Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Компанія Fakro.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Вікна мансардні Fakro обертальні вологостійкі.
Вікна мансардні Fakro обертальні вологостійкі. Вікна мансардні Fakro обертальні вологостійкі характеристики: - Відома конструкція обертальних вікон мансардних Fakro з петлями в центрі висоти вікна, спеціалізоване для приміщень з високою вологістю. - Комфортне використання вікна за д..
7,494 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мансардні вікна Fakro обертальні.
Мансардні вікна Fakro обертальні. Мансардні вікна Fakro обертальні характеристики: - Поширена конструкція мансардних вікон Fakro з петлями посеред висоти вікна. - Комфортна використання вікна за допомогою ручки, розміщеної внизу рами. - У ручки є 2 розташування для мікропровітрюв..
5,336 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мансардні вікна Факро відхильно-обертальні.
Мансардні вікна Факро відхильно-обертальні. Новаційні слухові мансардні вікна Факро з 2-ма функціями відкривання: відхилення (відкриття по верхній осі) і обертання (відкриття по середній осі). Відділені одна від одної функції відкриття забезпечують стійкість і підвищують надійність застосув..
13,970 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Факро мансардні вікна обертальні з електроуправлінням.
Факро мансардні вікна обертальні з електроуправлінням. - Факро мансардні вікна обертальні, укомплектовані на фабриці електрообладнанням (привід, центр управління та трансформатор). Електрообладнання дає можливість на відстані, за допомогою пульта дистанційного керування, розкривати і закрив..
21,614 грн.
Базовано на 0 відгуках.

Компанія Fakro - це приватна фірма, заснована в 1991 році, співвласники якої громадяни різних країн: Австрії, Англії, Іспанії, Ірландії, Німеччини, Нідерландів, Польщі, Угорщини та Росії.

На сьогоднішній день фірма Fakro - це один з фаворитів з продажу вікон для покрівлі в Україні та багатьох інших країнах. Є однією з передових фірм у світі з числа виробників вікон мансардних, з 15% часткою на світовому ринку. Більше 3300 співробітників, понад 200 тис.кв.м. своїх виробничих цехів, 16 власних компаній - дистриб'юторів Fakro в інших державах (Китай, Англія, США, Франція, Німеччина, Іспанія, Голландія, Угорщина, Австрія, Україна, Італія, Чехія, Словаччина, Росія), 30 тис.кв.м. складських приміщень. Розкручена дистриб'юторська мережа, найсучасніший науково-дослідний відділ, автор безлічі революційних рішень.

Fakro - це розробник великого асортименту продуктів, які забезпечують нешкідливість і зручність проживання на горищі, а конкретно: мансардні вікна всіляких конструкцій і варіантів відкривання: покрівельні вилазь, обертальні, карнизні і похило - обертальні.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами