Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Компанія Profil

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Відвід для збору води (водостоки для даху ціна Київ).
Відвід для збору води (водостоки для даху ціна Київ). Відвід для збору води від компанії Profil використовується в якості пристосування для збору дощової води, для подальшого її застосування в господарстві. Відкидна частина відводу опускається і направляє з труби в ємність воду. Система в..
433 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Горло жолоби (купити водостоки для даху).
Горло жолоби (купити водостоки для даху). Горло жолоби від компанії Profil використовується для збору дощових вод у місцях, де не можна встановити жолоб. Система водостічна Profil виготовляється з відмінного ПВХ, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і невелику вагу. Систе..
239 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Жолоб (водостік profil Польща).
Жолоб (водостік profil Польща). Жолоб водостік profil Польща від компанії Profil призначений для збору талої та дощової води з даху будинків, забезпечує потрібний напрямок воді. Система водостічна Profil робиться з високоякісного полівінілхлориду, який має високу механічну міцність, хімічну ..
108 грн.
Базовано на 0 відгуках.
З'єднувач жолоба (водостічні системи Київ).
З'єднувач жолоба (водостічні системи Київ). З'єднувач жолоба від компанії Profil використовується для з'єднання 2-х жолобів. Водостік Profil виготовляється з першорозрядного полівінілхлориду, який має підвищену механічну міцність, хімічну стійкість і легку вагу. Водостічна система ефектив..
101 грн.
Базовано на 0 відгуках.
З'єднувач труби водостічної (водостічні системи профіль).
З'єднувач труби водостічної (водостічні системи профіль). З'єднувач труби водостічної від виробника Profil застосовується для з'єднання між собою водостічних труб. Водостік Profil виробляється з високоякісного ПВХ, який має підвищену механічну міцність, хімічну стійкість і легку вагу. Сис..
51 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Заглушка ринви ліва L (водостік profil Харків).
Заглушка ринви ліва L (водостік profil Харків). Заглушка ринви ліва L від виробника Profil. Система водостоку Profil робиться з добірного ПВХ, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і легку вагу. Водостічна система ефективно справляється з високими навантаженнями, які викли..
49 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Заглушка ринви права Р (Profil водостік).
Заглушка ринви права Р (Profil водостік). Заглушка ринви права Р елемент системи водостоку, призначений для заглушки на жолобі правого торця, від компанії Profil водостік . Ці водостоки виготовляються з відмінного полівінілхлориду, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і ..
49 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Захисна сітка від листя LEVEX medium.
Захисна сітка від листя LEVEX medium. Захисна сітка від листя LEVEX medium від виробника Profil перешкоджає засміченню водостічної системи, замерзання льоду і скупчення снігу в жолобі. Водостік Profil виготовляється з добірного ПВХ, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і ..
79 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Зливоприймач лівий L (водостічна система профіль).
Зливоприймач лівий L (водостічна система профіль). Зливоприймач лівий L від виробника Profil забезпечує відведення води з ринви у водостічну трубу. Система водостоку Profil робиться з першорозрядних ПВХ, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і легку вагу. Водостічна систем..
209 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Зливоприймач правий Р (водостік профіль).
Зливоприймач правий Р (водостік профіль). Зливоприймач правий Р від компанії Profil необхідний для забезпечення відведення води у водостічну трубу з жолоба. Система водостоку Profil робиться з добірного ПВХ, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і невелику вагу. Водостік л..
209 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Зливоприймач прохідний (водостік profil ціна).
Зливоприймач прохідний (водостік profil ціна). Зливоприймач прохідний від виробника Profil потрібен для відводу з жолоба води у водостічну трубу. Система водостічна Profil робиться з першорозрядного полівінілхлориду, який має легку вагу, підвищену механічну міцність, хімічну стійкість. Си..
146 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Коліно Ø75 / 60º (Ø100 / 60º) (водостоки профіль). Коліно Ø75 / 60º (Ø100 / 60º) від виробника Profil використовується для обходу архітектурних і декоративних фрагментів фасаду будівлі водостічною системою. Система водостічна Profil виробляється з високоякісного полівінілхлориду, який має..
87 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Коліно довільне під замовлення (водостоки пластикові).
Коліно довільне під замовлення (водостоки пластикові). Коліно довільне під замовлення від виробника Profil. Система водостічна Profil виробляється з відмінного полівінілхлориду, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і невелику вагу. Система водостічна легко справляється з висо..
281 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Колодязь зливової з боковим зливом (водостоки Київ).
Колодязь зливової з боковим зливом (водостоки Київ). Колодязь зливової з боковим зливом від виробника Profil використовується для з'єднання системи водостоку з каналізацією. Система водостічна Profil виготовляється з відмінного полівінілхлоріду, який має високу механічну міцність, хімічну сті..
330 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Колодязь зливової з прямим зливом (водостік Одеса).
Колодязь зливової з прямим зливом (водостік Одеса). Колодязь зливової з прямим зливом від компанії Profil необхідний для з'єднання з каналізацією водостічної системи. Водостік Profil робиться з відмінного ПВХ, який має легку вагу, високу механічну міцність і хімічну стійкість. Система вод..
330 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кут внутрішній "W" 135º (водостоки Profil). Кут внутрішній W 135ºот виробника Profil ставиться на внутрішніх кутах даху з метою зміни напрямку жолоба. Система водостоку Profil виробляється з першорозрядних ПВХ, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і легку вагу. Водостічна..
304 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кут внутрішній "W" 90º (водостічні системи Profil Вінниця). Кут внутрішній W 90º від виробника Profil ставиться на внутрішніх кутах даху з метою зміни напрямку жолоби. Система водостоку Profil виготовляється з високоякісного ПВХ, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і нев..
146 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кут довільний (100º -170º) (водостік Profil). Кут довільний (100º -170º) від виробника Profil встановлюється на кутах даху для зміни напрямку жолоба. Система водостічна Profil робиться з відмінного полівінілхлориду, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і невелику вагу. Си..
304 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кут зовнішній "Z" 135º (водостічні системи Profil ціна). Кут зовнішній Z 135º від виробника Profil встановлюється на зовнішніх кутах покрівлі для зміни напрямку жолоби. Система водостічна Profil виробляється з високоякісного полівінілхлориду, який має високу механічну міцність, хімічну ст..
304 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кут зовнішній Z 90º (водостічна система profil). Кут зовнішній Z 90º від компанії Profil ставиться на зовнішніх кутах даху для додання зміни напрямку жолоба. Можна виготовити під замовлення будь-який кут від 70 ° до 170 °. Водостік Profil виготовляється з першорозрядних ПВХ, який має висо..
146 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ревізія без решітки (ревізія з решіткою)
Ревізія без решітки (ревізія з решіткою). Ревізія без решітки (ревізія з решіткою) від компанії Profil призначена для інспекції та чистки труби. Система водостоку Profil робиться з високоякісного ПВХ, який має підвищену механічну міцність, хімічну стійкість і легку вагу. Система водо..
126 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Трійник Ø75/75/60º, Трійник Ø100/100/60º (водостоки ціна). Трійник виробника Profil з'єднує два водостічних стояка в один. Система водостічна Profil виготовляється з добірного ПВХ, який має високу хімічну стійкість, механічну міцність і легку вагу. Система водостічна без проблем справляєт..
186 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Трійник довільний під замовлення (водостік купити).
Трійник довільний під замовлення (водостік купити). Трійник довільний під замовлення від виробника Profil застосовується для з'єднання 2-х водостічних стояків в один. Водостік Profil виготовляється з високоякісного ПВХ, який має підвищену механічну міцність, хімічну стійкість і невелику в..
924 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Трійник редукційний Ø100/75/60º (водостічні системи купити). Трійник редукційний Ø100/75/60º від компанії Profil необхідний для з'єднання 2-х водостічних стояків в один. Система водостоку Profil робиться з добірного полівінілхлориду, який має легку вагу, високу механічну міцність, хімічну..
287 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тримач жолоба металевий (купити водостічні системи).
Тримач жолоба металевий (купити водостічні системи). Тримач жолоба металевий від виробника Profil кріпить жолоб до конструкції покрівлі та задає необхідний ухил водостічній системі в цілому. Кріпляться по краю ската покрівлі з упором на підставу або верхні площині крокв. Система водостічн..
67 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тримач жолоба металевий малий (водостічні системи Одеса).
Тримач жолоба металевий малий (водостічні системи Одеса). Тримач жолоба металевий малий від виробника Profil призначається для здійснення кріплення жолоба до конструкції покрівлі та завдання потрібного ухилу в цілому водостічної системи. Монтується на лобову дошку або на торцях крокв. Сис..
47 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тримач жолоба пластиковий (водостічні системи купити в Україні).
Тримач жолоба пластиковий (водостічні системи купити в Україні). Тримач жолоба пластиковий від компанії Profil використовується для надійного забезпечення установки вертикальних елементів водостоку. Система водостоку Profil робиться з особовисококачественная полівінілхлориду, який має високу ..
45 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тримач труби L100 (водостічні системи з пластику ціна).
Тримач труби L100 (водостічні системи з пластику ціна). Тримач труби пластік.-L100 від компанії Profil для кріплення жолоба до конструкції покрівлі і додання необхідного ухилу водостоку в цілому. Монтується на лобову дошку або на торцях крокв. Система водостічна Profil виготовляється з високо..
67 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тримач труби пластиковий L160 (водостоки для даху ціна).
Тримач труби пластиковий L160 (водостоки для даху ціна). Тримач труби пластиковий L160 від виробника Profil призначений для установки вертикальних елементів системи водостоку. Система водостоку Profil виготовляється з відмінного ПВХ, який має підвищену механічну міцність, хімічну стійкість і ..
75 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тримач труби пластиковий L220 (купити водостік).
Держатель трубы пластиковый L220 (купить водосток). Тримач труби пластиковий L220 від компанії Profil забезпечує надійну установку вертикальних елементів водостоку. Система водостоку Profil робиться з добірного полівінілхлориду, який має високу механічну міцність, хімічну стійкість і легку ва..
93 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тримач труби сталевий L100 (водостоки купити).
Тримач труби сталевий L100 (водостоки купити). Тримач труби сталевий L100 від компанії Profil необхідний для забезпечення установки елементів системи водостоку у вертикальному положенні. Водостік Profil виготовляється з добірного полівінілхлориду, який має підвищену хімічну стійкість, мех..
75 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тримач труби сталевий L160 (водостоки для даху).
Тримач труби сталевий L160 (водостоки для даху). Ми підберемо водостоки для даху за найвигіднішим варіантом для Вас. Тримач труби сталевий L160 від виробника Profil. Водостік Profil робиться з ПВХ, який має підвищену механічну міцність, хімічну стійкість і легку вагу. Система водостічна ..
83 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тримач труби сталевий L220 (водостоки для даху ціна Україна).
Тримач труби сталевий L220 (водостоки для даху ціна Україна). Тримач труби сталевий L220 від компанії Profil призначається для надійного забезпечення установки елементів водостічної системи вертикально. Система водостічна Profil виготовляється з добірного ПВХ, який має підвищену механічну..
104 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Труба водостічна (водостічні системи Profil).
Труба водостічна (водостічні системи Profil). Труба водостічна служить для відводу від зливоприймальника води в дренажну систему або на землю. Система водостоку Profil виробляється з високоякісного полівінілхлориду, який має підвищену механічну міцність, хімічну стійкість і невелику вагу...
128 грн.
Базовано на 0 відгуках.

Компанія Profil Польща - виробник водостічних систем для благоустрою покрівлі.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами