Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Компанія Wirplast.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Adapter - адаптер для вентиляційних виходів. Адаптер для вентиляційних виходів дає можливість об'єднати дві частини з різним діаметром. Виготовлятися виключно в чорному кольорі. ..
11 $
Базовано на 0 відгуках.
Gravitation vent - ковпаки для вентиляції ціна. Весь ряд відмінно створених вентиляторів дає можливість застосовувати енергію вітру для зростання внутрішньої вентиляції. Завдяки структурі гарантує посилене вентилювання, навіть при малій вітряної швидкості. Вентилятори формують абсолютно дієви..
15 $
Базовано на 0 відгуках.
Normal PS прохідні елементи для покрівлі. Прохідні елементи для покрівлі - це вміле рішення щодо виходу на покрівлю кабелів і труб невеликих діаметрів. Вони непроникні, надійні і універсальні. Вони гарантують для герметичного проходу через покрівлю вихідних і вхідних трубок сонячних батарей, ..
107 $
Базовано на 0 відгуках.
Normal антенні виходи купити. Антенний вихід - частина аксесуарів покрівлі, потрібен для вирішення питань з виводом антени крізь дахове перекриття. За допомогою цього компонента обладнання антени вирішується у всіх, навіть найбільш непростих місцях. При влаштуванні на покрівлю можливо налашто..
78 $
Базовано на 0 відгуках.
Standard PS прохідний елемент ціна. Прохідний елемент - це професійний відповідь по створенню виходу на покрівлю кабелів і труб дрібних діаметрів. Вони герметичні, надійні і багатофункціональні. Вони дають забезпечення для герметичного проходу через дах вихідних і вхідних трубок сонячних бата..
107 $
Базовано на 0 відгуках.
Tile вентиляційний вихід на дах купити. Сьогодні Ви можете вибрати вентиляційний вихід для абсолютно будь-якого виду покрівлі, що гарантує довголіття Вашому житлу і чудове здоров'я Вашій сімейству. При безперервному перебуванні в будинку виділяється величезна кількість вуглекислого газу, воло..
83 $
Базовано на 0 відгуках.
Universal Wirplast вентиляційні виходи. Чистий повітряний простір в будинку - це гарантія вашого самопочуття, а також на довговічність вашого житла. Цей постулат відомий нам усім, але отчого досі бувають ситуації, коли будівля вже побудовано, а про вентиляцію ... забули. У подібному випадку а..
124 $
Базовано на 0 відгуках.
Антенні виходи Tile. Антенні виходи Tile - частина аксесуарів покрівлі, потрібен для вирішення питань з висновком антени крізь дахове перекриття. За допомогою цього компонента обладнання антени вирішується у всіх, навіть найбільш непростих місцях. При влаштуванні на покрівлю можливо налаштову..
88 $
Базовано на 0 відгуках.
Антенний вихід Standard. Антенний вихід Standard -частина аксесуарів покрівлі, потрібен для вирішення питань з висновком антени крізь дахове перекриття. За допомогою цього компонента обладнання антени вирішується у всіх, навіть найбільш непростих місцях. При влаштуванні на покрівлю можливо на..
56 $
Базовано на 0 відгуках.
Антенний вихід для металочерепиці Perfekta. Антенний вихід для металочерепиці Perfekta - частина аксесуарів покрівлі, потрібен для вирішення питань з висновком антени крізь дахове перекриття. За допомогою цього компонента обладнання антени вирішується у всіх, навіть найбільш непростих місцях...
95 $
Базовано на 0 відгуках.
Антенний вихід для покрівлі Uniwersal. Антенний вихід для покрівлі Uniwersal - частина аксесуарів покрівлі, потрібен для вирішення питань з висновком антени крізь дахове перекриття. За допомогою цього компонента обладнання антени вирішується у всіх, навіть найбільш непростих місцях. При влашт..
130 $
Базовано на 0 відгуках.
Вентилятор даховий Easy. Пристрій вентиляції (вентилятор даховий Easy) під покрівлею є невід'ємною умовою для того, щоб дах прослужив тривалий час і не підносив прикрих сюрпризів. Експлуатація вентиляційних систем на покрівлі дасть можливість рівномірно розосередити температуру на зовнішній і..
39 $
Базовано на 0 відгуках.
Вентилятор на даху Rolling. Пристрій вентиляції (вентилятор на даху Rolling) під покрівлею є невід'ємною умовою для того, щоб дах прослужив тривалий час і не підносив прикрих сюрпризів. Експлуатація вентиляційних систем на покрівлі дасть можливість рівномірно розосередити температуру на зовні..
63 $
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи для м'якої покрівлі (плоскої покрівлі). Вентиляційні виходи для м'якої покрівлі (плоскої покрівлі) незамінні для якісного використання плоских покрівель. Їх обладнання дає можливість виводити назовні випаровується воду з основи плоскої покрівлі, не завдаючи самому даху ушк..
14 $
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи на дах Turbo Normal. Вентиляційні виходи на дах Turbo Normal. У разі якщо вашому житлу необхідна більш посилене вентилювання, ви можете використовувати виріб з механічним вентилятором - Wirplast Turbo Normal. Він утворює допоміжну тягу, яка прискорює хід вентиляції. Доціль..
273 $
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід Standard. Вентиляційний вихід Standard для покрівлі з бітумної черепиці. Вентиляція - це дуже важливий елемент будь-якої будівлі і про неї необхідно турбуватися з початкових етапів будівництва. Так як завжди добре заходити в будинок і дихати очищеної, свіжої атмосферою..
50 $
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід для металочерепиці Perfekta. Вентиляційний вихід для металочерепиці Perfekta. Wirplast потурбувався про те, щоб ваше житло дихало незалежно від типу покриття вашої покрівлі. У лінії продукції Wirplast можна зустріти вентиляційний вихід, відповідний конкретно під ваше покрі..
99 $
Базовано на 0 відгуках.
Витяжні дахові вентилятори WTL3. Витяжні дахові вентилятори WTL3 розраховані як для квартирних приміщень, автогаражів, так і для соціальних (магазини, ресторани, кафе). Величезною перевагою вважається малий шум. Електровентилятор з турбіною від німецького бренду EBM. ..
594 $
Базовано на 0 відгуках.
Дахові вентилятори Simple. Пристрій вентиляції (дахові вентилятори Simple) під покрівлею є невід'ємною умовою для того, щоб дах прослужив тривалий час і не підносив прикрих сюрпризів. Експлуатація вентиляційних систем на покрівлі дасть можливість рівномірно розосередити температуру на зовнішн..
29 $
Базовано на 0 відгуках.
Даховий вентилятор Tile. Пристрій вентиляції ( даховий вентилятор Tile. ) під покрівлею є невід'ємною умовою для того, щоб дах прослужив тривалий час і не підносив прикрих сюрпризів. Експлуатація вентиляційних систем на покрівлі дасть можливість рівномірно розосередити температуру на зовнішні..
62 $
Базовано на 0 відгуках.
Ковпак для вентиляції на дах Tulpe. ОбертовийКовпак для вентиляції на дах Tulpe для димовідводу, застосовує силу вітру для утворення доданої тяги (турбіна постійно обертається в одному напрямку). Він зміцнюється на трубу безпосередній вентиляції, особливо в одно- та багатоквартирному споруді...
276 $
Базовано на 0 відгуках.
Ковпак на вентиляцію Alfawent. Ковпак на вентиляцію Alfawent можливо застосовувати як ковпак димоходу або незалежно на окрему підставу. Дає гарантію на герметичність. Структура кільця дає забезпечення для ефективної вентиляційної тяги. ..
53 $
Базовано на 0 відгуках.
Ковпаки для вентиляції Alfawent Plus. Ковпаки для вентиляції Alfawent Plus з вентилятором, високим ступенем шуму і підвищеною ефективністю, розрахований для виведення відпрацьованого повітря з промислових, житлових, магазинних приміщень. Чималим перевагою вважається незначний рівень шуму і ве..
320 $
Базовано на 0 відгуках.
Ковпаки для виходів Roof vent. Ковпаки для виходів Roof vent вентиляційні, для влаштування на верху сантехніки і вертикальних шляхів вентиляції. ..
11 $
Базовано на 0 відгуках.
Купити вентиляційний вихід Normal. Купити вентиляційний вихід Normal від Wirplast для фальцевой покрівлі, покрівлі з бітумної черепиці, профнастилу можна у нас. Чисте повітряний простір в будинку це гарантія здоров'я вашої родини, але ще він має великий вплив безпосередньо на будинок. У н..
80 $
Базовано на 0 відгуках.
Купити даховий вентилятор Optimum. Пристрій вентиляції під покрівлею є невід'ємною умовою для того, щоб дах прослужив тривалий час і не підносив прикрих сюрпризів. Експлуатація вентиляційних систем на покрівлі дасть можливість рівномірно розосередити температуру на зовнішній і внутрішній стор..
82 $
Базовано на 0 відгуках.
Основа під ковпаки Flat Base. Основа під ковпаки Flat Base. Чудове рішення для покрівлі з бітумної черепиці. ..
11 $
Базовано на 0 відгуках.
Перехідник для вентиляційних виходів Ruroflex. Перехідник для вентиляційних виходів Ruroflex з вентиляційною шахтою. Тільки чорного кольору. ..
15 $
Базовано на 0 відгуках.
Покрівельні вентиляційні виходи Turbo Perfekta. Вентиляція - це надзвичайно цінний елемент кожної будівлі, незалежно від того де знаходиться ваш будинок і незалежно від його габаритів - вентиляція повинна неодмінно існувати. У певних випадках природної вентиляції іноді замало. У наслідку цьог..
272 $
Базовано на 0 відгуках.
Прохідні елементи Perfekta PS. Прохідні елементи Perfekta – це проф рішення щодо виведення на дах кабелів і труб незначних діаметрів. Вони непроникні, надійні і багатофункціональні. Вони гарантують для герметичного проходу через покрівлю вихідних і вхідних трубок сонячних батарей, інших кабел..
107 $
Базовано на 0 відгуках.
Прохідний елемент Tile PS. Прохідний елемент – це висококласне рішення по виведенню на дах кабелів і труб невеликих діаметрів. Вони герметичні, надійні і багатофункціональні. Вони дають забезпечення для герметичного проходу через покрівлю вихідних і вхідних трубок сонячних батарей, тонких тру..
107 $
Базовано на 0 відгуках.
Прохідний елемент для покрівлі Uniwersal PS. Прохідний елемент для покрівлі - це вміле дозвіл з виведення на покрівлю кабелів і труб невеликих діаметрів. Вони герметично, надійні і універсальні. Вони гарантують для герметичного проходу через покрівлю вихідних і вхідних трубок сонячних батарей..
131 $
Базовано на 0 відгуках.
Ущільнюючий фланець Sealling Flange. Полипропиленовый ущільнюючий фланець Sealling Flange , надійний захист від впливу УФ променів, старіння, атмосферних умов. Виготовлятися тільки лише в чорному кольорі. ..
20 $
Базовано на 0 відгуках.

Компанія WIRPLAST функціонує в галузі виготовлення рішень по вентиляції покрівлі більше двадцяти років. Продукція виготовлювача давно визнана в Польщі та інших європейських державах завдяки найвищій якості. Складові для вентиляції виробляються з поліпропілену. Застосування даного матеріалу гарантує стійкість до механічних впливів, корозії, ультрафіолетових променів, змін температур і рештою зовнішніх умов. Продукція WIRPLAST - це найнадійніші комплекти, які готові для установки і не потребують професійного вміння.

Жилі приміщення.

При безперервному проживанні в житлі виділяється величезна кількість вологості, вуглекислого газу, різних запахів. У разі якщо виникає волога на вікні - це перший прикмета того, що атмосфера застоюється. Розкриття вікон в літню пору року гарантує не тільки лише провітрювання, але й затягує в приміщення алергени і пил, в найбільш прохолодний час це може пробудити простудні захворювання. Потрібне освіження повітря можливо забезпечити за допомогою вентвиходов Wirplast.

Кухня.

У момент приготування їжі виділяються запахи і пари, від яких дуже важливо позбутися сукупно з брудним повітрям. Природного витяжного провітрювання на кухні мало, тому застосовують примусову вентиляцію. Є можливість поставити витяжку з вентилятором над плиткою, але вона надто голосно функціонує і тягне безумовну дискомфортність для жителів. Набагато ефективніше поставити вентвиход з електричним вентилятором ззовні: він беззвучно функціонує і споживає небагато електрики.

Туалет і ванна.

Тут постійно висока вологість, що формує загрозу походження грибка. Ще в даних приміщеннях не завжди пахне квітами, що у теперішнього людини пробуджує якийсь дискомфорт. Тому, як мінімум, потрібно поставити звичайний вентиляційний вихід. А краще обладнати примусову вентиляцію, застосовуючи вентиляційний вихід з електричним або механічним вентилятором.

Нежитлові та технічні приміщення.

Провітрювання необхідно також в гаражі, пральні, тренажерному залі, котельні. У даних приміщеннях трапляється виділення чималої кількості вологості і малоприємних запахів, які далі мають всі шанси спрямуватися по житлу. Рішення - поставити вентиляційний вихід з електричним або механічним вентилятором. Для нехитрого й правильного монтажу, фірма Wirplast представляє вам вентиляційні виходи з вбудованим рівнем WASSERWAAGE. Більше не будуть потрібні особливі інструменти і навички висококласного майстра. Сьогодні установка вентилятора у вертикальне стан на даху займає в цілому кілька хвилин.

Для покрівлі з бітумної черепиці. Вентиляція - це дуже важливий елемент будь-якої будівлі і про неї необхідно турбуватися з початкових етапів будівництва. Так як завжди добре заходити в будинок і дихати очищеної, свіжої атмосферою, а не запахами з кухні, гаража, туалету або спортзалу. Заради цього дуже важливо встановити, принаймні, вентиляційний вихід стандартний.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами