Покрівельні вентилятори.

Спеціальна ПРОПОЗИЦІЯ!
Фильтр
Фільтр по ціні:
Виробники:
Тип покрівлі
Диаметр
Висота
Виробництво
Колір
ral 3009 ral 6020 ral 7024 ral 7046 ral 8017 ral 9005
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Вентилятор даховий Easy.
Вентилятор даховий Easy. Пристрій вентиляції (вентилятор даховий Easy) під покрівлею є невід'ємною умовою для того, щоб дах прослужив тривалий час і не підносив прикрих сюрпризів. Експлуатація вентиляційних систем на покрівлі дасть можливість рівномірно розосередити температуру на зовнішній і..
1,318 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентилятор на даху Rolling.
Вентилятор на даху Rolling. Пристрій вентиляції (вентилятор на даху Rolling) під покрівлею є невід'ємною умовою для того, щоб дах прослужив тривалий час і не підносив прикрих сюрпризів. Експлуатація вентиляційних систем на покрівлі дасть можливість рівномірно розосередити температуру на зовні..
1,729 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Витяжні дахові вентилятори WTL3.
Витяжні дахові вентилятори WTL3. Витяжні дахові вентилятори WTL3 розраховані як для квартирних приміщень, автогаражів, так і для соціальних (магазини, ресторани, кафе). Величезною перевагою вважається малий шум. Електровентилятор з турбіною від німецького бренду EBM. ..
19,886 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Дахові вентилятори Simple.
Дахові вентилятори Simple. Пристрій вентиляції (дахові вентилятори Simple) під покрівлею є невід'ємною умовою для того, щоб дах прослужив тривалий час і не підносив прикрих сюрпризів. Експлуатація вентиляційних систем на покрівлі дасть можливість рівномірно розосередити температуру на зовнішн..
958 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Даховий вентилятор Tile.
Даховий вентилятор Tile. Пристрій вентиляції ( даховий вентилятор Tile. ) під покрівлею є невід'ємною умовою для того, щоб дах прослужив тривалий час і не підносив прикрих сюрпризів. Експлуатація вентиляційних систем на покрівлі дасть можливість рівномірно розосередити температуру на зовнішні..
2,078 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити даховий вентилятор Optimum.
Купити даховий вентилятор Optimum. Пристрій вентиляції під покрівлею є невід'ємною умовою для того, щоб дах прослужив тривалий час і не підносив прикрих сюрпризів. Експлуатація вентиляційних систем на покрівлі дасть можливість рівномірно розосередити температуру на зовнішній і внутрішній стор..
2,757 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Покрівельні вентилятори.

Покрівельні вентилятори.

Покрівельні вентилятори. передбачені для видалення відпрацьованого повітря з кімнат малої кубатури, наприклад: нежитлові і житлові будівлі, ванні кімнати, туалети.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами