Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Взірець 2000 (металочерепиця, профнастил).

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Металочерепиця в Одесі ціна Взірець
Металочерепиця в Одесі ціна Взірець "Ера". Металочерепиця Взірець "Ера" преміум класу. Оригінальна конфігурація хвилі металочерепиці створює її зовнішній вигляд гранично наближеним до звичайної і класичної натуральної покрівлі з черепиці. Така форма створить зовнішній вигляд Вашого будинку ет..
123 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Металочерепиця Київ Взірець
Металочерепиця Київ Взірець"Стандарт". Металочерепиця "СТАНДАРТ" - один з найвідоміших різновидів металочерепиці. Конфігурація профілю скидається на набігає хвилю - неймовірно пластичну і гармонійну. Тому з точки зору естетики занизький профіль дає покрівлі вишукану пластику ліній. "СТАНДАРТ"..
120 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Профнастил Т-45 Полтава.
Профнастил Т-45 Полтава. Профнастил Т-45 має вдосконаленими несучими даними і гарантує архітектурну мальовничість і готовність будівель. Робиться з гарячеоцинкованої, холоднокатаної сталі з полімерним покриттям. Виготовлення профнастилу здійснюється на оснащенні закордонних виробників. П..
117 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Профнастил ціна за лист Т-18.
Профнастил ціна за лист Т-18. Профнастил, ймовірно, найбільшою мірою багатофункціональний будматеріал для покриття, ніж було заслужено велике його поширення. Застосовується для накриття покрівлі, обшивки фасадів, будівництва огороджень, воріт, гаражів і т.д. Профнастил ціна за лист і за м.кв...
56 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т-12 профнастил для забору ціна Вінниця.
Т-12 профнастил для забору ціна Вінниця. Т 12 - даний зразок профнастилу представляється багатоцільовим, його можливо використовувати і для забору, покрівлі будинків і стінок будівлі. Завдяки точному малюнку профлист Т-12 одвічно буде виглядати розкішно і продуктивно. Це успішний вибір для ти..
58 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Т-8 (ТТ-8) профнастил для забору ціна за лист.
Т-8 (ТТ-8) профнастил для забору ціна за лист. Т-8 (ТТ-8) профнастил для забору ціна за лист можна уточнити у наших менеджерів. Профнастил Т8 (ТТ-8) - цей тип профнастилу розрахований для побудови парканів, зовнішнього і внутрішнього облицювання приміщень, також застосовується як металос..
54 грн.
Базовано на 0 відгуках.
ТТ-18 профнастил купити Україна.
ТТ-18 профнастил купити Україна. Профнастил необхідний при спорудженні стін і покрівлі складів, цехів, торгових павільйонів, особняків, ангарів, заміських та садових будинків. Профільований лист для стін і покрівлі здатний використовуватися для покриттів старовинних будівель, для спорудження ..
56 грн.
Базовано на 0 відгуках.

Завод "Взірець 2000" є одним з найбільших заводів з виробництва матеріалів для покрівлі в Україні. Він виник на ринку України ще в 2000 році і в подальшому домігся великого довіри з боку покупців. Виробництво налагоджене так, що підприємство здатне запропонувати дуже широку колекцію свого продукту. При цьому технологічні процеси створення металопродукції систематично покращуються. Металочерепиця Взірець та профнастил Взірець можна замовити на нашому сайті.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами