Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Цементно-піщана черепиця Аляска.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Подвійна римська цементно-піщана черепиця Аляска Миколаїв.
Подвійна римська цементно-піщана черепиця Аляска Миколаїв. Подвійна римська цементно-піщана черепиця Аляска виробляється на заводі «Аляска», розташованому в місті Миколаїв. Виготовляє завод «Аляска» цементно-піщану черепицю з 2004 року на обладнанні «Vortex Hyndra». За своєю якістю цемент..
171 грн.
Базовано на 0 відгуках.
ЦПЧ Аляска Венеціанська.
ЦПЧ Аляска Венеціанська.. ЦПЧ Аляска Венеціанська робиться на заводі «Аляска», в місті Миколаїв. Виробляє завод «Аляска» ЦПЧ Аляска Венеціанська з 2004 року на оснащенні фірми «Vortex Hyndra». За своїми якісними характеристиками ЦПЧ Аляска Венеціанська відповідає високим європейським стан..
240 грн.
Базовано на 0 відгуках.

Цементно-піщана черепиця Аляска - це ідеальна перевага для людей, які поважають натуральні матеріали, чудовий зовнішній образ, якість і розумну вартість. Підприємство по виготовленню цементно-піщаної черепиці Аляска функціонує на Україні з 2004 року. Цементно-піщана черепиця виготовляється по запатентованому технологічному італійському процесу, при використанні сучасного обладнання Vortex Hydra. Завод «Аляска» робить пропозицію для своїх покупців у вигляді класичної цементно-піщаної черепиці «Венециано» і «Подвійна Римська». Ці моделі надійні і розраховані на використання в українських погодних умовах.

Сировиною для виробництва ЦПЧ Аляска служить екологічно чистий натуральний матеріал: цемент, кварцовий пісок і природний пігмент на базі оксиду заліза. ЦПЧ Аляска не береться випалу, а робиться більш міцною в слідстві затвердіння цементу.

Ця черепиця з надійного, натурального матеріалу має високу тепло- і шумоізоляцію. Вона має низьку теплопровідність, забезпечуючи, подібним чином, комфортабельний мікроклімат вашого будинку. Їй не жахливі холод, «кислотні» дощі, град, перепади температур, і навіть шквальні вітри. Вам просто не будуть заважати сторонні звуки вулиці, шум вітру і дощу. Це особливо має велике значення для мансардних поверхів.

Існує уявлення, що через чималої ваги (40-45 кг / м²) черепиці необхідні потужні кроквяні пристосування. Але досвід демонструє: витрата використаного матеріалу на кроквяні системи під черепицю збільшується тільки на 5 - 10% в порівнянні з легким дахом, тому ключовими при розрахунках вважаються вітрові та снігові навантаження.

Фірмою «Аляска» виробляються всі потрібні для абсолютного облаштування даху типи ЦПЧ: рядова, збоку, гребенева, вентиляційна. А колірна палітра задовольнить всілякі смаки покупців. При необхідності, допустимо приготування персональної забарвлення для черепиці.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами