Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Компанія Прушиньскі (Pruszynski)

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Купити профнастил в Донецьку Т-57.
Купити профнастил в Донецьку Т-57. Профнастил Т-57 використовують в будівництві, як покрівельний матеріал при будівництві будівель промислового і складського призначення - сховищ, ангарів, кіосків, павільйонів, АЗС, гаражів, навісів, БМЗ. Рідше профнастил вживається для покрівлі дахів особист..
156 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити профнастил в Запоріжжі ціна Т50.
Купити профнастил в Запоріжжі ціна Т50. Профнастил Т50 оцинкованої, виготовлений з рулонної сталі. Має підвищену несучу здатність, яка можлива завдяки великій висоті і жорсткості профілювання. Широко застосовується металопрофіль, як структурний несучий профіль для будівель всіляких видів. Так..
134 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Металопрофіль в Одесі ціна Т 35.
Металопрофіль в Одесі ціна Т 35. Металопрофіль Т35 використовується для швидкого будівництва житлових і промислових будівель, споруд загального призначення, торгових і складських об'єктів, гаражів, ангарів, швидкомонтованих систем і ін. Справжній продукт являє собою залізний лист, який зробле..
103 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Металочерепиця ARAD класик.
Металочерепиця ARAD Classic. Металочерепиця ARAD Classic має оригінальну вишукану форму в середземноморському стилі. З'явилася на ринку України в 2013 році і відразу ж завоювала свою популярність. Завдяки збільшеній глибині штампування досягається оригінальність металочерепиці ARAD Classic. В..
204 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Металочерепиця KRON (металочерепиця КРОН).
Металочерепица КРОН. Металочерепица КРОН Прушински – це винайдений і запатентований профіль металочерепиці в романському стилі. Металочерепіца не деформується і не лопається від перепадів температури, витримує температуру використання в межах від -50 до +120 градусів за Цельсієм, має термін с..
179 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Металочерепиця SZAFIR (металочерепиця ШАФІР).
Металочерепиця Шафір. Металочерепиця Шафір (металочерепиця Szafir) Прушиньскі являє собою класичну й поширену форму металочерепиці на нашому ринку. За зовнішнім виглядом Szafir нагадує традиційну натуральну черепицю з Європи. Ідеально підійде для приватного будівництва. Має високі характе..
178 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Металочерепиця TUR Classic (металочерепиця ТУР Класик).
Металочерепиця TUR Classic (металочерепиця ТУР Класик). Металочерепиця TUR Classic (металочерепиця ТУР Класик) - новинка від компанії Pruszynski. Виготовляється металочерепиця TUR Classic з оцинкованого (не «275 г / м²) якісного металу товщ. 0,5 мм. Покриття представлено двома різновидами: Пу..
333 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Модульна металочерепиця АРАД.
Модульна металочерепиця АРАД. Модульна металочерепиця Арад являє собою матеріал для покрівлі модульного типу. Розроблено компанією "Прушиньскі" в 2013 році. Унікальність форми металочерепиці обумовлюється кріпленням, який прихований під покриттям покрівлі та видко зовні, така конструкція захи..
400 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Модульна металочерепиця КАРПАТІЯ (KARPATIA).
Модульна металочерепиця Карпатія. Модульна металочерепиця Карпатія виготовляється з металу з 2 типами полімерного покриття: Purmat (поліуретан матовий- 6 кольорів) і Purlak (поліуретан глянсовий - 4 кольори). Зроблені ці покриття на основі поліуретану і володіють найвищими на сьогодні характе..
411 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Профнастил Миколаїв ціни Т-PF25 (Т-PF25К) хвилястий.
Профнастил Миколаїв ціни Т-PF25 (Т-PF25К) хвилястий. Профнастил Миколаїв ціни від Південної Торгової Компанії Миколаїв на профнастил Т-PF25 (Т-PF25К) хвилястий, як у виробника. Профнастил нетиповою фігури, який виділяється відмінними естетичними якостями внаслідок низької полуокруглой хви..
172 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Профнастил ціна в Донецьку Т40.
Т40 профнастил ціна в Донецьку. Профнастил Т40 належить до покрівельного типу. Відрізняється здатністю витримувати солідні навантаження, економічністю для великих і середніх площ. Застосовується для покрівель житлових будинків та індустріального будівництва. У профнастилу Т40 присутні додатко..
105 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т-135 купити профнастил Мелітополь.
Т-135 купити профнастил Мелітополь. Профнастил Т-135 використовують у вигляді міжповерхових перекриттів незалежних систем, незнімних опалубок чи загорож в монолітно-каркасної будівлі. У профнастилу Т-135 є додаткові ребра жорсткості на широкій хвилі, які дають профілю зайву жорсткість і здатн..
250 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т-150 профнастил ціна Харків.
Т-150 профнастил ціна Харків. Застосування профнастилу Т-150 істотно спрощує пристрою покрівель і перекриттів, зменшує терміни будівництва, а також скорочує витрати на монтаж. Найвища несуча здатність металопрофілю конструкційного дозволяє перекривати прольоти неабиякою довжини, що дозволяє у..
272 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т-160 профнастил Харків купити.
Т-160 профнастил Харків купити. Профнастил Т-160 застосовується в блоках плоских покрівель, для формування перекриттів і покрівель з солідним відстанню між несучими системами. Через свою підвищену несучу спроможность використання даного варіанту профнастилу грунтовно спрощує будівництво трудо..
324 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т-60 профнастил ціна Кременчук.
Т-60 профнастил ціна Кременчук. Профнастил Т-60 придбав значну популярність за рахунок найвищих тех. параметрів, які виключно поєднуються з естетичними даними. Порівняно доступний матеріал використовується при створенні пристроїв тимчасового призначення, ще в вигляді продукту для будівництва ..
198 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т-92 профнастил ціна Полтава.
Т-92 профнастил ціна Полтава. Несучий профнастил Т-92 застосовується при організації установок тимчасового призначення, ще в вигляді продукту для будівництва швидкомонтованих будівель як індустріального характеру, так і спеціальних для торгових цілей. Використовується профнастил Т-92 і в житл..
170 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т10 профнастил для забору ціна Харків.
Т10 профнастил для забору ціна Харків. Профнастил Т10 дуже популярний будматеріал, який масштабно використовують для будівництва паркану, різних огорож, іноді можна використовувати його, як покрівельний матеріал. Профнастил може укладатися і по вертикалі, і по горизонталі. Найменші відходи пр..
145 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т14 профнастил купити Київ.
Т14 профнастил купити Київ. Т14 - стіновий профнастил, виготовляється на заводі фірми «Прушиньскі» в Польщі. Цей профнастил виділяє вигідна економічно ширина листа і низенький профіль з хорошими декоративними властивостями. Будова профнастилу Т14 не розрахована на дію сильних навантажень, том..
221 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т18 купити профнастил Київ.
Т18 купити профнастил Київ. Покрівельний профнастил Т18 - це винятковий профлист, який допускається застосовувати для спорудження аграрних, громадських, промислових будівель і споруд, а ще й як економний вид покрівлі дахів. Дах з профнастилу Т18 має останнім часом великої популярності і ..
221 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т18U профнастил Київ купити.
Т18U профнастил Київ купити. Профнастил Т18U - профлист з висотою профілю 18 мм. При виготовленні профнастилу застосовується металевої прокат європейського виготовлення (275 г / м.кв. - Покриття цинку, від 0,45 мм - товщина металу). Застосовується Т18U: 1) в сендвіч-панелях збірних, ..
136 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т20 профнастил Запоріжжя.
Т20 профнастил Запоріжжя. Т20- профнастил рівномірно вдало практикується для обшивки будівель, виконання вентильованих фасадів і інших фасадних роботах, так само для облаштування покрівель пром. будівель і приватних будинків, а велика лінійка забарвлень дасть можливість вибрати найкраще комбі..
137 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т8 профнастил ціна Черкаси.
Т8 профнастил ціна Черкаси. Профнастил Т8 застосовується для облицювання зовнішніх і внутрішніх стін. Для побудови огороджувальних пристосувань (заборів, воріт), а так же специфічних конструкцій. Профнастил T8 має ряд досить переконливих переваг, які дадуть можливість утримувати лідируюч..
213 грн.
Базовано на 0 відгуках.

Компанія Прушиньскі (Pruszynski) виробляє повний спектр фасадних і покрівельних матеріалів з тонколистового металу з покриттям.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами