Газоблоки ціна (газобетонні блоки ціна).

Спеціальна ПРОПОЗИЦІЯ!
Фильтр
Фільтр по ціні:
Виробники:
Товщина
Розмір лицьової поверхні (Довжина×Висота)
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
U-Block UDK газобетон ціна.
U-Block UDK газобетон ціна. U-Block UDK є універсальним стінових блоком по міцності, розмірами та властивостями теплоізоляції. Його можна використовувати для будівництва зовнішніх та внутрішніх стін в одноповерхових і багатоповерхових будинках різного призначення. U-Block UDK газобетон ц..
1,440 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Газобетон UDK SuperBlock 400
Газобетон UDK SuperBlock 400 Газобетон UDK SuperBlock 400 представляє собою універсальний за своїми характеристиками (міцність, розмір, властивості теплоізоляції) матеріал у вигляді стінового блоку, який може застосовуватися як для будівництва стін всередині і зовні будинків у приватному гос..
1,440 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити газобетон УДК Omni-Block 500.
Купити газобетон УДК Omni-Block 500 Газобетон УДК Omni-Block 500 міцністю, розміром, теплоізоляційними характеристиками представляє з себе універсальний популярний матеріал - стіновий блок. Omni-Block 500 використовується для будівництва зовнішніх та внутрішніх стін будівель різного призначен..
1,440 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Газоблоки ціна (газобетонні блоки ціна).

Газоблоки (газобетонні блоки).

Газобетонні блоки - будівельний універсальний матеріал, який володіє простотою застосування і чудовими характеристиками. Цей матеріал з успіхом використовують і професійні будівельники, і приватні особи, які займаються будівництвом будинку для себе.

Щоб відповісти на питання, чому ці блоки є такими популярними, потрібно подивитися на технічні характеристики цього матеріалу.

Також багато що залежить від сировини, з якого виробляється газобетонний блок, від обладнання, на якому відбувається різка блоків. Газоблок роблять за допомогою автоклавів, і потрібно зауважити, що цей процес є досить непростим. При постійній температурі і чітко встановленому напрузі в суміш (цемент, вапно, пісок, вода) додається спеціальний газообразователь, в його якості використовується алюмінієва пудра. Цей хімічний процес призводить до виділення кисню, що в свою чергу сприяє збільшенню обсягу сирої суміші в кілька разів і таким чином досягається ячеистая структура блоку. І саме це наділяє газобетонний блок унікальними особливостями: міцністю, рівною гладкістю поверхні, рівномірними фізико-механічними характеристиками. В результаті чого, такі стіни, без особливих витрат і легко піддаються зовнішньої і внутрішньої обробки, мають гарний і тонкий шов і не дають усадки. Газоблоки ціна (газобетонні блоки ціна) на нашому сайті:Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами