Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Компанія Техноніколь.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Базальтовий утеплювач Роклайт. Негорючий і пожежобезпечний матеріал з високими характеристиками звукоізоляції. Базальтовий утеплювач Роклайт - це легкі гідрофобізовані, вогнестійкі звуко-, теплоізоляційні плити з мінеральної вати на базі гірських походжень базальтової групи. Це широкоуні..
1 $
Базовано на 0 відгуках.
Купити утеплювач Теплоролл. Купити утеплювач Теплоролл Техноніколь - новітній зберігає енергію і безпечний для здоров'я людини! Утеплювач ТЕПЛОРОЛЛ Техноніколь - це самі неважкі гідрофобізовані, вогнестійкі теплозвукоизолирующей мати з мінеральної вати на базі гірських походжень базальто..
1 $
Базовано на 0 відгуках.
Техноакустік утеплювач для даху ціна Київ. Базальтова звукоізоляція Техноакустік рекомендується для використання в якості шумопоглиначі в пристроях каркасно-обшивних перегородок і обшивок, в системах підвісних стель і в перекриттях при не навантажуємо схемах укладання ізолюючого матеріалу. Ви..
1 $
Базовано на 0 відгуках.
Техноблок Стандарт, утеплювач для стін зовні. Згодиться для установки теплоізоляції в спорудах будь-якого виду. Техноблок Стандарт - це базальтова плита гідрофобізована, проводиться на підставі природного каменю гірських походжень. Утеплювач Техноблок Стандарт має переваги по відношенню д..
1 $
Базовано на 0 відгуках.
ТЕХНОВЕНТ Стандарт (купити утеплювач для зовнішніх стін будинку). - Хороша теплосберегающая здатність; - Стійкість до впливу високих температур; - Постійність об'єму і форми. ТЕХНОВЕНТ Стандарт - базальтова плита гідрофобізована, виготовляється на базі природного каменю. Утеплювач..
2 $
Базовано на 0 відгуках.
Технолайт Екстра базальтова вата утеплювач ціна. Технолайт Екстра має високі теплозберігаючі здібності, високу стійкість до перепадів температур, зберігає свою форму і об'єм. Технолайт Екстра являє собою гідрофобізовану базальтову плиту, яка виробляється на базі природного каменю гірських..
1 $
Базовано на 0 відгуках.
Техноруф 45 базальтовий утеплювач ціна. Базальтовий утеплювач Техноруф 45 - представляє з себе гідрофобізовані тепло-, звукоізолюючі, вогнестійкі плити з мін. вати на базі базальтових гірських порід на нізкофенольном сполучному. Призначаються в якості використання основного шару теплоізоляції..
4 $
Базовано на 0 відгуках.
Техноруф В60 купити утеплювач в Харкові. Техноруф В60 являє собою плити з мін. вати гідрофобізовані теплоізоляційні, звукоізолюючі, вогнестійкі на базі базальтових гірських порід на нізкофенольном сполучному. Плити використовують в якості основного теплоізолюючого шару в покриттях з металевог..
3 $
Базовано на 0 відгуках.
Техноруф Н30 утеплитель для крыши купить в Днепропетровске. Плиты Техноруф Н30 — это огнестойкие, гидрофобизированные тепло-, звукоизолирующие плиты из мин. ваты на базе горных пород базальтовой категории на низкофенольном связывающем. Предназначены для использования в качестве главного тепло..
3 $
Базовано на 0 відгуках.
Технофас утеплювач для стін зовнішній ціна. Базальтова вата Технофас - це екологічно чистий матеріал для фасаду, який навмисно винайдений для зовнішнього утеплення фасадів споруд. Основа матеріалу - габро-базальтові мінеральні волокна, які в процесі виготовлення обробляються особливим складом..
4 $
Базовано на 0 відгуках.
Утеплювач Техноніколь Роклайт Оптима. Утеплювач Техноніколь Роклайт Оптима – це гідрофобізовані, негорючі, теплоізоляційні та звукоізоляційні плити з мінеральної вати. Плити ТЕХНОЛАЙТ потрібні для тепло-, шумоізоляції будівельних систем житлових будівель та індустріальних будівель, в яких..
1 $
Базовано на 0 відгуках.
Утеплювач фасадний Технофас Ефект. Утеплювач фасадний Технофас Ефект- це екологічно чистий матеріал для фасаду, який був винайдений для зовнішнього утеплення фасадів будівель. Основа матеріалу - це габро-базальтові мінеральні волокна, в процесі виготовлення обробляються спец. складом, який об..
3 $
Базовано на 0 відгуках.

Компанія Техноніколь - російський промисловий холдинг. Головний вид діяльності - виготовлення гідроізоляційних, покрівельних і теплоізоляційних матеріалів.

Промислові підприємства Компанії облаштовані передовим високопродуктивним обладнанням, зробленим європейськими провідними виробниками: Selen (Данія), Boato International (Італія), Bernstorff (Німеччина), Eurovek (Словенія) та ін. Для створення прогресивних ізоляційних матеріалів ТехноНІКОЛЬ застосовує неповторні виробничі лінії, створені за участю фахівців Технологічного центру Корпорації.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами