Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Компанія ТПК

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Металочерепиця Дюна.
Металочерепиця Дюна. Металочерепиця Дюна— будматеріал для покрівлі, робиться зі сталі з подальшим покриттям цинком і полімером для скатних дахів з ухилом від 14 град. Металочерепиця Дюна використовується для побудови похилих покрівель різних будівель по латах з металу або дерева, що уклад..
137 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Металочерепиця ТПК Престиж.
Металочерепиця ТПК Престиж. Металочерепиця ТПК Престиж — будматеріал для покрівлі, який виготовляється зі сталі з подальшим покриттям цинком і полімеромдля скатних дахів з ухилом від 14 град. Використовується Металочерепиця ТПК Престиж для пристрою скатних покрівель споруд по обрешітки з ..
142 грн.
Базовано на 0 відгуках.
ТПК металочерепиця Ефект.
ТПК металочерепиця Ефект. ТПК металочерепиця Ефект — покрівельний матеріал, який робиться з листової сталі з подальшим покриттям цинком і потім полімерним покриттям для дахів з нахилом від 14°. Використовується для побудови похилих дахів цивільних будівель по латах, зроблених з металу або..
142 грн.
Базовано на 0 відгуках.

ТПК виробляє профнастили, металочерепицю, внутрішні стінові касети, фасадні касети і панелі, сендвіч-панелі, прогони, водостічні системи, акессуаров, ПВХ-мембрани, мансардні вікна, тепло, паро- та гідроізоляцію.

Продукція виготовляється на заводах у Київській та Львівській областях. На заводах ТПК використовується сучасне автоматизоване профілювання обладнання провідних світових виробників, яке регулярно проходить планові відновлювальні ремонти і технічне обслуговування. Система управління якістю має сертіфіцікат на відповідність стандарту ISO 9001: 2009 (сертифікат №UA2.034.05080-10). Продукція ТПК ретельно упаковується, забезпечуючи її збереження продукції при зберіганні та доставці.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами