Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Компанія Profil

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Відвід для збору води (водостоки для даху ціна Київ). Відвід для збору води від компанії Profil використовується в якості пристосування для збору дощової води, для подальшого її застосування в господарстві. Відкидна частина відводу опускається і направляє з труби в ємність воду. Система в..
11 $
Базовано на 0 відгуках.
Горло жолоби (купити водостоки для даху). Горло жолоби від компанії Profil використовується для збору дощових вод у місцях, де не можна встановити жолоб. Система водостічна Profil виготовляється з відмінного ПВХ, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і невелику вагу. Систе..
6 $
Базовано на 1 відгуках.
Жолоб (водостік profil Польща). Жолоб водостік profil Польща від компанії Profil призначений для збору талої та дощової води з даху будинків, забезпечує потрібний напрямок воді. Система водостічна Profil робиться з високоякісного полівінілхлориду, який має високу механічну міцність, хімічну ..
2 $
Базовано на 0 відгуках.
З'єднувач жолоба (водостічні системи Київ). З'єднувач жолоба від компанії Profil використовується для з'єднання 2-х жолобів. Водостік Profil виготовляється з першорозрядного полівінілхлориду, який має підвищену механічну міцність, хімічну стійкість і легку вагу. Водостічна система ефектив..
3 $
Базовано на 0 відгуках.
З'єднувач труби водостічної (водостічні системи профіль). З'єднувач труби водостічної від виробника Profil застосовується для з'єднання між собою водостічних труб. Водостік Profil виробляється з високоякісного ПВХ, який має підвищену механічну міцність, хімічну стійкість і легку вагу. Сис..
1 $
Базовано на 0 відгуках.
Заглушка ринви ліва L (водостік profil Харків). Заглушка ринви ліва L від виробника Profil. Система водостоку Profil робиться з добірного ПВХ, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і легку вагу. Водостічна система ефективно справляється з високими навантаженнями, які викли..
1 $
Базовано на 0 відгуках.
Заглушка ринви права Р (Profil водостік). Заглушка ринви права Р елемент системи водостоку, призначений для заглушки на жолобі правого торця, від компанії Profil водостік . Ці водостоки виготовляються з відмінного полівінілхлориду, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і ..
1 $
Базовано на 0 відгуках.
Захисна сітка від листя LEVEX medium. Захисна сітка від листя LEVEX medium від виробника Profil перешкоджає засміченню водостічної системи, замерзання льоду і скупчення снігу в жолобі. Водостік Profil виготовляється з добірного ПВХ, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і ..
3 $
Базовано на 0 відгуках.
Зливоприймач лівий L (водостічна система профіль). Зливоприймач лівий L від виробника Profil забезпечує відведення води з ринви у водостічну трубу. Система водостоку Profil робиться з першорозрядних ПВХ, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і легку вагу. Водостічна систем..
5 $
Базовано на 0 відгуках.
Зливоприймач правий Р (водостік профіль). Зливоприймач правий Р від компанії Profil необхідний для забезпечення відведення води у водостічну трубу з жолоба. Система водостоку Profil робиться з добірного ПВХ, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і невелику вагу. Водостік л..
5 $
Базовано на 0 відгуках.
Зливоприймач прохідний (водостік profil ціна). Зливоприймач прохідний від виробника Profil потрібен для відводу з жолоба води у водостічну трубу. Система водостічна Profil робиться з першорозрядного полівінілхлориду, який має легку вагу, підвищену механічну міцність, хімічну стійкість. Си..
4 $
Базовано на 0 відгуках.
Коліно Ø75 / 60º (Ø100 / 60º) (водостоки профіль). Коліно Ø75 / 60º (Ø100 / 60º) від виробника Profil використовується для обходу архітектурних і декоративних фрагментів фасаду будівлі водостічною системою. Система водостічна Profil виробляється з високоякісного полівінілхлориду, який має..
2 $
Базовано на 0 відгуках.
Коліно довільне під замовлення (водостоки пластикові). Коліно довільне під замовлення від виробника Profil. Система водостічна Profil виробляється з відмінного полівінілхлориду, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і невелику вагу. Система водостічна легко справляється з висо..
7 $
Базовано на 0 відгуках.
Колодязь зливової з боковим зливом (водостоки Київ). Колодязь зливової з боковим зливом від виробника Profil використовується для з'єднання системи водостоку з каналізацією. Система водостічна Profil виготовляється з відмінного полівінілхлоріду, який має високу механічну міцність, хімічну сті..
9 $
Базовано на 0 відгуках.
Колодязь зливової з прямим зливом (водостік Одеса). Колодязь зливової з прямим зливом від компанії Profil необхідний для з'єднання з каналізацією водостічної системи. Водостік Profil робиться з відмінного ПВХ, який має легку вагу, високу механічну міцність і хімічну стійкість. Система вод..
9 $
Базовано на 0 відгуках.
Кут внутрішній "W" 135º (водостоки Profil). Кут внутрішній W 135ºот виробника Profil ставиться на внутрішніх кутах даху з метою зміни напрямку жолоба. Система водостоку Profil виробляється з першорозрядних ПВХ, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і легку вагу. Водостічна..
8 $
Базовано на 0 відгуках.
Кут внутрішній "W" 90º (водостічні системи Profil Вінниця). Кут внутрішній W 90º від виробника Profil ставиться на внутрішніх кутах даху з метою зміни напрямку жолоби. Система водостоку Profil виготовляється з високоякісного ПВХ, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і нев..
4 $
Базовано на 0 відгуках.
Кут довільний (100º -170º) (водостік Profil). Кут довільний (100º -170º) від виробника Profil встановлюється на кутах даху для зміни напрямку жолоба. Система водостічна Profil робиться з відмінного полівінілхлориду, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і невелику вагу. Си..
8 $
Базовано на 0 відгуках.
Кут зовнішній "Z" 135º (водостічні системи Profil ціна). Кут зовнішній Z 135º від виробника Profil встановлюється на зовнішніх кутах покрівлі для зміни напрямку жолоби. Система водостічна Profil виробляється з високоякісного полівінілхлориду, який має високу механічну міцність, хімічну ст..
8 $
Базовано на 0 відгуках.
Кут зовнішній Z 90º (водостічна система profil). Кут зовнішній Z 90º від компанії Profil ставиться на зовнішніх кутах даху для додання зміни напрямку жолоба. Можна виготовити під замовлення будь-який кут від 70 ° до 170 °. Водостік Profil виготовляється з першорозрядних ПВХ, який має висо..
4 $
Базовано на 0 відгуках.
Ревізія без решітки (ревізія з решіткою). Ревізія без решітки (ревізія з решіткою) від компанії Profil призначена для інспекції та чистки труби. Система водостоку Profil робиться з високоякісного ПВХ, який має підвищену механічну міцність, хімічну стійкість і легку вагу. Система водо..
3 $
Базовано на 0 відгуках.
Трійник Ø75/75/60º, Трійник Ø100/100/60º (водостоки ціна). Трійник виробника Profil з'єднує два водостічних стояка в один. Система водостічна Profil виготовляється з добірного ПВХ, який має високу хімічну стійкість, механічну міцність і легку вагу. Система водостічна без проблем справляєт..
5 $
Базовано на 0 відгуках.
Трійник довільний під замовлення (водостік купити). Трійник довільний під замовлення від виробника Profil застосовується для з'єднання 2-х водостічних стояків в один. Водостік Profil виготовляється з високоякісного ПВХ, який має підвищену механічну міцність, хімічну стійкість і невелику в..
24 $
Базовано на 0 відгуках.
Трійник редукційний Ø100/75/60º (водостічні системи купити). Трійник редукційний Ø100/75/60º від компанії Profil необхідний для з'єднання 2-х водостічних стояків в один. Система водостоку Profil робиться з добірного полівінілхлориду, який має легку вагу, високу механічну міцність, хімічну..
7 $
Базовано на 0 відгуках.
Тримач жолоба металевий (купити водостічні системи). Тримач жолоба металевий від виробника Profil кріпить жолоб до конструкції покрівлі та задає необхідний ухил водостічній системі в цілому. Кріпляться по краю ската покрівлі з упором на підставу або верхні площині крокв. Система водостічн..
2 $
Базовано на 0 відгуках.
Тримач жолоба металевий малий (водостічні системи Одеса). Тримач жолоба металевий малий від виробника Profil призначається для здійснення кріплення жолоба до конструкції покрівлі та завдання потрібного ухилу в цілому водостічної системи. Монтується на лобову дошку або на торцях крокв. Сис..
1 $
Базовано на 0 відгуках.
Тримач жолоба пластиковий (водостічні системи купити в Україні). Тримач жолоба пластиковий від компанії Profil використовується для надійного забезпечення установки вертикальних елементів водостоку. Система водостоку Profil робиться з особовисококачественная полівінілхлориду, який має високу ..
1 $
Базовано на 0 відгуках.
Тримач труби L100 (водостічні системи з пластику ціна). Тримач труби пластік.-L100 від компанії Profil для кріплення жолоба до конструкції покрівлі і додання необхідного ухилу водостоку в цілому. Монтується на лобову дошку або на торцях крокв. Система водостічна Profil виготовляється з високо..
2 $
Базовано на 0 відгуках.
Тримач труби пластиковий L160 (водостоки для даху ціна). Тримач труби пластиковий L160 від виробника Profil призначений для установки вертикальних елементів системи водостоку. Система водостоку Profil виготовляється з відмінного ПВХ, який має підвищену механічну міцність, хімічну стійкість і ..
2 $
Базовано на 0 відгуках.
Держатель трубы пластиковый L220 (купить водосток). Тримач труби пластиковий L220 від компанії Profil забезпечує надійну установку вертикальних елементів водостоку. Система водостоку Profil робиться з добірного полівінілхлориду, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і легку ва..
2 $
Базовано на 0 відгуках.
Тримач труби сталевий L100 (водостоки купити). Тримач труби сталевий L100 від компанії Profil необхідний для забезпечення установки елементів системи водостоку у вертикальному положенні. Водостік Profil виготовляється з добірного полівінілхлориду, який має підвищену хімічну стійкість, мех..
2 $
Базовано на 0 відгуках.
Тримач труби сталевий L160 (водостоки для даху). Ми підберемо водостоки для даху за найвигіднішим варіантом для Вас. Тримач труби сталевий L160 від виробника Profil. Водостік Profil робиться з ПВХ, який має підвищену механічну міцність, хімічну стійкість і легку вагу. Система водостічна ..
2 $
Базовано на 0 відгуках.
Тримач труби сталевий L220 (водостоки для даху ціна Україна). Тримач труби сталевий L220 від компанії Profil призначається для надійного забезпечення установки елементів водостічної системи вертикально. Система водостічна Profil виготовляється з добірного ПВХ, який має підвищену механічну..
3 $
Базовано на 0 відгуках.
Труба водостічна (водостічні системи Profil). Труба водостічна служить для відводу від зливоприймальника води в дренажну систему або на землю. Система водостоку Profil виробляється з високоякісного полівінілхлориду, який має підвищену механічну міцність, хімічну стійкість і невелику вагу...
2 $
Базовано на 0 відгуках.

Компанія Profil Польща - виробник водостічних систем для благоустрою покрівлі.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами