Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Компанія VELUX.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Вікна мансардні Велюкс з дистанційним управлінням.
Вікна мансардні Велюкс INTEGRA з дистанційним управлінням. Вікна мансардні Велюкс INTEGRA з дистанційним управлінням збільшують рівень зручності в приміщенні, особливо якщо мансардне вікно встановлено на недосяжній висоті. Контролювання освітлення і клімату в кімнаті за допомогою пульта дист..
17,074 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мансардні вікна Velux з комбінованим відкриванням.
Мансардні вікна Velux з комбінованим відкриванням. Мансардні вікна Velux з комбінованим відкриванням мають 2 способи відкривання: по верхній і центральній (на 30 або 45 град.) осі. Це гарантує гарний вид з вікна. На додаток можливо використання, як аварійного або експлуатаційного виходу на по..
13,476 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мансардні вікна Велюкс, що відкриваються по центральній осі.
Мансардні вікна Велюкс, що відкриваються по центральній осі. Мансардні вікна Велюкс , що відкриваються по центральній осі з'єднують в собі досконалу якість, функціональність і витончений стиль. Такі вікна зручно мити, перевернувши їх на 180 град. і закріпивши. Економічна модель дерев'яних..
5,001 грн.
Базовано на 0 відгуках.

Компанія VELUX - один зі світових лідерів з виготовлення сонцезахисних аксесуарів та мансардних вікон з досвідом 75 років. Продукти фірми вже встигли заслужити авторитет власників мансардних вікон у всьому світі. Тисячі українців виявили довіру продуктам компанії VELUX, VELUX не припиняє опановувати впевненими позиціями на ринку України.

Вже на протязі більше 15 років фірма VELUX володіє власним представництвом в Україні, велику мережу складів і відпрацьовану логістику. А це означає, покупці мансардних вікон VELUX зможуть покладатися на гарантійний сервіс, тех. допомога від виробника, і на консультації фахівців фірми.

Компанія має свої представництва в 40 державах, загальна кількість персоналу компанії VELUX більше 9 500. Загалом мансардні вікна VELUX продають більше, ніж в 70 країнах, а потужності виробництва сконцентровані в 11 странах. Поставки продукції на Україну йдуть з Угорщини, & nbsp; Данії, Чехії, Німеччини і Франції. Заводи VELUX мають сертифікати ISO 14001, ISO 9001 і OHSAS 18001. Деревина для вікон VELUX відповідає сертифікатам PEFC або FSC. В даний час компанія VELUX виробляє не тільки мансардні вікна та аксесуари до них, також світлові тунелі, вікна до плоских дахів, продукцію із застосуванням сонячних батарей.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами