Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Завод-виробник Тайл.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Тігла металочерепиця купити Харків. Металочерепиця від Тайл Тігла проводиться з профільованого сталевого листа, з двох сторін оцинкованого та покритого декількома шарами лаку, який забезпечує довговічність металочерепиці. Стики листів металочерепиці тиглі визначають якість профілювання. Важли..
5 $
Базовано на 2 відгуках.
Преміум металочерепиця купити Київ. Металочерепиця Преміум від компанії Тайл виробляється з сталевого профільованого листа, який оцинковується з двох сторін і покривається лаком в декілька шарів, який дає можливість продовжити довговічність металочерепиці. Одним з важливих переваг металоч..
7 $
Базовано на 2 відгуках.

«Тайл» - підприємство високих технологій, яке впродовж багатьох років виробляє металочерепицю, профнастил та інші супутні матеріали. Основу металочерепиці, яка виготовляється на підприємстві, становить сталь високої якості європейських фірм ArcelorMittal, USSteel та ThyssenKrupp. Ще одним важливим запорукою надійності і якості виробів компанії є високотехнологічне європейське обладнання. Завдяки цьому профнастил, металочерепиця та інші матеріали виробництва ТзОВ «Тайл» володіють винятковими естетичними і технічними якостями.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами