Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Газобетон UDK

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
U-Block UDK газобетон ціна.
U-Block UDK газобетон ціна. U-Block UDK є універсальним стінових блоком по міцності, розмірами та властивостями теплоізоляції. Його можна використовувати для будівництва зовнішніх та внутрішніх стін в одноповерхових і багатоповерхових будинках різного призначення. U-Block UDK газобетон ц..
1,440 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Газобетон UDK SuperBlock 400
Газобетон UDK SuperBlock 400 Газобетон UDK SuperBlock 400 представляє собою універсальний за своїми характеристиками (міцність, розмір, властивості теплоізоляції) матеріал у вигляді стінового блоку, який може застосовуватися як для будівництва стін всередині і зовні будинків у приватному гос..
1,440 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити газобетон УДК Omni-Block 500.
Купити газобетон УДК Omni-Block 500 Газобетон УДК Omni-Block 500 міцністю, розміром, теплоізоляційними характеристиками представляє з себе універсальний популярний матеріал - стіновий блок. Omni-Block 500 використовується для будівництва зовнішніх та внутрішніх стін будівель різного призначен..
1,440 грн.
Базовано на 0 відгуках.

ТОВ «ЮДК» є одним з провідних виробників в Україні з виготовлення продукції з автоклавного газобетону - газобетон UDK (газобетон ЮДК).

Асортимент продукції ТОВ «ЮДК» відрізняється широким вибором блоків з газобет для стін всіх типів. U-подібні блоки, що застосовуються при будівництві монолітних армованих поясів у вигляді перемичок і незнімної опалубки. UDK TBM © суха суміш застосовується для кладки газоблоків.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами