водостоку від воронки до труби. Використовується, крім іншого, для обходу будівельних складових частин фасаду. ..
39 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Відвід з одним розтрубом 67 град.
Відвід з одним розтрубом 67 град. Відвід з одним розтрубом 67 град. служить для виконання  переходу водостічної системи до труби від воронки. Також можливе використання для проведення обходу фасадних елементів архітектури та відведення дощової води на грунт з системи водозливу. ..
33 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Відвід з одним розтрубом 88 град.
Відвід з одним розтрубом 88 град. Відвід з одним розтрубом 88 град. використовується для виконання переходу водостоку до труби від воронки. До того ж можливе застосування для виконання обходу фасадних компонентів архітектури і відведення води на грунт з конструкци водозливу. ..
57 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостічні системи Дніпропетровськ. Труба водостічна.
Водостічні системи Дніпропетровськ. Труба водостічна. Водостічні системи Дніпропетровськ. Труба водостічна необхідна для оосуществленія відведення водних потоків від воронки ринви на поверхню землі або в дренажну систему. ..
70 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостічні системи Запоріжжя. Заглушка зовнішня ліва / права.
Водостічні системи Запоріжжя. Заглушка зовнішня ліва / права. Заглушка зовнішня ліва / права призначається для забезпечення герметичності водостічної системи. Водостічні системи Запоріжжя та Запорізька область. ..
29 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостічні системи ціна Київ. Воронка жолоба.
Водостічні системи ціна Київ. Воронка жолоба. Пристрій воронки жолоба дозволяє, як поєднувати один з одним 2 жолоби, так і пристосовувати під слив неподілений жолоб з отвором. Розсікачі струменя води в розтрубі на внутрішній стінці запобігають створенню вирів в трубі при вході, підвищуючи про..
99 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостоки Запоріжжя. Ливнеприймач універсальний.
Водостоки Запоріжжя. Ливнеприймач універсальний. Ливнеприймач універсальний застосовується для монтажу системи водостоку з каналізацією. Водостоки Запоріжжя і область. ..
578 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостоки пластикові для даху ціна Харків. Муфта труби.
Водостоки пластикові для даху ціна Харків. Муфта труби. Муфта труби необхідна для кріплення труби з воронкою або 2 труб. Водостоки пластикові для даху ціна Харків та Харківська область. ..
34 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостоки пластикові для даху ціна. Перехід 90/110.
Водостоки пластикові для даху ціна. Перехід 90/110. Водостоки пластикові для даху ціна переходу 90/110 від виробника, необхідний для проведення переходу від труби до труби, різних діаметрів. ..
55 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Водостоки пластикові купити в Одесі ціна. Воронка жолоба 130/110.
Водостоки пластикові купити в Одесі ціна. Воронка жолоба 130/110. Воронка жолоба 130/110 застосовується при зборі дощових вод в ділянках, де неможливо поставити жолоб. Водостоки пластикові купити в Одесі ціна від виробника. ..
174 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Заглушка внутрішня ліва / права.
Заглушка внутренняя левая / правая. Заглушка внутренняя левая / правая служит для обеспечения герметичности системы водостока. ..
24 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кріплення хомута ринви пряме / розгорнуте довгі оцинк.
Кріплення хомута ринви пряме / розгорнуте довгі оцинк. Кріплення хомута ринви пряме / розгорнуте довгі оцинк. ..
58 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кронштейн жолоба сталевий довгий.
Кронштейн жолоба сталевий довгий. Кронштейн жолоба сталевий довгий виконує з'єднання жолоба до конструкції покрівлі та дає відповідний нахил системі водостоку. ..
23 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кронштейн труби металевий.
Кронштейн трубы металлический. Кронштейн трубы металлический предназначен для крепления конструкции водослива на фасаде строения. ..
23 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити водостічну систему Wavin. Ринва.
Купити водостічну систему Wavin. Ринва. Купити водостічну систему Wavin. Поздовжні напрямні служать для поліпшення властивостей потоку, підвищують міцність водостоку, а ще зменшують шанс налипання листочків і організації заторів. Неповне округлення переднього елемента жолоби необхідно для збі..
75 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити водостоки Київ. Муфта ринви з вкладкою.
Купити водостоки Київ. Муфта ринви з вкладкою. У муфті жолоби з вкладкою під гумові ущільнювачі зроблені поглиблення, які дають можливість якнайкраще їх зміцнити, а також зменшити до них прохід повітря і вологи. Факт наявності кріплення полегшує установку ухилу водостоку і позбавляє шансу про..
90 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кут жолоба зовнішній / внутрішній 135 град.
Кут жолоба зовнішній / внутрішній 135 град. Кут ринви зовнішній / внутрішній 135 град. ставиться на кутах дахів внутрішніх (зовнішніх) під кутом 135 градусів для монтажу жолобів для проведення зміни процесу руху потоків води. ..
328 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кут жолоба зовнішній / внутрішній 90 град.
Кут жолоба зовнішній / внутрішній 90 град. Кут ринви зовнішній / внутрішній 90 град. ставиться на кутах покрівлі внутрішніх (зовнішніх) під кутом 90 градусів і призначений для монтажу жолобів з метою зміни течії ходу води. ..
141 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кут жолоба зовнішній, кут - під замовлення.
Кут жолоба зовнішній, кут - під замовлення. Кут ринви зовнішній, який можна зробити на замовлення, враховуючи своєрідність вашого будови, встановлюється на кутах покрівель, з метою з'єднання жолобів для виконання зміни течії потоків води. ..
428 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Перехід з розтрубом 110/75, 110/90.
Перехід з розтрубом 110/75, 110/90. Перехід з розтрубом 110/75, 110/90 потрібен для виконання переходу від труби до труби, різних діаметрів. ..
196 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ревізія з решіткою 75, 90 (ревізія без решітки 110).
Ревізія з решіткою 75, 90 (ревізія без решітки 110). Ревізія з решіткою 75, 90 (ревізія без решітки 110) необхідна для інспекції та очищення труби. ..
225 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Скоба кріплення універсальна, металева.
Скоба кріплення універсальна, металева. Скоба кріплення універсальна, металева передбачає кріплення пристрою водозливу на фасаді будівлі. ..
56 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Трійник 90х75х67º, 110х110х67º.
Трійник 90х75х67º, 110х110х67º. Трійник 90х75х67º, 110х110х67º пов'язує два стояка водостоку в один. ..
133 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Трійник равнопрохідний 75х75х67º, 90х90х67º.
Трійник равнопрохідний 75х75х67º, 90х90х67º. Трійник равнопрохідний 75х75х67º, 90х90х67º объединяет 2 водосточных стояка в 1. ..
117 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Хомут ринви з прямим / розгорнутим кріпленням, 250 мм, оцинк.
Хомут ринви з прямим / розгорнутим кріпленням, 250 мм, оцинк. Хомут ринви з розгорнутим / прямим кріпленням, 250 мм, оцинкований здійснює кріплення жолоба до системи покрівлі та надає потрібний нахил системі водостоку в цілому. ..
56 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Хомут ринви лобовий оцинкований.
Хомут ринви лобовий оцинкований. Хомут ринви лобовий оцинкований може перенести навантаження більше 75 кг. Порядок отворів під кріплення здійснює кріплення до площини особливо жорстким. Протилежний ділянку кронштейна з повністю плоскою основою, що дозволяє перемістити фрагмент перевантаження ..
62 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Хомут ринви поліпропіленовий.
Хомут ринви поліпропіленовий. Хомут ринви поліпропіленовий зможе винести навантаження 75 кг. Розподіл отворів під кріплення дає можливість здійснити кріплення до площини особливо жорстким. Зворотний ділянку кронштейна має абсолютно плоскою основою, що дозволяє перекачати частину перевантаженн..
19 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Хомут труби поліпропіленовий.
Хомут труби поліпропіленовий. Хомут труби поліпропіленовий розрахований для кріплення системи водозливу на фасаді будинку ..
31 грн.
Базовано на 0 відгуках.

Wavin Group - міжнаціональний фаворит в сфері систем пластмасових труб для комерційного і квартирного будівництва. Водостічні системи Wavin з'явилися на ринку України більше 20 років тому.

Генеральний офіс Wavin Group розташовуватися в Нідерландах, місті Цволле. У 25 державах Європи розміщено 40 виробництв.

Wavin поставляє успішні рішення для найважливіших потреб повсякденного життя: безпечного розподілу води питної, каналізаційними стоками, енергоефективного опалення будівель і їх охолодження.

Першість Wavin в Європі, перебування на тутешніх ринках, курс на новинки і тих. сприяння, все це організовує переваги для покупців.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами