Терасна дошка.

Спеціальна ПРОПОЗИЦІЯ!
Фильтр
Фільтр по ціні:
Виробники:
Виробництво
Колір
арабіка каштан антик срібний горіх. мигдаль. кенія терракот олива мідно-коричневий бургунди сосна. темний шоколад коричнева патина штормовий сірий канадський клен рожеве дерево olive natural chocolate 59 47 45 44 55 23 33 36
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Декінг терасна дошка Legro 152.
Декінг терасна дошка Legro 152. Декінг терасна дошка Legro - 2-шарова композитна дошка терасна (терасний декінг) з ДПК (деревно-полімерний композит). Даний продукт навмисно винайдений для літніх кафе, місць прийому їжі, ресторанів; Крім того дана терасна дошка стане бездоганним покриттям для ..
703 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Дошка терасна ZAGU Terrace.
Дошка терасна ZAGU Terrace. Дошка терасна ZAGU Terrace використовується для підлоги, огороджень, стін і обшивки систем розташованих на вулиці. Дошка терасна проведена за новими технологічними процесами на Україні. Бездоганно вибрані складові терасної дошки гарантують довголітню експлуатацію з..
693 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Дошка терасна купити Legro 125.
Дошка терасна купити Legro. Дошка терасна Legro - це продукт для терас, що має особливий захисний шар, міцний полімер, який показує дошку однаково і з усіх країв. Терасна дошка Legro має Уф-фільтри в своєму складі, запобігають вигоряння. Спец. добавки оберігають терасну дошку від розклада..
502 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Дошка терасна ціна ZAGU Home.
Дошка терасна ціна ZAGU Home. Асортимент дощок винайдений для приватного застосування на терасах і біля басейнів. Тепла фактура і природні кольори дощок заповнять пишність Вашої ділянки, будинки. Дошка терасна ціна від виробника. ..
989 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити терасна дошка ZAGU Exclusive.
Купити терасна дошка ZAGU Exclusive. Zagu Exclusive - надсучасна двошаровий дошка преміум якості. Неповторна багатобарвна гамма і міцна структура дощок узгоджено з'єднують в собі текстуру природного дерева. Дошки Zagu Exclusive дають можливість складно вписатися в найбільш граціозний інте..
2,295 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Палубна дошка Легро 147.
Палубна дошка Легро 147. Палубна дошка Легро 147 з композитного речовини на базі ПЕ (поліетилен) для садового, террасного і вуличного використання. Дає можливість гранично скоро накрити ділянки величезного масштабу. Володіє чудовою міцністю. Переваги палубної дошки: 1. Зносостійкість..
502 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Терасна дошка Київ Legro.
Терасна дошка Київ Legro. Дошка терасна Київ , Legro - це продукт для терас, що має особливий захисний шар, міцний полімер, який показує дошку однаково і з усіх країв. Терасна дошка Legro має Уф-фільтри в складі, які зберігають дошку від вигорання. Особливі присадки захищають терасну дошк..
803 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Терасна дошка Київ купити Легро 126.
Терасна дошка Київ купити Легро 126. Терасна дошка з композитного речовини на базі ПВХ для вуличного використання. Комфортна в застосуванні на вузеньких площах, з метою обігнути всі нерівності за силуетом доріжки або поверхні. Переваги дошки террасной: 1. Зносостійкість. 2. Стійкі..
703 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Терасна дошка купити ZAGU Kuga.
Терасна дошка купити ZAGU Kuga. Zagu Kuga - розроблена спеціально для понтонів, причалів і пірсів. Виділяється високою стійкістю до формування плям і механічним дефектам. Виробляється в кольорі "Шоколад". Терасна дошка купити за оптовою ціною. ..
1,290 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Терасна дошка Одеса ZAGU Classic.
Террасная доска Одесса ZAGU Classic Терасна дошка Одеса, ZAGU Classic винайдена навмисно для щоденної експлуатації. Виділяється стійкістю до формування сильних подряпин і відколів, втрати забарвлення. Через теплу, природної поверхні по приємно гуляти босоніж терасі Zagu Classic для прихильник..
1,220 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Терасна дошка Україна Легро 142.
Терасна дошка Україна Легро 142. Терасна дошка Україна Легро 142 з матеріалу композиту на основі ПВХ для вуличного використання. Сприятлива в застосуванні на великих площах з найменшими ухилами. Переваги терасної дошки: 1. Ізносоупорность. 2. Стійкість до ультрафіолету. 3. Во..
703 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Терасна дошка ціна ZAGU Тропік.
Терасна дошка ціна ZAGU Тропік. Терасна дошка ZAGU Тропік виготовляється на Україні за новітньою технологією. Забарвлення даного виду дощок підібрані так, щоб найбільшою мірою відповідати колірній гамі екзотичних порід дерев. Складні багатобарвні тони не залишать байдужими знавців чудового. Д..
1,003 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Терасна дошка.

Терасна дошка - це продукт, зроблений з полімерного матеріалу, який не піддається розкладанню. Терасна полімерна дошка на зовнішність повністю, як натуральна, проте вона не боїться морозу, комах і вологості, зберігає свій вигляд тривалі роки.

Деревно-полімерний композит (ДПК) - міцний матеріал, який використовують в глобальному виготовленні фасадних і терасових конструкцій. Терасна дошка з ДПК містить 3 ключових складових: борошно деревну -60%, мономери полімеризованною - 30% і сукупність хімічних доповнень. У деревно-полімерному композиті зібрані всі достоїнства деревини. Терасні дошки з цієї сировини подешевше, ніж з дерева, а знаходяться в експлуатації довше (зазвичай 20-30 років).

Компанія «ЮТК Миколаїв» пропонує великий вибір дизайну терасових дощок з різними видами рифлення і малюнка. Ви зможете підібрати необхідний декор дощок, який впишеться гармонійно в дизайн вашої ділянки або будинку.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами