Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Компанія Прушиньскі (Pruszynski)

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Купити профнастил в Донецьку Т-57. Профнастил Т-57 використовують в будівництві, як покрівельний матеріал при будівництві будівель промислового і складського призначення - сховищ, ангарів, кіосків, павільйонів, АЗС, гаражів, навісів, БМЗ. Рідше профнастил вживається для покрівлі дахів особист..
6 $
Базовано на 0 відгуках.
Купити профнастил в Запоріжжі ціна Т50. Профнастил Т50 оцинкованої, виготовлений з рулонної сталі. Має підвищену несучу здатність, яка можлива завдяки великій висоті і жорсткості профілювання. Широко застосовується металопрофіль, як структурний несучий профіль для будівель всіляких видів. Так..
5 $
Базовано на 0 відгуках.
Металопрофіль в Одесі ціна Т 35. Металопрофіль Т35 використовується для швидкого будівництва житлових і промислових будівель, споруд загального призначення, торгових і складських об'єктів, гаражів, ангарів, швидкомонтованих систем і ін. Справжній продукт являє собою залізний лист, який зробле..
4 $
Базовано на 0 відгуках.
Металочерепиця ARAD Classic. Металочерепиця ARAD Classic має оригінальну вишукану форму в середземноморському стилі. З'явилася на ринку України в 2013 році і відразу ж завоювала свою популярність. Завдяки збільшеній глибині штампування досягається оригінальність металочерепиці ARAD Classic. В..
7 $
Базовано на 2 відгуках.
Металочерепица КРОН. Металочерепица КРОН Прушински – це винайдений і запатентований профіль металочерепиці в романському стилі. Металочерепіца не деформується і не лопається від перепадів температури, витримує температуру використання в межах від -50 до +120 градусів за Цельсієм, має термін с..
6 $
Базовано на 2 відгуках.
Металочерепиця Шафір. Металочерепиця Шафір (металочерепиця Szafir) Прушиньскі являє собою класичну й поширену форму металочерепиці на нашому ринку. За зовнішнім виглядом Szafir нагадує традиційну натуральну черепицю з Європи. Ідеально підійде для приватного будівництва. Має високі характе..
6 $
Базовано на 1 відгуках.
Металочерепиця TUR Classic (металочерепиця ТУР Класик). Металочерепиця TUR Classic (металочерепиця ТУР Класик) - новинка від компанії Pruszynski. Виготовляється металочерепиця TUR Classic з оцинкованого (не «275 г / м²) якісного металу товщ. 0,5 мм. Покриття представлено двома різновидами: Пу..
10 $
Базовано на 1 відгуках.
Модульна металочерепиця АРАД. Модульна металочерепиця Арад являє собою матеріал для покрівлі модульного типу. Розроблено компанією "Прушиньскі" в 2013 році. Унікальність форми металочерепиці обумовлюється кріпленням, який прихований під покриттям покрівлі та видко зовні, така конструкція захи..
12 $
Базовано на 0 відгуках.
Модульна металочерепиця Карпатія. Модульна металочерепиця Карпатія виготовляється з металу з 2 типами полімерного покриття: Purmat (поліуретан матовий- 6 кольорів) і Purlak (поліуретан глянсовий - 4 кольори). Зроблені ці покриття на основі поліуретану і володіють найвищими на сьогодні характе..
12 $
Базовано на 1 відгуках.
Профнастил Миколаїв ціни Т-PF25 (Т-PF25К) хвилястий. Профнастил Миколаїв ціни від Південної Торгової Компанії Миколаїв на профнастил Т-PF25 (Т-PF25К) хвилястий, як у виробника. Профнастил нетиповою фігури, який виділяється відмінними естетичними якостями внаслідок низької полуокруглой хви..
6 $
Базовано на 0 відгуках.
Т40 профнастил ціна в Донецьку. Профнастил Т40 належить до покрівельного типу. Відрізняється здатністю витримувати солідні навантаження, економічністю для великих і середніх площ. Застосовується для покрівель житлових будинків та індустріального будівництва. У профнастилу Т40 присутні додатко..
4 $
Базовано на 0 відгуках.
Т-135 купити профнастил Мелітополь. Профнастил Т-135 використовують у вигляді міжповерхових перекриттів незалежних систем, незнімних опалубок чи загорож в монолітно-каркасної будівлі. У профнастилу Т-135 є додаткові ребра жорсткості на широкій хвилі, які дають профілю зайву жорсткість і здатн..
9 $
Базовано на 0 відгуках.
Т-150 профнастил ціна Харків. Застосування профнастилу Т-150 істотно спрощує пристрою покрівель і перекриттів, зменшує терміни будівництва, а також скорочує витрати на монтаж. Найвища несуча здатність металопрофілю конструкційного дозволяє перекривати прольоти неабиякою довжини, що дозволяє у..
10 $
Базовано на 0 відгуках.
Т-160 профнастил Харків купити. Профнастил Т-160 застосовується в блоках плоских покрівель, для формування перекриттів і покрівель з солідним відстанню між несучими системами. Через свою підвищену несучу спроможность використання даного варіанту профнастилу грунтовно спрощує будівництво трудо..
12 $
Базовано на 0 відгуках.
Т-60 профнастил ціна Кременчук. Профнастил Т-60 придбав значну популярність за рахунок найвищих тех. параметрів, які виключно поєднуються з естетичними даними. Порівняно доступний матеріал використовується при створенні пристроїв тимчасового призначення, ще в вигляді продукту для будівництва ..
7 $
Базовано на 0 відгуках.
Т-92 профнастил ціна Полтава. Несучий профнастил Т-92 застосовується при організації установок тимчасового призначення, ще в вигляді продукту для будівництва швидкомонтованих будівель як індустріального характеру, так і спеціальних для торгових цілей. Використовується профнастил Т-92 і в житл..
6 $
Базовано на 0 відгуках.
Т10 профнастил для забору ціна Харків. Профнастил Т10 дуже популярний будматеріал, який масштабно використовують для будівництва паркану, різних огорож, іноді можна використовувати його, як покрівельний матеріал. Профнастил може укладатися і по вертикалі, і по горизонталі. Найменші відходи пр..
5 $
Базовано на 0 відгуках.
Т14 профнастил купити Київ. Т14 - стіновий профнастил, виготовляється на заводі фірми «Прушиньскі» в Польщі. Цей профнастил виділяє вигідна економічно ширина листа і низенький профіль з хорошими декоративними властивостями. Будова профнастилу Т14 не розрахована на дію сильних навантажень, том..
8 $
Базовано на 0 відгуках.
Т18 купити профнастил Київ. Покрівельний профнастил Т18 - це винятковий профлист, який допускається застосовувати для спорудження аграрних, громадських, промислових будівель і споруд, а ще й як економний вид покрівлі дахів. Дах з профнастилу Т18 має останнім часом великої популярності і ..
8 $
Базовано на 0 відгуках.
Т18U профнастил Київ купити. Профнастил Т18U - профлист з висотою профілю 18 мм. При виготовленні профнастилу застосовується металевої прокат європейського виготовлення (275 г / м.кв. - Покриття цинку, від 0,45 мм - товщина металу). Застосовується Т18U: 1) в сендвіч-панелях збірних, ..
5 $
Базовано на 0 відгуках.
Т20 профнастил Запоріжжя. Т20- профнастил рівномірно вдало практикується для обшивки будівель, виконання вентильованих фасадів і інших фасадних роботах, так само для облаштування покрівель пром. будівель і приватних будинків, а велика лінійка забарвлень дасть можливість вибрати найкраще комбі..
5 $
Базовано на 0 відгуках.
Т8 профнастил ціна Черкаси. Профнастил Т8 застосовується для облицювання зовнішніх і внутрішніх стін. Для побудови огороджувальних пристосувань (заборів, воріт), а так же специфічних конструкцій. Профнастил T8 має ряд досить переконливих переваг, які дадуть можливість утримувати лідируюч..
8 $
Базовано на 0 відгуках.

Компанія Прушиньскі (Pruszynski) виробляє повний спектр фасадних і покрівельних матеріалів з тонколистового металу з покриттям.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами