Вентиляційні виходи.

Спеціальна ПРОПОЗИЦІЯ!
Фильтр
Фільтр по ціні:
Виробники:
Тип покрівлі
Диаметр
Висота
Виробництво
Колір
ral 3009 ral 6020 ral 7024 ral 7046 ral 8004 ral 8017 ral 9005
Тип
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
KBX вентиляційний вихід для металочерепиці купити. Вентиляційний вихід KBX для металочерепиці з дуже високим профілем, з висотою хвилі до 46 мм, з регульованим кутом нахилу. Використовується для проведення природної вентиляції будинків, проведення систем вентиляції при установці кухонних витя..
4,118 грн.
Базовано на 0 відгуках.
KBXO вентиляційний вихід для металочерепиці ціна. Утеплений вентиляційний вихід KBXO для металочерепиці з дуже високим профілем, з висотою хвилі до 46 мм, з можливістю регулювання кута нахилу. Призначається для проведення природного провітрювання будинків, підключення до систем вентиляції при..
4,118 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Tile вентиляційний вихід на дах купити. Сьогодні Ви можете вибрати вентиляційний вихід для абсолютно будь-якого виду покрівлі, що гарантує довголіття Вашому житлу і чудове здоров'я Вашій сімейству. При безперервному перебуванні в будинку виділяється величезна кількість вуглекислого газу, воло..
2,768 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Universal Wirplast вентиляційні виходи. Чистий повітряний простір в будинку - це гарантія вашого самопочуття, а також на довговічність вашого житла. Цей постулат відомий нам усім, але отчого досі бувають ситуації, коли будівля вже побудовано, а про вентиляцію ... забули. У подібному випадку а..
4,146 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи Kronoplast KPG. Вентиляційні виходи Kronoplast KPG для бітумної черепиці з регульованим кутом крену. Призначається для природного провітрювання приміщень, підключення витяжки на кухні, проточною вентиляції, каналізаційного стояка. ..
1,573 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи для м'якої покрівлі (плоскої покрівлі). Вентиляційні виходи для м'якої покрівлі (плоскої покрівлі) незамінні для якісного використання плоских покрівель. Їх обладнання дає можливість виводити назовні випаровується воду з основи плоскої покрівлі, не завдаючи самому даху ушк..
380 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи для металочерепиці KBN. Вентиляційні виходи для металочерепиці KBN для металочерепиці з низьким профілем, у якої висота хвилі не більше 28 мм, мають коректований кут нахилу. Використовується для природного вентиляції кімнат, під'єднання каналізації, кухонної витяжки. ..
2,410 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи для покрівлі KBNO. Вентиляційні виходи для покрівлі KBNO утеплені для металочерепиці з низьким профілем (з піднесенням хвилі до 28 мм), володіють коректованим кутом нахилу. Застосовується для природної вентиляції житла, під'єднання каналізації, кухонної витяжки. ..
3,348 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи на дах Turbo Normal. Вентиляційні виходи на дах Turbo Normal. У разі якщо вашому житлу необхідна більш посилене вентилювання, ви можете використовувати виріб з механічним вентилятором - Wirplast Turbo Normal. Він утворює допоміжну тягу, яка прискорює хід вентиляції. Доціль..
9,134 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи на металочерепицю KBW. Вентиляційні виходи на металочерепицю KBW, для металочерепиці з високим профілем (з висотою хвилі до 34 мм), володіють регульованим кутом нахилу. Застосовується для природного провітрювання житла, під'єднання каналізації, кухонної витяжки. ..
3,348 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи на покрівлю з металочерепиці KBWO утеплений. Вентиляційні виходи на покрівлю з металочерепиці KBWO утеплений, металочерепиця з високим профілем (з висотою хвилі до 34 мм), мають регульований кут крену. Необхідний для природного провітрювання будівлі, під'єднання каналізаці..
3,883 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід Standard. Вентиляційний вихід Standard для покрівлі з бітумної черепиці. Вентиляція - це дуже важливий елемент будь-якої будівлі і про неї необхідно турбуватися з початкових етапів будівництва. Так як завжди добре заходити в будинок і дихати очищеної, свіжої атмосферою..
1,687 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід для бітумної черепиці, фальцевої покрівлі, профнастилу KPI. Вентиляційний вихід для бітумної черепиці, фальцевої покрівлі, профнастилу KPI від фірми Кронопласт виготовляється тільки з першокласного, удароустійкого, нейтрального хімічно поліпропілену, з високою стійкістю до..
2,176 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід для металочерепиці Perfekta. Вентиляційний вихід для металочерепиці Perfekta. Wirplast потурбувався про те, щоб ваше житло дихало незалежно від типу покриття вашої покрівлі. У лінії продукції Wirplast можна зустріти вентиляційний вихід, відповідний конкретно під ваше покрі..
2,729 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід для профнастилу, бітумної черепиці, фальцевої покрівлі KPIO утеплений. Вентиляційний вихід для профнастилу, бітумної черепиці, фальцевої покрівлі KPIO утеплений від фірми Кронопласт робиться тільки лише з висококласного, удароустійкого, нейтрального хімічно поліпропілену, ..
2,879 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід універсальний KU. Вентиляційний вихід універсальний KU для всіх, без винятку, різновидів покрівлі з використанням EPDM гуми від фірми Кронопласт виготовляється тільки з перворазрядной, удароустійкого, нейтрального хімічно поліпропілену, з вищою стійкістю до непередбачених ..
3,683 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід утеплений KPGO. Вентиляційний вихід утеплений KPGO для м'яких покриттів і бітумної черепиці з кутом нахилу регульованим. Розрахований для природного провітрювання житлових кімнат, під'єднання кухонної витяжки. ..
2,712 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити вентиляційний вихід Normal. Купити вентиляційний вихід Normal від Wirplast для фальцевой покрівлі, покрівлі з бітумної черепиці, профнастилу можна у нас. Чисте повітряний простір в будинку це гарантія здоров'я вашої родини, але ще він має великий вплив безпосередньо на будинок. У н..
2,221 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Покрівельні вентиляційні виходи Turbo Perfekta. Вентиляція - це надзвичайно цінний елемент кожної будівлі, незалежно від того де знаходиться ваш будинок і незалежно від його габаритів - вентиляція повинна неодмінно існувати. У певних випадках природної вентиляції іноді замало. У наслідку цьог..
9,122 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Утеплений вентиляційний вихід універсальний KUO. Утеплений вентиляційний вихід універсальний KUOдля всіх, без винятку, видів покрівлі з використанням EPDM гуми від фірми Кронопласт виконується тільки з удароустійкого, відмінного, нейтрального хімічно поліпропілену, з високою стійкістю до рапт..
3,817 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи.

Вентиляційні виходи.

Чиста атмосфера в будинку являє собою не тільки запоруку здоров'я і самопочуття вашого сімейства, але і впливає на пристрій і внутрішню обробку будівлі, зокрема тому надзвичайно принципово приділяти особливу увагу вентиляції в будівлі. Вивчення крайніх років у державах Європи продемонстрували, що друга місце за руйнівні беруть витрати на ремонт, першопричиною якої стало виникнення цвілі і конденсату. Щоб не надати можливість їх появи, потрібно облаштувати високоякісну систему вентиляції будівлі.

Природна вентиляція - це максимально просте і здавна ведене рішення. Працює вона на основі природного переміщення повітря, активізованого розходженням температур в середині будівлі і зовні. Відмінність температур формує силу тяги, внаслідок якої повітря з будівлі витягується крізь вентиляційні виходи . У наші дні двері і вікна досить повітронепроникні, тому щелочек у них не достатньо, для того щоб сформувати нормальне провітрювання - необхідні вентиляційні виходи. Треба чітко усвідомлювати, що вентилювання потрібно в будь-якому варіанті: в гаражі, ванні, льосі, кухні, для кімнат та інших технічних приміщень. В окремих з них досить звичайної вентиляції, а в інших необхідна примусова вентиляція.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами