Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Цементно-піщана черепиця ONDO

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Maroon цементна черепиця ціна.
Maroon цементна черепиця ціна. Цементна черепиця Marron, напевно, самий шикарний відтінок. Зіставити цей колір можливо мабуть з кольором темного шоколаду. Такий колір стане зраджувати відчуття смаку і згоди всій будівлі, підійде майже під будь-яку будівлю і під усілякі розмальовки фасаду. Чер..
218 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Terracotta цементно піщана черепиця ціна.
Terracotta цементно піщана черепиця ціна. Цементно піщана черепиця Ondo в забарвленні теракота утворює чудове враження. Вона винятково моделює старожитні покрівельні матеріали, що приносить потенціал для передових рішень дизайнерів. Дах з даної черепиці виглядає неймовірно урочисто і мальовни..
218 грн.
Базовано на 0 відгуках.
ЦПЧ (цементно-піщана черепиця) Grafito.
ЦПЧ (цементно-піщана черепиця) Grafito. ЦПЧ (цементно-піщана черепиця) Grafito забарвлення Графіт підходить під всілякі види будівель. Переважно всього підійде для світлих тонів будівель. З різним ландшафтом ЦПЧ Grafito буде виглядати привабливо і розкішно. А покриття глянцем, стане зраджуват..
218 грн.
Базовано на 0 відгуках.

Цементно-піщана черепиця ONDO володіє головними достоїнствами, такими як надійність (термін гарантії 30 років, насправді матеріал прослужить до 100 років), міцність до опадів (сніг, град, дощ) і вітрового навантаження, збереження початкового зовнішнього вигляду і забарвлення тривалі роки і найкраща вартість. Так, на нинішній день, ціна черепиці дорівнює ціні найвідомішого і доступного в Україні матеріалу для покрівлі - металочерепиці, що обумовлюється, насамперед, створенням продукту на Україну, із застосуванням нашого матеріалу і робітників, без додаткових витрат на логістику з-за кордону .

Цементно-піщана черепиця виготовляється на сучасному обладнанні, із застосуванням натуральних високоякісних інгредієнтів (кар'єрний пісок, портланд цемент 500, вода і окис заліза). У виробництві крім того застосовується особлива акрилова фарба для покриттів з бетону Fenzi (Бельгія). На підприємстві існує багатостадійний контроль якості від бетонної суміші до готової черепиці, працівники пройшли спеціалізоване навчання. Крім того, виробник фарби виконує дослідження якості покриття у своїй європейській лабораторії.

На сьогоднішній день компанія виготовляє рядову і фасонну цементно-піщану черепицю (торцеву, коньковую, вентиляційну і т.д.) в 3-х знаменитих кольорах - червоний, темно-коричневий і графіт. У майбутньому планується виробництво до 36 всіляких форм цементно-піщаної черепиці, її фарбування фактично в будь-який потрібний колір.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами