Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Компанія Kronoplast.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
KBX вентиляційний вихід для металочерепиці купити. Вентиляційний вихід KBX для металочерепиці з дуже високим профілем, з висотою хвилі до 46 мм, з регульованим кутом нахилу. Використовується для проведення природної вентиляції будинків, проведення систем вентиляції при установці кухонних витя..
123 $
Базовано на 0 відгуках.
KBXO вентиляційний вихід для металочерепиці ціна. Утеплений вентиляційний вихід KBXO для металочерепиці з дуже високим профілем, з висотою хвилі до 46 мм, з можливістю регулювання кута нахилу. Призначається для проведення природного провітрювання будинків, підключення до систем вентиляції при..
123 $
Базовано на 0 відгуках.
WPBX прохідний елемент для металочерепиці ціна. WPBX - прохідний елемент для металочерепиці з дуже високим профілем (висота хвилі 46 мм). Прохідний елемент для металочерепиці - це спеціальний елемент покрівлі, який надає допомогу вологому повітрю йти з підпокрівельного простору, при цьому..
77 $
Базовано на 0 відгуках.
WPI аератор для профнастилу, бітумної черепиці, фальцевої покрівлі. WPI аератор для профнастилу, бітумної черепиці, фальцевої покрівлі збільшує аерацію в зонах потребують інтенсивного повітряного потоку. Вентиляційні отвори продуктивно виводять зайву пару з простору під покрівлею, що подо..
35 $
Базовано на 0 відгуках.
Аератор для металочерепиці WPBN. Аератор для металочерепиці WPBN, з низьким профілем (Монтеррей). Аератор для металочерепиці - це специфічна складова, яка надає допомогу вологому повітрю йти з підпокрівельного простору, цим самим не залишаючи шансів формуванню корозії металочерепиці, прод..
57 $
Базовано на 0 відгуках.
Аэратор кровельный WP. Аэратор кровельный WP для покрытия из битумной черепицы. Аэратор - приспособление помогающее усилить воздухообмен в зонах требующих увеличенного воздушного притока, рассчитанный для проветривания подкровельного пространства и отвода влаги и водяных паров. Использует..
25 $
Базовано на 0 відгуках.
Аератори для м'якої покрівлі WPS. Аератори для м'якої покрівлі WPS застосовуються для покрівлі з покриттям з бітумної черепиці. Аератор - механізм допомагає підвищити обмін повітря в районах, які потребують інтенсивного повітряного припливу, вони потрібні для провітрювання підпокрівельного пр..
12 $
Базовано на 0 відгуках.
Антенні виходи для покрівлі PAU. Антенні виходи для покрівлі PAU застосовуються для будь-яких видів покриття із застосуванням EPDM гуми від фірми Кронопласт. ..
109 $
Базовано на 0 відгуках.
Антенний вихід PABN. Антенний вихід PABN використовується для дахів з металочерепиці. Кут нахилу регульований, не утеплений. ..
80 $
Базовано на 0 відгуках.
Антенний вихід PABW. Антенний вихід PABW застосовується для покрівлі з металочерепиці з високим профілем до 34 мм. PABW - не утеплений, має регульований кут нахилу. ..
81 $
Базовано на 0 відгуках.
Антенний вихід для м'якої покрівлі PAPG. Антенний вихід для м'якої покрівлі PAPG. використовується для дахів з бітумної черепиці. Кут нахилу регульований, що не утеплений. ..
50 $
Базовано на 0 відгуках.
Антенний прохід PABX. Антенний прохід PABX застосовується для дахів з металочерепиці з профілем дуже високим - до 46 мм. Цей антенний прохід не утеплений з регульованим кутом нахилу. ..
83 $
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи Kronoplast KPG. Вентиляційні виходи Kronoplast KPG для бітумної черепиці з регульованим кутом крену. Призначається для природного провітрювання приміщень, підключення витяжки на кухні, проточною вентиляції, каналізаційного стояка. ..
47 $
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи для металочерепиці KBN. Вентиляційні виходи для металочерепиці KBN для металочерепиці з низьким профілем, у якої висота хвилі не більше 28 мм, мають коректований кут нахилу. Використовується для природного вентиляції кімнат, під'єднання каналізації, кухонної витяжки. ..
72 $
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи для покрівлі KBNO. Вентиляційні виходи для покрівлі KBNO утеплені для металочерепиці з низьким профілем (з піднесенням хвилі до 28 мм), володіють коректованим кутом нахилу. Застосовується для природної вентиляції житла, під'єднання каналізації, кухонної витяжки. ..
100 $
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи на металочерепицю KBW. Вентиляційні виходи на металочерепицю KBW, для металочерепиці з високим профілем (з висотою хвилі до 34 мм), володіють регульованим кутом нахилу. Застосовується для природного провітрювання житла, під'єднання каналізації, кухонної витяжки. ..
100 $
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи на покрівлю з металочерепиці KBWO утеплений. Вентиляційні виходи на покрівлю з металочерепиці KBWO утеплений, металочерепиця з високим профілем (з висотою хвилі до 34 мм), мають регульований кут крену. Необхідний для природного провітрювання будівлі, під'єднання каналізаці..
116 $
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід для бітумної черепиці, фальцевої покрівлі, профнастилу KPI. Вентиляційний вихід для бітумної черепиці, фальцевої покрівлі, профнастилу KPI від фірми Кронопласт виготовляється тільки з першокласного, удароустійкого, нейтрального хімічно поліпропілену, з високою стійкістю до..
65 $
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід для профнастилу, бітумної черепиці, фальцевої покрівлі KPIO утеплений. Вентиляційний вихід для профнастилу, бітумної черепиці, фальцевої покрівлі KPIO утеплений від фірми Кронопласт робиться тільки лише з висококласного, удароустійкого, нейтрального хімічно поліпропілену, ..
86 $
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід універсальний KU. Вентиляційний вихід універсальний KU для всіх, без винятку, різновидів покрівлі з використанням EPDM гуми від фірми Кронопласт виготовляється тільки з перворазрядной, удароустійкого, нейтрального хімічно поліпропілену, з вищою стійкістю до непередбачених ..
110 $
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід утеплений KPGO. Вентиляційний вихід утеплений KPGO для м'яких покриттів і бітумної черепиці з кутом нахилу регульованим. Розрахований для природного провітрювання житлових кімнат, під'єднання кухонної витяжки. ..
81 $
Базовано на 0 відгуках.
Покрівельний аератор для металочерепиці WPBW. Покрівельний аератор для металочерепиці з високим профілем WPBW. Аератор для металочерепиці - це особлива частина покрівлі, яка сприяє вологому повітрю віддалятися з підпокрівельного простору, при цьому не залишаючи шансів створенню іржі метал..
67 $
Базовано на 0 відгуках.
Прохідний елемент для антени PAPI. Прохідний елемент для антени PAPI застосовується для фальцевих покрівель, покрівель з профнастилу та бітумної черепиці. Прохідний елемент для антени не утеплений з регульованим кутом нахилу. ..
70 $
Базовано на 0 відгуках.
Утеплений вентиляційний вихід універсальний KUO. Утеплений вентиляційний вихід універсальний KUOдля всіх, без винятку, видів покрівлі з використанням EPDM гуми від фірми Кронопласт виконується тільки з удароустійкого, відмінного, нейтрального хімічно поліпропілену, з високою стійкістю до рапт..
114 $
Базовано на 0 відгуках.

Компанія Kronoplast практикується на виготовленні високоякісних і легкодоступних матеріалів. Фахівці компанії застосовують тільки випробувані інноваційні технології, які дають можливість виконувати роботу без ризику і шкоди для якості кінцевого продукту.

У виготовленні застосовується спосіб екструзії, що дозволяє економити тотожність декорів без залежності від габаритів і товщин використаного матеріалу. Постійна модифікація високотехнологічного оснащення, старанно підібрані грамотні працівники, а крім того жорстка перевірка сировини та процесів виготовлення дають можливість створювати продукцію, що відповідає повним вимогам європейського виробництва. Обдумана цінова стратегія і відмінна якість продуктів дають матеріалам Kronoplast ймовірність домогтися провідних позицій на вимогливому українському ринку. Фірма бере до уваги всі потреби покупців і робить продукт, який бездоганно підійде будь-якому професіоналу, який віддає перевагу високоякісним та комфортним у вживанні матеріалам. Kronoplast - заслуговує якість за відповідною ціною.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами