Ковпаки на вентиляцію.

Спеціальна ПРОПОЗИЦІЯ!
Фильтр
Фільтр по ціні:
Виробники:
Диаметр
Висота
Виробництво
Колір
ral 7024 ral 8017
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Gravitation vent - ковпаки для вентиляції ціна.
Gravitation vent - ковпаки для вентиляції ціна. Весь ряд відмінно створених вентиляторів дає можливість застосовувати енергію вітру для зростання внутрішньої вентиляції. Завдяки структурі гарантує посилене вентилювання, навіть при малій вітряної швидкості. Вентилятори формують абсолютно дієви..
511 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ковпак для вентиляції на дах Tulpe.
Ковпак для вентиляції на дах Tulpe. ОбертовийКовпак для вентиляції на дах Tulpe для димовідводу, застосовує силу вітру для утворення доданої тяги (турбіна постійно обертається в одному напрямку). Він зміцнюється на трубу безпосередній вентиляції, особливо в одно- та багатоквартирному споруді...
9,230 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ковпак на вентиляцію Alfawent.
Ковпак на вентиляцію Alfawent. Ковпак на вентиляцію Alfawent можливо застосовувати як ковпак димоходу або незалежно на окрему підставу. Дає гарантію на герметичність. Структура кільця дає забезпечення для ефективної вентиляційної тяги. ..
1,775 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ковпаки для вентиляції Alfawent Plus.
Ковпаки для вентиляції Alfawent Plus. Ковпаки для вентиляції Alfawent Plus з вентилятором, високим ступенем шуму і підвищеною ефективністю, розрахований для виведення відпрацьованого повітря з промислових, житлових, магазинних приміщень. Чималим перевагою вважається незначний рівень шуму і ве..
10,705 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ковпаки для виходів Roof vent.
Ковпаки для виходів Roof vent. Ковпаки для виходів Roof vent вентиляційні, для влаштування на верху сантехніки і вертикальних шляхів вентиляції. ..
352 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ковпаки на вентиляцію.

Ковпаки на вентиляцію.

Ковпаки на вентиляцію. Жодний дах не облаштовується без ковпаків на вентиляцію при будівництві системи вентиляції будинку. Форма ковпаків може бути зовсім довільною, під вид будь-якої покрівлі.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами