Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Компанія Braas Monier.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Braas черепиця Таунас Lumino.
Braas черепиця Таунас Lumino. Braas черепиця Таунас Lumino – широко покрівельне покриття для покрівлі, що поєднує непорушність конструкції і замкового монтажу, що значно збільшує експлуатаційні властивості черепиці. Чудовий зовнішній вигляд модифікації «Таунас» гарантується особливою шириною ..
465 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Амбер 12V керамічна черепиця Braas ціна.
Амбер 12V керамічна черепиця Braas ціна. Amber 12V являє поліпшену версію черепиці серії Sirius13, яка володіла колосальним успіхом на ринку протягом 14 років. Нова черепиця, на відміну від попередниці, збагачена великою кількістю інноваційних рішень. Amber 12V має багато унікальних особл..
378 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна черепиця Braas Опал.
Керамічна черепиця Braas Опал. Керамічна черепиця Braas Опал - плоска керамочерепіца Braas, так звана «хвіст бобра». За 3 тис. років до нашої ери людство використовувало плоску черепицю у вигляді хвоста бобра. У нинішній час вона застосовується не тільки для ремонту пам'ятників зодчества,..
629 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна черепиця Braas Рубін 11V.
Керамічна черепиця Braas Рубін 11V. Керамічна черепиця Braas Рубін 11V - чудовий дизайн, неймовірно гладка поверхня керамічної черепиці, строгі теплі забарвлення створюють досконалий і унікальний вид покрівлі, надають їй самобутній характер у відповідності з Вашим перевагою і задумом. Істинне..
445 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна черепиця Braas Рубін 13V.
Керамічна черепиця Braas Рубін 13V. Керамічна черепиця Braas Рубін 13V - це навіки урочиста розкіш Вашого будинку, що поєднує в собі незалежну від часу красу з вищою якістю і функціональністю. Група «Рубін» підійде як для крутих покрівель, так і пологих, а також володіє підвищеним рівнем захи..
522 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна черепиця Braas Смарагд.
Керамічна черепиця Braas Смарагд. Керамічна черепиця Braas Смарагд - новітня керамічна черепиця у вигляді ромба серії «Smaragd» виділяється незвичній конфігурацією, зовнішнім виглядом і різноманіттям. Рівна поверхня спресованої натуральної черепиці для покрівлі гарантує відмінний захист від д..
876 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна черепиця Браас Рубін 9V.
Керамічна черепиця Браас Рубін 9V. Керамічна черепиця Браас Рубін 9V - це великоформатна варіація добре знайомої і знаменитою модифікації "Рубін". У ній втілилися і жорстка класика, не залежна від часу, і укрупнений розмір. Це особливо слушно для об'єктів з чималими площами даху. У модифікаці..
355 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Натуральна черепиця Braas Гранат 13V.
Натуральна черепиця Braas Гранат 13V. Натуральна черепиця Braas Гранат 13V виділяється своїм класичними зовнішнім виглядом і високими показниками економічності. Внаслідок великого розміру і правильності виробництва вважається зразком швидкого і раціонального укладання, хоч це укладання стовпц..
652 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Натуральна черепиця Браас Топаз 13V.
Натуральна черепиця Браас Топаз 13V. Витонченість Топаза являє собою результат його мудрого, смиренного стилю. Підсумок: будівля справляє однорідне, злагоджене відчуття. Натуральна черепиця Браас Топаз 13V – це так звана черепиця-реформатор, що повідомляє піднесений вигляд як новітнім, так і ..
603 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Черепиця Braas Франкфурт Lumino.
Черепиця Braas Франкфурт Lumino. Черепиця Braas Франкфурт Lumino вважається традиційним представником ЦПЧ Braas. Міцна і надійна конструкція кріплення, відповідна найсуворішим всесвітнім стандартам, дає можливість пристосовувати черепицю в технічно важких архітектурних проектах. Своєрідна окр..
429 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Черепиця цементно піщана Адрія.
Черепиця цементно піщана Адрія. Черепиця цементно піщана Адрія або «Середземноморська DIVA» презентує із себе широкопрофильную черепицю з гранульованої обробкою поверхні, вона володіє міцним замковим з'єднанням, особливою піднесеністю профілю хвилі, заокругленою нижньою облямівкою і розкішної..
576 грн.
Базовано на 0 відгуках.

Компанія Braas Monier заснована в 1953 році, коли німецький підприємець-інженер Рудольф Браас і британська фірма Redland заснували спільне підприємство з виготовлення цементно-піщаної черепиці. Дах торгового бренду Braas приносить людям задоволення протягом тривалого часу. Покупці живлять довіру компанії вже більше 60 років. Вибагливі клієнтів і ідеальна якість зробило Braas однією з провідних торгових марок не тільки на ринках Німеччини і Європи, але і в безлічі країн світу.

Braas володіє міжнародним охопленням завдяки 107 промисловим майданчикам в 27 державах світу: заводи з виробництва керамічної черепиці зосереджені в Німеччині, а з виготовлення цементно-піщаної розсіяні по цілому світу. Фірма намагається, щоб ймовірний клієнт в кожному куточку землі міг вільно придбати продукцію якості Braas. Заради цього заснована обширна партнерська і дилерська мережа по всій планете.Braas Monier вважається 1 з небагатьох виробників, що охоплює цілий діапазон виробництва цементно-піщаної та глиняної черепиці і компонентів для покрівлі. І на додаток до даного Braas Monier пропонує своїм покупцям з повного спектру вентиляційних систем, димоходів і енергоефективних рішень.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами