Цементно-піщана черепиця.

Спеціальна ПРОПОЗИЦІЯ!
Фильтр
Фільтр по ціні:
Виробники:
Покриття
Колір
Червоний Темно-коричневий Графіт Коричневий Чорний Золотистий Коричневий зелений Каштановий Антрацит Сірий Цегляний Бордо Корал Мерло Мокка Карбон Феррара Модена Венеція Гроссо Коппо Одон Рундо Одон Зеніт Одон Теракотовый Шале
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Braas черепиця Таунас Lumino.
Braas черепиця Таунас Lumino. Braas черепиця Таунас Lumino – широко покрівельне покриття для покрівлі, що поєднує непорушність конструкції і замкового монтажу, що значно збільшує експлуатаційні властивості черепиці. Чудовий зовнішній вигляд модифікації «Таунас» гарантується особливою шириною ..
465 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Maroon цементна черепиця ціна.
Maroon цементна черепиця ціна. Цементна черепиця Marron, напевно, самий шикарний відтінок. Зіставити цей колір можливо мабуть з кольором темного шоколаду. Такий колір стане зраджувати відчуття смаку і згоди всій будівлі, підійде майже під будь-яку будівлю і під усілякі розмальовки фасаду. Чер..
218 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Terracotta цементно піщана черепиця ціна.
Terracotta цементно піщана черепиця ціна. Цементно піщана черепиця Ondo в забарвленні теракота утворює чудове враження. Вона винятково моделює старожитні покрівельні матеріали, що приносить потенціал для передових рішень дизайнерів. Дах з даної черепиці виглядає неймовірно урочисто і мальовни..
218 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити цементно піщану черепицю Рундо.
Купити цементно піщану черепицю Рундо. Чудовий зовнішній вигляд і безпосередність. Для цінителів традиційного стилю в з'єднанні з прогресивною архітектурою. Якщо хочете купити цементно піщану черепицю Рундо або іншу модель, зателефонуйте нашим менеджерам. ..
385 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити цементну черепицю Зеніт.
Купити цементну черепицю Зеніт. Точність, потужність і дизайн. Винайдена тільки лише для задоволення найбільш прогресивних запитів. Ця черепиця формує новітню спрямованість в покрівельній справі. Вирішили купити цементну черепицю Зеніт, замовляйте у нас. ..
435 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Піщано-цементна черепиця Данубіа.
Піщано-цементна черепиця Данубіа. Піщано-цементна черепиця Данубіа - сувора покрівля, значно переосмислена свіжими фарбами, тому що хвиля виглядає відмінно не тільки в червоному. Це - покрівля майбутнього завтра, яка підкорює цінителів вже сьогодні. ..
385 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Подвійна римська цементно-піщана черепиця Аляска Миколаїв.
Подвійна римська цементно-піщана черепиця Аляска Миколаїв. Подвійна римська цементно-піщана черепиця Аляска виробляється на заводі «Аляска», розташованому в місті Миколаїв. Виготовляє завод «Аляска» цементно-піщану черепицю з 2004 року на обладнанні «Vortex Hyndra». За своєю якістю цемент..
171 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Рустик цементно-піщана черепиця купити.
Рустик цементно-піщана черепиця купити. Узгодженість "сформованих" на небесному світилі кольорів. Вільним процесом забарвлення є можливість домогтися неповторного ефекту, бездоганно підходящого для формування південної атмосфери. Цементно-піщана черепиця купити.. ..
435 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Цементна черепиця Коппо.
Цементна черепиця Коппо. Цементна черепиця Коппо. Будинок знаходить середземноморський тип. Завдяки забарвленням і смиренної строкатості, образ готового покриття зможе перенести вас в італійську долину до справді італійській манері. ..
435 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Цементно-піщана черепиця в Україні Стандарт.
Цементно-піщана черепиця в Україні Стандарт. Забарвлення і вид - ключові візуальні властивості покрівлі. Натуральний колір, плавні лінії і виключно доступна вартість - це черепиця Стандарт натур! Цементно-піщана черепиця в Україні Стандарт за кращою ціною. ..
385 грн.
Базовано на 0 відгуках.
ЦПЧ (цементно-піщана черепиця) Grafito.
ЦПЧ (цементно-піщана черепиця) Grafito. ЦПЧ (цементно-піщана черепиця) Grafito забарвлення Графіт підходить під всілякі види будівель. Переважно всього підійде для світлих тонів будівель. З різним ландшафтом ЦПЧ Grafito буде виглядати привабливо і розкішно. А покриття глянцем, стане зраджуват..
218 грн.
Базовано на 0 відгуках.
ЦПЧ Аляска Венеціанська.
ЦПЧ Аляска Венеціанська.. ЦПЧ Аляска Венеціанська робиться на заводі «Аляска», в місті Миколаїв. Виробляє завод «Аляска» ЦПЧ Аляска Венеціанська з 2004 року на оснащенні фірми «Vortex Hyndra». За своїми якісними характеристиками ЦПЧ Аляска Венеціанська відповідає високим європейським стан..
240 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Черепиця Braas Франкфурт Lumino.
Черепиця Braas Франкфурт Lumino. Черепиця Braas Франкфурт Lumino вважається традиційним представником ЦПЧ Braas. Міцна і надійна конструкція кріплення, відповідна найсуворішим всесвітнім стандартам, дає можливість пристосовувати черепицю в технічно важких архітектурних проектах. Своєрідна окр..
429 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Черепиця цементно піщана Адрія.
Черепиця цементно піщана Адрія. Черепиця цементно піщана Адрія або «Середземноморська DIVA» презентує із себе широкопрофильную черепицю з гранульованої обробкою поверхні, вона володіє міцним замковим з'єднанням, особливою піднесеністю профілю хвилі, заокругленою нижньою облямівкою і розкішної..
576 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Цементно-піщана черепиця.

Цементно-піщана черепиця.

Цементно-піщана черепиця. робиться з суміші кольорових пігментів і бетону. Подібна черепиця створюється під великим тиском при підтримки екструзії. Після термічної обробки матеріал отримує цветоустойчивость і міцність.

До складу цементно-піщаної черепиці входить пісок, вода, цемент і кольорові пігменти на підставі окису заліза. Період експлуатації ЦПЧ становить більше 100 років. Добротність цементно-піщаної черепиці знаходиться в залежності від застосовуваного сировини і методів виготовлення.

Колір ЦПЧ обумовлюється специфічними барвниками. Вони додаються в бетонну масу (тому другий назву ЦПЧ - бетонна черепиця). Ці барвники стійкі до ультрафіолетових променів і не впливають на фортецю черепиці. Через процес формувань, поверхні черепиці покриваються специфічним складом, який згущує і ущільнює бетон, покращуючи зовнішній образ плиток. Бетонна черепиця, вартість якої істотно нижче ціни натуральної черепиці, має чимале перевагу, непогано поглинає шум під час дощу і вітру .Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами