Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Керамічна черепиця Tondach.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Tondach черепиця Фальцева Бобровка.
Tondach черепиця Фальцева Бобровка. Tondach черепиця Фальцева Бобровка. – прийнятний за ціною тип керамічної черепиці «Бобровка» з обширною колірною гамою в ангобірованную покритті. Надана черепиця володіє варійованим кроком обрешітки, який дає можливість будувати покрівлі всіляких конфігурац..
368 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Болеро керамічна черепиця України ціна.
Болеро керамічна черепиця України ціна. Крупноформатна черепиця Болеро з незначною вагою та пластичними, округленими обрисами формує класичний загальноєвропейський вид покрівлі. Монтаж цього типу натуральної черепиці відбувається істотно жвавіше завдяки крупному формату і геометрії високої то..
368 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Віденська черепиця Tondach.
Віденська черепиця Tondach. Віденська черепиця Tondach - класичний австрійський тип стрічкової черепиці з заокругленим краєм, гарантує всілякі технології укладання і сприяє створенню покрівлі різноманітних конфігурацій і складнощів, у тому числі конусоподібні і радіусні. Цей зразок натурально..
737 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Венера натуральна черепиця ціна.
Венера натуральна черепиця ціна. Венера - новий зразок натуральної черепиці TONDACH з удосконаленим дизайном для формування художньо привабливих покрівель. Вродливіша модель з глибокою середземноморської хвилею і відмінно продуманою системою парних замків. Абсолютна комплектування керамічними..
586 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Граніце 11 керамічна черепиця Харків ціна.
Граніце 11 керамічна черепиця Харків ціна. Керамічна черепиця Граніце 11 має популярну форму і комфортна в монтажі, оскільки володіє варіативної довжиною поверхні. Черепиця великоформатна, перебуває в злагоді з довкіллям. Вишуканий зовнішній вигляд і застосування глазурі "Амадеус" дає клі..
385 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна черепиця для покрівлі Ланддах.
Керамічна черепиця для покрівлі Ланддах. Керамічна черепиця для покрівлі Ланддах — це модель глиняної черепиці марки Tondach. Дана черепиця виготовляється в популярній формі і вона досить зручна при проведенні монтажу, через мінливу довжину поверхні. Натуральна черепца для покрівлі Ландда..
725 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна черепиця Кармен.
Керамічна черепиця Кармен. Керамічна черепиця Кармен — вид керамічної черепиці виробника Tondach. Це типова модель черепиці в середземноморській манері, з «крутою хвилею». Великі бічні і основні канавки відводять водяні потоки і оберігають покрівельне покриття від впливу вітру. ..
820 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна черепиця Фіделіо.
Керамічна черепиця Фіделіо. Керамічна черепиця Фіделіо — це модель черепиці торгової марки Tondach. Традиційна натуральна черепиця, яка підійде для різних видів покрівлі. Водовідвідні глибокі жолоби дають можливість застосовувати цю черепицю на покрівлі з нахилом від 20 градусів. ..
603 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамочерепіца Мулде.
Керамочерепіца Мулде. Керамочерепіца Мулде — одна з найбільш практичних видів натуральної черепиці TONDACH із закругленими, плавними рисами, що додають Вашій покрівлі функціональність і привабливість. Це низькопрофільна черепиця, з виразними і правильними формами. Черепиця має широкий колірни..
745 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Медітеран керамічна черепиця Київ.
Медітеран керамічна черепиця Київ. Середземноморський тип черепиці TONDACH з багатоцільовий конфігурацією, придатної для спорудження покрівель різного виду. Оригінальна колірна гамма наданого виду черепиці додасть дому винятковий шарм і дозволить виготовити покрівлю художньо красивою. Гли..
385 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Медітеран Плюс керамічна черепиця Одеса.
Медітеран Плюс керамічна черепиця Одеса. В даний час все більшою популярністю, не тільки лише в південних регіонах земної кулі, користується високопрофільна натуральна черепиця середземноморського стилю. Поглиблені водовідвідні жолоби надають ймовірність застосовувати цей тип черепиці на ..
405 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Натуральна черепиця Сулм.
Натуральна черепиця Сулм. Натуральна черепиця Сулм — це модель натуральної черепиці виробничої марки Tondach. Невигадлива, універсальна хвилеподібна форма модифікації Сулм відчуває себе однаково непогано на покрівлях будинків сучасної та класичної архітектури. Неповторна зміна піднесеної бічн..
725 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Натуральна черепиця Фігаро Deluxe.
Натуральна черепиця Фігаро Deluxe. Натуральна черепиця Фігаро Deluxe - жорстко прямолінійна, актуально стильна і неймовірно гладка плоска форма здійснюються з надійними подвійних замків здатна задовольнити зростаючі вимоги насамперед прихильників модернізму. Широкий вибір кольорів. ..
770 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Романська керамічна черепиця України.
Романська керамічна черепиця України. Романська керамічна черепиця – черепиця в стародавньому середземноморському вишуканому стилі з рельєфною піднесеної геометрією малюнка, робить елегантною будь-яку покрівлю, дає потенціал будувати покрівлі різних конфігурацій і складнощів, у тому числі і з..
502 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Самба керамічна черепиця ціна Україна.
Самба керамічна черепиця ціна Україна. Натуральна черепиця Самба - найбільш відомий вид натуральної черепиці з кроком обрешітки варійованим, має глибокі водовідвідні канавки, що дозволяють монтаж на скатах з ухилом від 12 град. Цей тип має обширний колірний спектр і містить 3 варіанти покритт..
341 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Староміська керамічна черепиця ціна Одеса.
Староміська керамічна черепиця ціна Одеса. Данина солідності і грунтовності. Дар не тільки лише реставраторам, а й шанувальникам старовинної аристократичної краси. Високоструктурованих поверхнева обробка, зроблена за особливою технологією фірми TONDACH. Всі керамічні складові, зроблені для ць..
1,088 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Танго плюс керамічна черепиця купити.
Танго плюс керамічна черепиця купити. Танго плюс - великоформатна черепиця з не дуже великою вагою і оригінальним малюнком створить Вашій покрівлі неперевершений вигляд. Установка цього типу натуральної черепиці робиться істотно швидше через великий формат і високоточну геометрію. Черепиця бе..
378 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Твіст керамічна черепиця ціни.
Твіст керамічна черепиця ціни. Твіст керамічна черепиця - один з типів черепиці TONDACH, має великий формат, малу вагу і високоточну геометрію, що знижуює трудові витрати і час монтажу даху. Є варіанти укладання даного виду 2-ма методами (без зміщення і зі зміщенням рядів), що гарантує мінлив..
372 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тондах черепиця Бобрівка.
Тондах черепиця Бобрівка. Тондах черепиця Бобрівка– багатоцільова черепиця з кроком обрешітки варійованим, яка дає можливість будувати покрівлі всіляких конфігурацій і будь-якої складності, включаючи конусоподібні і радіусні. Цей вид має найбільший колірний спектр і володіє 4 варіантами покри..
737 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Фігаро керамочерепіца ціна.
Фігаро керамочерепіца ціна. Фігаро - плоска, максимально гладка замкова черепиця великого формату і прогресивного стилю. На даху формує чарівно геометричну, рівну структуру. Дах з черепиці наданого виду виглядає особливо гармонійно і надає будівлі незвичайну індивідуальність. Інноваційна і зв..
770 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Французька черепиця натуральна ціна.
Французька черепиця натуральна ціна. Керамічна черепиця Французька може використовуватися для всіляких варіантів будинків. Глибокі жолоби для водовідведення надають можливість застосування наданого виду черепиці на даху при нахилі ската від 20 град. Вона має три види покриття і пропонує цікав..
522 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Черепиця Тондах Празький прейз.
Черепиця Тондах Празький прейз. Черепиця Тондах Празький прейз– стародавня форма, яка застосовується найчастіше для ремонту історичних та архітектурних пам'яток, крім того дає можливість відродити стиль давніх європейських покрівель. Перевагу даного варіанту черепиці TONDACH влаштує вашу покр..
1,674 грн.
Базовано на 0 відгуках.

Міжнародна організація TONDACH AG - великий європейський виробник керамічної черепиці, що представляє найширшу лінійку профілів і кольорів, у тому числі спец розробки на персональне замовлення.

Центр концерну розташовуватися в австрійському місті Глейнштеттен (Gleinstätten), поблизу Граца (федеральна територія Штирія), де черепицю шляхом випалу глини стали виробляти ще в 1881 р В даний час TONDACH AG знаходиться в 11 державах і володіє понад 30 заводами, складськими філіями та комплексами.

Грандіозні обсяги виробництва дають можливість створити умови для ідеального співвідношення вартості та якості і запропонувати черепицю від економ до класу преміум.

Сучасний завод і технологічні процеси, безперервні новинки модельної лінії, щоденний багатостадійний контроль виготовлення та якості, жорсткі перевірки, європейські сертифікати, особливо Nature plus, екологічний сертифікат, дають право виробництва продукції найвищого класу на всіх підприємствах фірми TONDACH AG.

Керамічна черепиця Tondach має правильну геометрію форм, багатий вибір кольорів і покриттів, спецзамовлення, більше 30 різних профілів тільки лише з головного пропозиції, дають можливість втілювати самі неповторні та зухвалі архітектурні плани.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами