Вентиляційні виходи.

Спеціальна ПРОПОЗИЦІЯ!
Фильтр
Фільтр по ціні:
Виробники:
Тип покрівлі
Диаметр
Висота
Виробництво
Колір
ral 3009 ral 6020 ral 7024 ral 7046 ral 8004 ral 8017 ral 9005
Тип
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
KBX вентиляційний вихід для металочерепиці купити.
KBX вентиляційний вихід для металочерепиці купити. Вентиляційний вихід KBX для металочерепиці з дуже високим профілем, з висотою хвилі до 46 мм, з регульованим кутом нахилу. Використовується для проведення природної вентиляції будинків, проведення систем вентиляції при установці кухонних витя..
4,118 грн.
Базовано на 0 відгуках.
KBXO вентиляційний вихід для металочерепиці ціна.
KBXO вентиляційний вихід для металочерепиці ціна. Утеплений вентиляційний вихід KBXO для металочерепиці з дуже високим профілем, з висотою хвилі до 46 мм, з можливістю регулювання кута нахилу. Призначається для проведення природного провітрювання будинків, підключення до систем вентиляції при..
4,118 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Tile вентиляційний вихід на дах купити.
Tile вентиляційний вихід на дах купити. Сьогодні Ви можете вибрати вентиляційний вихід для абсолютно будь-якого виду покрівлі, що гарантує довголіття Вашому житлу і чудове здоров'я Вашій сімейству. При безперервному перебуванні в будинку виділяється величезна кількість вуглекислого газу, воло..
2,768 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Universal Wirplast вентиляційні виходи.
Universal Wirplast вентиляційні виходи. Чистий повітряний простір в будинку - це гарантія вашого самопочуття, а також на довговічність вашого житла. Цей постулат відомий нам усім, але отчого досі бувають ситуації, коли будівля вже побудовано, а про вентиляцію ... забули. У подібному випадку а..
4,146 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи Kronoplast KPG.
Вентиляційні виходи Kronoplast KPG. Вентиляційні виходи Kronoplast KPG для бітумної черепиці з регульованим кутом крену. Призначається для природного провітрювання приміщень, підключення витяжки на кухні, проточною вентиляції, каналізаційного стояка. ..
1,573 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи для м'якої покрівлі (плоскої покрівлі).
Вентиляційні виходи для м'якої покрівлі (плоскої покрівлі). Вентиляційні виходи для м'якої покрівлі (плоскої покрівлі) незамінні для якісного використання плоских покрівель. Їх обладнання дає можливість виводити назовні випаровується воду з основи плоскої покрівлі, не завдаючи самому даху ушк..
380 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи для металочерепиці KBN.
Вентиляційні виходи для металочерепиці KBN. Вентиляційні виходи для металочерепиці KBN для металочерепиці з низьким профілем, у якої висота хвилі не більше 28 мм, мають коректований кут нахилу. Використовується для природного вентиляції кімнат, під'єднання каналізації, кухонної витяжки. ..
2,410 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи для покрівлі KBNO.
Вентиляційні виходи для покрівлі KBNO. Вентиляційні виходи для покрівлі KBNO утеплені для металочерепиці з низьким профілем (з піднесенням хвилі до 28 мм), володіють коректованим кутом нахилу. Застосовується для природної вентиляції житла, під'єднання каналізації, кухонної витяжки. ..
3,348 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи на дах Turbo Normal.
Вентиляційні виходи на дах Turbo Normal. Вентиляційні виходи на дах Turbo Normal. У разі якщо вашому житлу необхідна більш посилене вентилювання, ви можете використовувати виріб з механічним вентилятором - Wirplast Turbo Normal. Він утворює допоміжну тягу, яка прискорює хід вентиляції. Доціль..
9,134 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи на металочерепицю KBW.
Вентиляційні виходи на металочерепицю KBW. Вентиляційні виходи на металочерепицю KBW, для металочерепиці з високим профілем (з висотою хвилі до 34 мм), володіють регульованим кутом нахилу. Застосовується для природного провітрювання житла, під'єднання каналізації, кухонної витяжки. ..
3,348 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи на покрівлю з металочерепиці KBWO.
Вентиляційні виходи на покрівлю з металочерепиці KBWO утеплений. Вентиляційні виходи на покрівлю з металочерепиці KBWO утеплений, металочерепиця з високим профілем (з висотою хвилі до 34 мм), мають регульований кут крену. Необхідний для природного провітрювання будівлі, під'єднання каналізаці..
3,883 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід Standard.
Вентиляційний вихід Standard. Вентиляційний вихід Standard для покрівлі з бітумної черепиці. Вентиляція - це дуже важливий елемент будь-якої будівлі і про неї необхідно турбуватися з початкових етапів будівництва. Так як завжди добре заходити в будинок і дихати очищеної, свіжої атмосферою..
1,687 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід для бітумної черепиці, фальцевої покрівлі, профнастилу KPI.
Вентиляційний вихід для бітумної черепиці, фальцевої покрівлі, профнастилу KPI. Вентиляційний вихід для бітумної черепиці, фальцевої покрівлі, профнастилу KPI від фірми Кронопласт виготовляється тільки з першокласного, удароустійкого, нейтрального хімічно поліпропілену, з високою стійкістю до..
2,176 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід для металочерепиці Perfekta.
Вентиляційний вихід для металочерепиці Perfekta. Вентиляційний вихід для металочерепиці Perfekta. Wirplast потурбувався про те, щоб ваше житло дихало незалежно від типу покриття вашої покрівлі. У лінії продукції Wirplast можна зустріти вентиляційний вихід, відповідний конкретно під ваше покрі..
2,729 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід для профнастилу KPIO утеплений.
Вентиляційний вихід для профнастилу, бітумної черепиці, фальцевої покрівлі KPIO утеплений. Вентиляційний вихід для профнастилу, бітумної черепиці, фальцевої покрівлі KPIO утеплений від фірми Кронопласт робиться тільки лише з висококласного, удароустійкого, нейтрального хімічно поліпропілену, ..
2,879 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід універсальний KU.
Вентиляційний вихід універсальний KU. Вентиляційний вихід універсальний KU для всіх, без винятку, різновидів покрівлі з використанням EPDM гуми від фірми Кронопласт виготовляється тільки з перворазрядной, удароустійкого, нейтрального хімічно поліпропілену, з вищою стійкістю до непередбачених ..
3,683 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід утеплений KPGO.
Вентиляційний вихід утеплений KPGO. Вентиляційний вихід утеплений KPGO для м'яких покриттів і бітумної черепиці з кутом нахилу регульованим. Розрахований для природного провітрювання житлових кімнат, під'єднання кухонної витяжки. ..
2,712 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити вентиляційний вихід Normal.
Купити вентиляційний вихід Normal. Купити вентиляційний вихід Normal від Wirplast для фальцевой покрівлі, покрівлі з бітумної черепиці, профнастилу можна у нас. Чисте повітряний простір в будинку це гарантія здоров'я вашої родини, але ще він має великий вплив безпосередньо на будинок. У н..
2,221 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Покрівельні вентиляційні виходи Turbo Perfekta.
Покрівельні вентиляційні виходи Turbo Perfekta. Вентиляція - це надзвичайно цінний елемент кожної будівлі, незалежно від того де знаходиться ваш будинок і незалежно від його габаритів - вентиляція повинна неодмінно існувати. У певних випадках природної вентиляції іноді замало. У наслідку цьог..
9,122 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Утеплений вентиляційний вихід універсальний KUO.
Утеплений вентиляційний вихід універсальний KUO. Утеплений вентиляційний вихід універсальний KUOдля всіх, без винятку, видів покрівлі з використанням EPDM гуми від фірми Кронопласт виконується тільки з удароустійкого, відмінного, нейтрального хімічно поліпропілену, з високою стійкістю до рапт..
3,817 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи.

Вентиляційні виходи.

Чиста атмосфера в будинку являє собою не тільки запоруку здоров'я і самопочуття вашого сімейства, але і впливає на пристрій і внутрішню обробку будівлі, зокрема тому надзвичайно принципово приділяти особливу увагу вентиляції в будівлі. Вивчення крайніх років у державах Європи продемонстрували, що друга місце за руйнівні беруть витрати на ремонт, першопричиною якої стало виникнення цвілі і конденсату. Щоб не надати можливість їх появи, потрібно облаштувати високоякісну систему вентиляції будівлі.

Природна вентиляція - це максимально просте і здавна ведене рішення. Працює вона на основі природного переміщення повітря, активізованого розходженням температур в середині будівлі і зовні. Відмінність температур формує силу тяги, внаслідок якої повітря з будівлі витягується крізь вентиляційні виходи . У наші дні двері і вікна досить повітронепроникні, тому щелочек у них не достатньо, для того щоб сформувати нормальне провітрювання - необхідні вентиляційні виходи. Треба чітко усвідомлювати, що вентилювання потрібно в будь-якому варіанті: в гаражі, ванні, льосі, кухні, для кімнат та інших технічних приміщень. В окремих з них досить звичайної вентиляції, а в інших необхідна примусова вентиляція.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами