Мансардні вікна ціна.

Спеціальна ПРОПОЗИЦІЯ!
Фильтр
Фільтр по ціні:
Виробники:
Виробництво
Розмір вікна
Колір ламінування
Сосна (КК) Золотий дуб (KG) Чорний дуб (KM) Горіх (KN) Червоне дерево (KS)
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Designo R7 з ПВХ з піднятою віссю повороту мансардні вікна ціни.
Designo R7 з ПВХ з піднятою віссю повороту мансардні вікна ціни. Designo R7 з ПВХ з піднятою віссю повороту мансардні вікна ціни від 314 €. Серія Roto R7 робиться в 4-х варіантах енергозберігаючих склопакетів: - R75 Roto blueLine - енергозберігаючий 1-камерний склопакет, наповнений ар..
9,411 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Designo R8 з 2 осями повороту ламіновані мансардні вікна ціна Київ.
Designo R8 з 2 осями повороту ламіновані мансардні вікна ціна Київ. Стисло про переваги вікон Designo R8: - комбінований механізм відкривання вікон - по верхній осі плюс від висоти вікна оборот в 3/4, яка обслуговується за допомогою 1-ої багатофункціональної ручки; - точки замикання -..
19,956 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Roto Designo R4 RotoTronic з дерева мансардні вікна купити.
Roto Designo R4 RotoTronic з дерева мансардні вікна купити. Roto Designo R4 RotoTronic з дерева мансардні вікна купити за 660 €. Коротко про переваги: - керовані дистанційно вікна (вісь повороту в 1/2 висоти вікна); - чудово підходять для пристрою в малодоступних точках в композ..
19,786 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Roto Designo R8 з дерева з 2 осями повороту, мансардні вікна Київ.
Designo R8 Roto з дерева з 2 осями повороту, мансардні вікна Київ. У двох словах про переваги вікон Roto R8: - комбінована конструкція відкривання вікон - по верхній осі плюс від висоти вікна оборот в 3/4, яка обслуговується за допомогою 1-ої багатофункціональної ручки; - автоматичне..
16,179 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Roto Designo R8 з ПВХ з 2 осями повороту, мансардні вікна Харків.
Designo R8 з ПВХ з 2 осями повороту, мансардні вікна Харків. У двох словах про переваги вікон Roto R8: - комбінована конструкція відкривання вікон - по верхній осі плюс від висоти вікна оборот в 3/4, яка обслуговується за допомогою 1-ої багатофункціональної ручки; - точки замикання - ..
17,438 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Roto мансардні вікна Designo R6 з дерева.
Roto мансардні вікна Designo R6 з дерева. Коротенько про переваги мансардних вікон Roto R6: - вісь повороту в 1/2 висоти вікна; - найкраще висвітлення і провітрювання мансарди; - фурнітура Roto дає можливість відрегулювати перекоси і зазори без проведення демонтажу вікна; - чо..
14,629 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вікна мансардні Fakro обертальні вологостійкі.
Вікна мансардні Fakro обертальні вологостійкі. Вікна мансардні Fakro обертальні вологостійкі характеристики: - Відома конструкція обертальних вікон мансардних Fakro з петлями в центрі висоти вікна, спеціалізоване для приміщень з високою вологістю. - Комфортне використання вікна за д..
7,494 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вікна мансардні Roto Designo R4 з дерева.
Серія Roto R4 має три варіанти енергозберігаючих склопакетів: - R45 Roto blueLine - енергозберігаючий однокамерний склопакет наповнений аргоном: скло загартоване зовнішнє; - R48 Roto blueLine Plus - енергозберігаючий однокамерний склопакет наповнений аргоном: скло зовнішнє загартоване, тр..
5,726 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вікна мансардні Велюкс з дистанційним управлінням.
Вікна мансардні Велюкс INTEGRA з дистанційним управлінням. Вікна мансардні Велюкс INTEGRA з дистанційним управлінням збільшують рівень зручності в приміщенні, особливо якщо мансардне вікно встановлено на недосяжній висоті. Контролювання освітлення і клімату в кімнаті за допомогою пульта дист..
17,074 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вікна мансардні Рото з піднятою віссю повороту Designo R7 з дерева.
Вікна мансардні Рото Designo R7 з дерева з піднятою віссю повороту. Серія Рото R7 робиться в 4-х варіантах енергозберігаючих склопакетів: - R75 Roto blueLine - енергозберігаючий 1-камерний склопакет, наповнений аргоном: скло загартоване зовнішнє; - R78 Roto blueLine Plus - енергозбері..
8,247 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вікна мансардні ціна Roto Designo R4 з ПВХ.
Вікна мансардні ціна Roto Designo R4 з ПВХ. Вікна мансардні ціна Roto Designo R4 з ПВХ від 251 €. Вікна мансардні Roto Designo серії R4 (R45 K і R 48 K) виготовляються з ПВХ, міцного і не вимагають особливого догляду. Можлива ламінація в двох кольорах. Бездоганно підходять для кімнат..
7,524 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити мансардні вікна Roto Designo R4 RotoTronic з ПВХ.
Купити мансардні вікна Roto Designo R4 RotoTronic з ПВХ. Купити мансардні вікна Roto Designo R4 RotoTronic з ПВХ за 760 €. Коротко про переваги: - керовані дистанційно вікна (вісь повороту в 1/2 висоти вікна); - чудово підходять для пристрою в малодоступних точках в композиціях ..
22,933 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мансардні вікна Designo RotoTronic R6 з дерева.
Мансардні вікна Designo RotoTronic R6 з дерева. Стисло про переважання мансардних вікон Designo R6 RotoTronic: - контрольовані на відстані вікна (вісь повороту в 1/2 висоти вікна); - виключно підходять для установки в малодоступних точках в композиціях з вікнами Designo R8; - конт..
29,164 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мансардні вікна Fakro обертальні.
Мансардні вікна Fakro обертальні. Мансардні вікна Fakro обертальні характеристики: - Поширена конструкція мансардних вікон Fakro з петлями посеред висоти вікна. - Комфортна використання вікна за допомогою ручки, розміщеної внизу рами. - У ручки є 2 розташування для мікропровітрюв..
5,336 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мансардні вікна Roto Designo R4 з ПВХ ламіновані.
Мансардні вікна Roto Designo R4 з ПВХ ламіновані. Мансардні вікна Roto Designo R4 з ПВХ ламіновані . Виготовляються з міцного ПВХ, що не потребує трудомісткого догляду, в двох кольорах: світла сосна і золотий дуб. Чудово підходять для кімнат з високим ступенем вологості. Серія Roto R4 з П..
11,751 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мансардні вікна Velux з комбінованим відкриванням.
Мансардні вікна Velux з комбінованим відкриванням. Мансардні вікна Velux з комбінованим відкриванням мають 2 способи відкривання: по верхній і центральній (на 30 або 45 град.) осі. Це гарантує гарний вид з вікна. На додаток можливо використання, як аварійного або експлуатаційного виходу на по..
13,476 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мансардні вікна вартість Designo R7 з ПВХ з ламінуванням.
Мансардні вікна вартість Designo R7 з ПВХ з ламінуванням. Designo R7 з ПВХ з ламінуванням, мансардні вікна вартість від 459 €. Виробляються з щільного ПВХ, що не потребує складного обслуговування, в 2 кольорах: світла сосна і золотий дуб. Бездоганно годяться для кімнат з високим ступене..
13,745 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мансардні вікна Велюкс, що відкриваються по центральній осі.
Мансардні вікна Велюкс, що відкриваються по центральній осі. Мансардні вікна Велюкс , що відкриваються по центральній осі з'єднують в собі досконалу якість, функціональність і витончений стиль. Такі вікна зручно мити, перевернувши їх на 180 град. і закріпивши. Економічна модель дерев'яних..
5,001 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мансардні вікна Одеса Roto Designo R6 з ПВХ.
Мансардні вікна Одеса Roto Designo R6 з ПВХ. Мансардні вікна Одеса з ПВХ від 538 €. Коротенько про переваги мансардних вікон Roto R6: - вісь повороту в 1/2 висоти вікна; - найкраще висвітлення і провітрювання мансарди; - фурнітура Roto дає можливість відрегулювати перекоси і ..
16,128 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мансардні вікна Рото Designo R6 з ПВХ ламіновані.
Мансардні вікна Рото Designo R6 з ПВХ ламіновані. Мансардні вікна Рото Designo R6 з ПВХ ламіновані. Робляться з міцного ПВХ, що не потребує трудомісткого догляду, в п'яти кольорах: світла сосна, чорний дуб, червоне дерево, горіх і золотий дуб. Бездоганно підходять для приміщень з підвищеним с..
18,646 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мансардні вікна Факро відхильно-обертальні.
Мансардні вікна Факро відхильно-обертальні. Новаційні слухові мансардні вікна Факро з 2-ма функціями відкривання: відхилення (відкриття по верхній осі) і обертання (відкриття по середній осі). Відділені одна від одної функції відкриття забезпечують стійкість і підвищують надійність застосув..
13,970 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мансардне вікно R6 RotoTronic з ПВХ.
Мансардне вікно R6 RotoTronic з ПВХ. Скорочено про переважання мансардного вікна R6 RotoTronic: - кероване на відстані вікно (вісь повороту в половину висоти вікна); - чудово підходить для установки в малодоступному місці в композиції з вікном Designo R8; - управління через настін..
33,551 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Факро мансардні вікна обертальні з електроуправлінням.
Факро мансардні вікна обертальні з електроуправлінням. - Факро мансардні вікна обертальні, укомплектовані на фабриці електрообладнанням (привід, центр управління та трансформатор). Електрообладнання дає можливість на відстані, за допомогою пульта дистанційного керування, розкривати і закрив..
21,614 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мансардні вікна ціна.

Мансардні вікна.

Мансардні вікна, на сьогоднішній годину, завоювали невід'ємну частину в сучасному дизайні інтер'єру і архітектурі. Їх активне використання в будівництві об'єктів сприяє новим можливостям. При використанні дахових вікон в реконструкції горищ, з легкістю можна змінити, залежно від побажання клієнта, у функціональні і стилізовані інтер'єри.

Мансардні вікна гарантують функціональність, безпека, тривалість і чудові термоізоляційні параметри. При використанні мансардних вікон в реконструкціях горищ, досить легко надати їм стилізовані і по-різному функціональні інтер'єри. Мансардні вікна ціна Вас приємно здивує.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами