Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Компанія Kronoplast.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
KBX вентиляційний вихід для металочерепиці купити.
KBX вентиляційний вихід для металочерепиці купити. Вентиляційний вихід KBX для металочерепиці з дуже високим профілем, з висотою хвилі до 46 мм, з регульованим кутом нахилу. Використовується для проведення природної вентиляції будинків, проведення систем вентиляції при установці кухонних витя..
4,118 грн.
Базовано на 0 відгуках.
KBXO вентиляційний вихід для металочерепиці ціна.
KBXO вентиляційний вихід для металочерепиці ціна. Утеплений вентиляційний вихід KBXO для металочерепиці з дуже високим профілем, з висотою хвилі до 46 мм, з можливістю регулювання кута нахилу. Призначається для проведення природного провітрювання будинків, підключення до систем вентиляції при..
4,118 грн.
Базовано на 0 відгуках.
WPBX прохідний елемент для металочерепиці ціна.
WPBX прохідний елемент для металочерепиці ціна. WPBX - прохідний елемент для металочерепиці з дуже високим профілем (висота хвилі 46 мм). Прохідний елемент для металочерепиці - це спеціальний елемент покрівлі, який надає допомогу вологому повітрю йти з підпокрівельного простору, при цьому..
2,578 грн.
Базовано на 0 відгуках.
WPI аератор для профнастилу, бітумної черепиці, фальцевої покрівлі.
WPI аератор для профнастилу, бітумної черепиці, фальцевої покрівлі. WPI аератор для профнастилу, бітумної черепиці, фальцевої покрівлі збільшує аерацію в зонах потребують інтенсивного повітряного потоку. Вентиляційні отвори продуктивно виводять зайву пару з простору під покрівлею, що подо..
1,172 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Аератор для металочерепиці WPBN.
Аератор для металочерепиці WPBN. Аератор для металочерепиці WPBN, з низьким профілем (Монтеррей). Аератор для металочерепиці - це специфічна складова, яка надає допомогу вологому повітрю йти з підпокрівельного простору, цим самим не залишаючи шансів формуванню корозії металочерепиці, прод..
1,908 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Аератор покрівельний WP.
Аэратор кровельный WP. Аэратор кровельный WP для покрытия из битумной черепицы. Аэратор - приспособление помогающее усилить воздухообмен в зонах требующих увеличенного воздушного притока, рассчитанный для проветривания подкровельного пространства и отвода влаги и водяных паров. Использует..
837 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Аератори для м'якої покрівлі WPS.
Аератори для м'якої покрівлі WPS. Аератори для м'якої покрівлі WPS застосовуються для покрівлі з покриттям з бітумної черепиці. Аератор - механізм допомагає підвищити обмін повітря в районах, які потребують інтенсивного повітряного припливу, вони потрібні для провітрювання підпокрівельного пр..
402 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Антенні виходи для покрівлі PAU.
Антенні виходи для покрівлі PAU. Антенні виходи для покрівлі PAU застосовуються для будь-яких видів покриття із застосуванням EPDM гуми від фірми Кронопласт. ..
3,649 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Антенний вихід PABN.
Антенний вихід PABN. Антенний вихід PABN використовується для дахів з металочерепиці. Кут нахилу регульований, не утеплений. ..
2,678 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Антенний вихід PABW.
Антенний вихід PABW. Антенний вихід PABW застосовується для покрівлі з металочерепиці з високим профілем до 34 мм. PABW - не утеплений, має регульований кут нахилу. ..
2,712 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Антенний вихід для м'якої покрівлі PAPG.
Антенний вихід для м'якої покрівлі PAPG. Антенний вихід для м'якої покрівлі PAPG. використовується для дахів з бітумної черепиці. Кут нахилу регульований, що не утеплений. ..
1,674 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Антенний прохід PABX.
Антенний прохід PABX. Антенний прохід PABX застосовується для дахів з металочерепиці з профілем дуже високим - до 46 мм. Цей антенний прохід не утеплений з регульованим кутом нахилу. ..
2,779 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи Kronoplast KPG.
Вентиляційні виходи Kronoplast KPG. Вентиляційні виходи Kronoplast KPG для бітумної черепиці з регульованим кутом крену. Призначається для природного провітрювання приміщень, підключення витяжки на кухні, проточною вентиляції, каналізаційного стояка. ..
1,573 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи для металочерепиці KBN.
Вентиляційні виходи для металочерепиці KBN. Вентиляційні виходи для металочерепиці KBN для металочерепиці з низьким профілем, у якої висота хвилі не більше 28 мм, мають коректований кут нахилу. Використовується для природного вентиляції кімнат, під'єднання каналізації, кухонної витяжки. ..
2,410 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи для покрівлі KBNO.
Вентиляційні виходи для покрівлі KBNO. Вентиляційні виходи для покрівлі KBNO утеплені для металочерепиці з низьким профілем (з піднесенням хвилі до 28 мм), володіють коректованим кутом нахилу. Застосовується для природної вентиляції житла, під'єднання каналізації, кухонної витяжки. ..
3,348 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи на металочерепицю KBW.
Вентиляційні виходи на металочерепицю KBW. Вентиляційні виходи на металочерепицю KBW, для металочерепиці з високим профілем (з висотою хвилі до 34 мм), володіють регульованим кутом нахилу. Застосовується для природного провітрювання житла, під'єднання каналізації, кухонної витяжки. ..
3,348 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи на покрівлю з металочерепиці KBWO.
Вентиляційні виходи на покрівлю з металочерепиці KBWO утеплений. Вентиляційні виходи на покрівлю з металочерепиці KBWO утеплений, металочерепиця з високим профілем (з висотою хвилі до 34 мм), мають регульований кут крену. Необхідний для природного провітрювання будівлі, під'єднання каналізаці..
3,883 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід для бітумної черепиці, фальцевої покрівлі, профнастилу KPI.
Вентиляційний вихід для бітумної черепиці, фальцевої покрівлі, профнастилу KPI. Вентиляційний вихід для бітумної черепиці, фальцевої покрівлі, профнастилу KPI від фірми Кронопласт виготовляється тільки з першокласного, удароустійкого, нейтрального хімічно поліпропілену, з високою стійкістю до..
2,176 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід для профнастилу KPIO утеплений.
Вентиляційний вихід для профнастилу, бітумної черепиці, фальцевої покрівлі KPIO утеплений. Вентиляційний вихід для профнастилу, бітумної черепиці, фальцевої покрівлі KPIO утеплений від фірми Кронопласт робиться тільки лише з висококласного, удароустійкого, нейтрального хімічно поліпропілену, ..
2,879 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід універсальний KU.
Вентиляційний вихід універсальний KU. Вентиляційний вихід універсальний KU для всіх, без винятку, різновидів покрівлі з використанням EPDM гуми від фірми Кронопласт виготовляється тільки з перворазрядной, удароустійкого, нейтрального хімічно поліпропілену, з вищою стійкістю до непередбачених ..
3,683 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід утеплений KPGO.
Вентиляційний вихід утеплений KPGO. Вентиляційний вихід утеплений KPGO для м'яких покриттів і бітумної черепиці з кутом нахилу регульованим. Розрахований для природного провітрювання житлових кімнат, під'єднання кухонної витяжки. ..
2,712 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Покрівельний аератор для металочерепиці WPBW.
Покрівельний аератор для металочерепиці WPBW. Покрівельний аератор для металочерепиці з високим профілем WPBW. Аератор для металочерепиці - це особлива частина покрівлі, яка сприяє вологому повітрю віддалятися з підпокрівельного простору, при цьому не залишаючи шансів створенню іржі метал..
2,243 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Прохідний елемент для антени PAPI.
Прохідний елемент для антени PAPI. Прохідний елемент для антени PAPI застосовується для фальцевих покрівель, покрівель з профнастилу та бітумної черепиці. Прохідний елемент для антени не утеплений з регульованим кутом нахилу. ..
2,343 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Утеплений вентиляційний вихід універсальний KUO.
Утеплений вентиляційний вихід універсальний KUO. Утеплений вентиляційний вихід універсальний KUOдля всіх, без винятку, видів покрівлі з використанням EPDM гуми від фірми Кронопласт виконується тільки з удароустійкого, відмінного, нейтрального хімічно поліпропілену, з високою стійкістю до рапт..
3,817 грн.
Базовано на 0 відгуках.

Компанія Kronoplast практикується на виготовленні високоякісних і легкодоступних матеріалів. Фахівці компанії застосовують тільки випробувані інноваційні технології, які дають можливість виконувати роботу без ризику і шкоди для якості кінцевого продукту.

У виготовленні застосовується спосіб екструзії, що дозволяє економити тотожність декорів без залежності від габаритів і товщин використаного матеріалу. Постійна модифікація високотехнологічного оснащення, старанно підібрані грамотні працівники, а крім того жорстка перевірка сировини та процесів виготовлення дають можливість створювати продукцію, що відповідає повним вимогам європейського виробництва. Обдумана цінова стратегія і відмінна якість продуктів дають матеріалам Kronoplast ймовірність домогтися провідних позицій на вимогливому українському ринку. Фірма бере до уваги всі потреби покупців і робить продукт, який бездоганно підійде будь-якому професіоналу, який віддає перевагу високоякісним та комфортним у вживанні матеріалам. Kronoplast - заслуговує якість за відповідною ціною.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами