Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Компанія Oman

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Горищні сходи Metal T3.
Чердачная лестница Metal T3. Горищні сходи Metal T3 від компанії Oman трьохсекційна зроблена з металу (алюмінію), сходинки мають антиковзні насічки. Головним завданням сходів є підйом на мансарду, горище. Такі горищні сходи ергономічні, надійні, міцні, естетичні, зручні у використанні. Вони ..
3,884 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Горищні сходи Nozycowe Oman.
Горищні сходи Nozycowe Oman. Горищні сходи Nozycowe Oman зроблені з металу розтягуються як пружина, через що у них менше люк. Основним завданням сходів є підйом на горище або мансарду. Ці горищні сходи міцні, ергономічні, надійні, зручні у використанні, естетичні. Вони легко збираються в бло..
6,372 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Горищні сходи Oman Alu Profi.
Чердачная лестница Oman Alu Profi. Горищні сходи Oman Alu Profi зроблені з алюмінію. Головним завданням горищних сходів є вихід на горище або мансарду. Ці горищні сходи надійні, міцні, естетичні, зручні у використанні, ергономічні. Вони легко збираються в блок і практично непомітні в кімнаті..
6,797 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Комбіновані сходи Oman Stallux.
Комбіновані сходи Oman Stallux. Комбінована Сходи Oman Stallux 3-хсекціонний з направляючими з металу і сосновими дерев'яними сходинками. Головним завданням сходів є вихід на мансарду, горище. Такi складнi горищні сходи надійнi, естетичнi, ергономічнi, міцнi, зручна у використанні. Вонi легк..
3,732 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Складні горищні сходи Easy Step.
Складные чердачные лестницы Easy Step. Складні горищні сходи Easy Step від компанії Oman зроблені з дерева. Головним завданням горищних сходів є підйом на горище або мансарду. Ці складні горищні сходи зручні у використанні, ергономічні, естетичні, міцні, надійні. Вони легко складаються в бло..
2,458 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Складні горищні сходи Nozycowe Termo.
Складні горищні сходи Nozycowe Termo. Складні горищні сходи Nozycowe Termo від компанії Oman зроблені з металу. Основним завданням сходів є підйом на горище або мансарду. Такі горищні сходи естетичні, ергономічні, зручні у використанні, міцні, надійні. Воні легко складаються в блок і практич..
5,219 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Складні горищні сходи Oman Termo.
Складная чердачная лестница Oman Termo. Складні горищні сходи Oman Termo 3-х секційні зроблені з високоякісної сосни. Основним завданням горищних сходів є вихід на мансарду або горище. Такі горищні сходи зручні у використанні, міцні, надійні, ергономічні, естетичні. Воні легко збираються в б..
2,822 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Складні горищні сходи Prima.
Складні горищні сходи Prima. Складні горищні сходи Prima від виробника Oman зроблена з дерева. Основним завданням сходів є вихід на горище, мансарду. Такі складні горищні сходи міцні, естетичні, зручні у використанні, надійні, ергономічні. Вони легко збирається в блок і майже непомітні в кім..
2,761 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Складні горищні сходи Termo Long.
Складні горищні сходи Termo Long. Складні горищні сходи Termo Long від Oman чотирьохсекційні зроблені з сосни високої якості на базі сходи Oman Termo. Головним завданням горищних сходів є вихід на горище або мансарду. Такі горищні сходи ергономічні, надійні, зручні у використанні, міцні, ест..
3,732 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Чотирьохсекційні складні горищні сходи Mini.
Чотирьохсекційні складні горищні сходи Mini. Чотирьохсекційні складні горищні сходи Mini від компанії Oman зі сходами з дерева і бічними балками з металу. Безпечний замок на люку закриває кришку як зсередини приміщення, так і зовні. Основним завданням сходів є вихід на горище, мансарду. ..
3,732 грн.
Базовано на 0 відгуках.

Фірма OMAN проводить продаж дерев'яних сходів італійських і польських виробників. Сходи OMAN вдало пройшли всі сертифікаційні тести згідно всім потребам лад стандартів. У продажу представлений широкий спектр моделей, кожна з яких абсолютна безпечна в застосуванні за рахунок неповторного механізму кріплення. Для їх виробництва використовується екологічно чиста деревина і лакофарбові склади, що не містять отруйних речовин.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами