Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Компанія Рауни (Rauni)

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
RAUNI Mini (Міні) металочерепиця Одеса. Металочерепиця RAUNI Mini (Міні) виготовляється з маленькою висотою щаблі й довжиною хвилі. RAUNI Mini має всі позитивні властивості, якими володіють варіації Premium і Standart, до цього всього завдяки своїм технічним параметрам має своєрідну непов..
4 $
Базовано на 0 відгуках.
Преміум (Premium) металочерепиця Дніпропетровськ ціна. Володіє збільшеною в порівнянні зі звичайною металочерепицею висоту ступені і довжину хвилі. Завдяки цим характеристикам металочерепиця RAUNI Premium має яскраву архітектурну виразність, вона бездоганно підійде для високої покрівлі, покрі..
4 $
Базовано на 0 відгуках.
Стандарт (Standard) металочерепиця Харків. RAUNI Standart має максимально популярну в нинішній час для металочерепиці висоту ступені і довжину хвилі, при цьому завдяки абсолютно правильної геометрії профілю, листової подштамповки та інших ексклюзивних властивостей з вигодою відрізняється від ..
4 $
Базовано на 0 відгуках.

Компанія RAUNI (Рауні) - це результат фінських інноваційних технологій, в результаті чого продукція RAUNI має вигідне відміну від існуючої на ринку подібної продукції. Компанія виготовляє свою продукцію на повністю автоматизованій лінії виробництва фінської компанії "SAMESOR OY", практично не має аналогів на ринку України.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами