Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Компанія IKO

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
CAMBRIDGE IKO бітумна черепиця Харків ціна.
CAMBRIDGE IKO бітумна черепиця Харків ціна. CAMBRIDGE - ламінована cамоклеющаяся черепиця (окислений бітум) від всесвітньо відомого виробника IKO. Черепиця цього типу в поєднанні з шикарним кольором відрізняється вишуканістю форм і престижним зовнішнім виглядом. Бітумна черепиця відтворює ста..
420 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Cambridge Xtreme бітумна черепиця Запоріжжя ціна.
Cambridge Xtreme бітумна черепиця Запоріжжя ціна. Cambridge Xtreme - cамоклеющаяся ламінована бітумна черепиця від виробника з світовим ім'ям IKO. Черепиця цього класу в поєднанні з з розкішним кольором відрізняється елегантністю форм і привабливим зовнішнім виглядом. Ця черепиця імітує тради..
413 грн.
Базовано на 2 відгуках.
IKO ArmourGlass бітумна черепиця в Одесі.
IKO ArmourGlass бітумна черепиця в Одесі. IKO ArmourGlass - традиційна висококласна черепиця (бітум окислений) від всесвітньо відомої компанії IKO. Черепиця даного виду в поєднанні з багатим кольором відрізняється шикарністю форм і престижним зовнішнім виглядом. Черепиця відтворює укорінений ..
361 грн.
Базовано на 0 відгуках.
IKO ArmourShake (купити бітумну черепицю в інтернет магазині).
ArmourShake (купити бітумну черепицю в інтернет магазині). ArmourShake - черепиця архітектурного стилю від всесвітньо відомої компанії IKO. Черепиця цього типу в поєднанні з розкішним кольором відрізняється розкішністю форм і престижним зовнішнім виглядом. Бітумна черепиця імітує традиційний ..
886 грн.
Базовано на 1 відгуках.
IKO ArmourShield бітумна черепиця ціна Харків.
ArmourShield бітумна черепиця ціна Харків. ArmourShield - самоклеюча черепиця (бітум окислений) від світового виробника IKO. Черепиця даного класу в поєднанні з багатим кольором відрізняється елегантністю форм і престижним зовнішнім виглядом. Ця черепиця імітує традиційний витончений образ. Р..
315 грн.
Базовано на 2 відгуках.
IKO Bibershield бітумна черепиця Дніпропетровськ ціна.
IKO Bibershield бітумна черепиця Дніпропетровськ ціна. Bibershield - самоклеюча черепиця (бітум окислений) від всесвітньо відомої компанії IKO. Черепиця цього класу в поєднанні з багатим кольором відрізняється чудовою своїх форм і бездоганним привабливим виглядом. Бітумна черепиця відтворює у..
416 грн.
Базовано на 1 відгуках.
IKO Crowne Slate бітумна черепиця ціна Кривий Ріг.
Crowne Slate бітумна черепиця ціна Кривий Ріг. Crowne Slate - бітумна черепиця архітектурного стилю від всесвітньо відомого виробника IKO. Черепиця цього класу у поєднанні з прекрасним кольором відрізняється розкішними формами і благородним зовнішнім виглядом. Бітумна черепиця відтворює тради..
808 грн.
Базовано на 0 відгуках.
IKO Diamant бітумна черепиця Одеса ціна.
IKO Diamant (бітумна черепиця Одеса ціна). Бітумна черепиця IKO Diamant - висококласна традиційна черепиця (бітум окислений) від компанії зі світовим ім'ям IKO. Черепиця даного класу в поєднанні з шикарним кольором відрізняється розкішністю форм і престижним зовнішнім виглядом. Ця черепиця ім..
386 грн.
Базовано на 0 відгуках.
IKO Diamantshield бітумна черепиця ціна Київ.
IKO Diamantshield бітумна черепиця ціна Київ. Diamantshield - черепиця самоклеюча (окислений бітум) від компанії IKO. Черепиця даного типу в поєднанні з багатим кольором відрізняється елегантністю форм і зовнішнім виглядом. Черепиця імітує укорінений аристократичний вид. Виготовляється вона з..
421 грн.
Базовано на 1 відгуках.
IKO Monarch бітумна черепиця Одеса.
Monarch - черепиця класу ПРЕМІУМ від виробника з світовим ім'ям IKO. Черепиця даного типу в поєднанні з шикарним кольором відрізняється шикарністю форм і зовнішнім виглядом. Ця черепиця імітує традиційний знатний образ. Робиться вона з першорозрядної сировини з витримкою всіх встановлених стандар..
588 грн.
Базовано на 0 відгуках.
IKO Monarch-Diamant (купити бітумну черепицю в Україні).
IKO Monarch-Diamant (купити бітумну черепицю в Україні). Monarch-Diamant - черепиця ПРЕМІУМ класу від компанії IKO. Черепиця цього класу в поєднанні з розкішним кольором відрізняється розкішністю форм і зовнішнім виглядом. Бітумна черепиця відтворює укорінений знатний вид. Робиться вона з пер..
610 грн.
Базовано на 1 відгуках.
IKO Royal Estate бітумна черепиця купити в Харкові.
IKO Royal Estate бітумна черепиця купити в Харкові. IKO Royal Estate бітумна черепиця купити в Харкові - черепиця архітектурного стилю від світового виробника IKO. Черепиця цього класу в поєднанні з розкішним кольором відрізняється розкішністю форм і престижним зовнішнім виглядом. Ця черепиця..
743 грн.
Базовано на 0 відгуках.
IKO Superglass бітумна черепиця Дніпропетровськ ціна.
Бітумна черепиця IKO Superglass - висококласна традиційна черепиця (бітум окислений) від виробника з світовим ім'ям IKO. Черепиця даного виду в поєднанні з шикарним кольором відрізняється шикарністю форм і престижним зовнішнім виглядом. Бітумна черепиця відтворює традиційний знатний вид. Робитьс..
350 грн.
Базовано на 1 відгуках.
IKO Victorian бітумна черепиця ціна в Україні.
IKO Victorian бітумна черепиця ціна в Україні. Бітумна черепиця Victorian - висококласна традиційна черепиця (бітум окислений) від всесвітньо відомої компанії IKO. Черепиця даного типу в поєднанні з шикарним кольором відрізняється вишуканістю форм і престижним зовнішнім виглядом. Бітумна чере..
379 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Бітумна черепиця IKO CAMBRIDGE Xpress.
Бітумна черепиця IKO CAMBRIDGE Xpress. Бітумна черепиця IKO CAMBRIDGE Xpress - самоклеюча ламінована черепиця (бітум окислений) від всесвітньо відомої компанії IKO. Черепиця даного типу в сочитании з розкішним кольором відрізняється вишуканістю форм і престижним зовнішнім видом. Черепица ими..
449 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити бітумну черепицю IKO SuperGlass-Biber.
IKO SuperGlass-Biber - традиційна висококласна черепиця (окислений бітум) від компанії зі світовим ім'ям IKO. Черепиця даного типу в поєднанні з з багатим кольором відрізняється розкішністю форм і привабливим зовнішнім виглядом. Ця черепиця імітує традиційний аристократичний образ. Виробляється в..
407 грн.
Базовано на 1 відгуках.

Головна перевага IKO це те, що IKO - єдина в світі компанія, яка є постачальником м'якої покрівлі та має замкнений цикл її виробництва. Це означає, що у компанії є власні потужності, пов'язані з видобутком мінералів для посипання, виробництвом скловолокна, бітуму, фарбуванням гранул, що дає можливість істотно заощадити на витратах, проводити максимально результативний контроль якості і, в кінцевому підсумку, надати споживачеві продукцію в ідеальним співвідношенні ціна і якість.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами