Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Терасна дошка Legro, сайдинг Legro.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Декінг терасна дошка Legro 152.
Декінг терасна дошка Legro 152. Декінг терасна дошка Legro - 2-шарова композитна дошка терасна (терасний декінг) з ДПК (деревно-полімерний композит). Даний продукт навмисно винайдений для літніх кафе, місць прийому їжі, ресторанів; Крім того дана терасна дошка стане бездоганним покриттям для ..
703 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Дошка терасна купити Legro 125.
Дошка терасна купити Legro. Дошка терасна Legro - це продукт для терас, що має особливий захисний шар, міцний полімер, який показує дошку однаково і з усіх країв. Терасна дошка Legro має Уф-фільтри в своєму складі, запобігають вигоряння. Спец. добавки оберігають терасну дошку від розклада..
502 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Палубна дошка Легро 147.
Палубна дошка Легро 147. Палубна дошка Легро 147 з композитного речовини на базі ПЕ (поліетилен) для садового, террасного і вуличного використання. Дає можливість гранично скоро накрити ділянки величезного масштабу. Володіє чудовою міцністю. Переваги палубної дошки: 1. Зносостійкість..
502 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Сайдинг під колоду Legro.
Сайдинг під колоду Legro. Сайдинг під колоду Legro -виготовлений з суміші подрібненого колоди з екологічно полімерами, комбінує в собі статну красу натурального дерева і благонадійність композиту. Використання: облицювання споруд, підшивках покрівель, парканів, садових меблів, дитячих май..
402 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Терасна дошка Київ Legro.
Терасна дошка Київ Legro. Дошка терасна Київ , Legro - це продукт для терас, що має особливий захисний шар, міцний полімер, який показує дошку однаково і з усіх країв. Терасна дошка Legro має Уф-фільтри в складі, які зберігають дошку від вигорання. Особливі присадки захищають терасну дошк..
803 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Терасна дошка Київ купити Легро 126.
Терасна дошка Київ купити Легро 126. Терасна дошка з композитного речовини на базі ПВХ для вуличного використання. Комфортна в застосуванні на вузеньких площах, з метою обігнути всі нерівності за силуетом доріжки або поверхні. Переваги дошки террасной: 1. Зносостійкість. 2. Стійкі..
703 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Терасна дошка Україна Легро 142.
Терасна дошка Україна Легро 142. Терасна дошка Україна Легро 142 з матеріалу композиту на основі ПВХ для вуличного використання. Сприятлива в застосуванні на великих площах з найменшими ухилами. Переваги терасної дошки: 1. Ізносоупорность. 2. Стійкість до ультрафіолету. 3. Во..
703 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Фасадні системи Legro - фасадна дошка.
Фасадні системи Legro - фасадна дошка. Фасадні системи Legro - це фасадна дошка з ДПК, зроблена з суміші подрібненого дерева з екологічно найчистішими полімерами. Фасадна дошка потрібна для конструкції фасадів і вдає із себе чудову альтернативу дошці з натурального дерева. У порівнянні з інш..
502 грн.
Базовано на 0 відгуках.

Терасна дошка Legro, сайдинг Legro абсолютно вигідне рішення, яке зможе дати Вам повну незалежність для втілення вашої мрії в реальність на Вашій дачі або заміському будинку. Неважливо який вид Ви оберете, класичну або екзотичну деревину. Legro зможе задовольнити будь-які потреби!Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами