Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/user378023/data/www/utk-n.com.ua/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_module_filterpro.php on line 278Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/user378023/data/www/utk-n.com.ua/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_module_filterpro.php on line 321 Антенні виходи.


Антенні виходи.

Спеціальна ПРОПОЗИЦІЯ!
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Normal антенні виходи купити. Антенний вихід - частина аксесуарів покрівлі, потрібен для вирішення питань з виводом антени крізь дахове перекриття. За допомогою цього компонента обладнання антени вирішується у всіх, навіть найбільш непростих місцях. При влаштуванні на покрівлю можливо налашто..
78 $
Базовано на 0 відгуках.
Антенні виходи Tile. Антенні виходи Tile - частина аксесуарів покрівлі, потрібен для вирішення питань з висновком антени крізь дахове перекриття. За допомогою цього компонента обладнання антени вирішується у всіх, навіть найбільш непростих місцях. При влаштуванні на покрівлю можливо налаштову..
88 $
Базовано на 0 відгуках.
Антенні виходи для покрівлі PAU. Антенні виходи для покрівлі PAU застосовуються для будь-яких видів покриття із застосуванням EPDM гуми від фірми Кронопласт. ..
109 $
Базовано на 0 відгуках.
Антенний вихід PABN. Антенний вихід PABN використовується для дахів з металочерепиці. Кут нахилу регульований, не утеплений. ..
80 $
Базовано на 0 відгуках.
Антенний вихід PABW. Антенний вихід PABW застосовується для покрівлі з металочерепиці з високим профілем до 34 мм. PABW - не утеплений, має регульований кут нахилу. ..
81 $
Базовано на 0 відгуках.
Антенний вихід Standard. Антенний вихід Standard -частина аксесуарів покрівлі, потрібен для вирішення питань з висновком антени крізь дахове перекриття. За допомогою цього компонента обладнання антени вирішується у всіх, навіть найбільш непростих місцях. При влаштуванні на покрівлю можливо на..
56 $
Базовано на 0 відгуках.
Антенний вихід для м'якої покрівлі PAPG. Антенний вихід для м'якої покрівлі PAPG. використовується для дахів з бітумної черепиці. Кут нахилу регульований, що не утеплений. ..
50 $
Базовано на 0 відгуках.
Антенний вихід для металочерепиці Perfekta. Антенний вихід для металочерепиці Perfekta - частина аксесуарів покрівлі, потрібен для вирішення питань з висновком антени крізь дахове перекриття. За допомогою цього компонента обладнання антени вирішується у всіх, навіть найбільш непростих місцях...
95 $
Базовано на 0 відгуках.
Антенний вихід для покрівлі Uniwersal. Антенний вихід для покрівлі Uniwersal - частина аксесуарів покрівлі, потрібен для вирішення питань з висновком антени крізь дахове перекриття. За допомогою цього компонента обладнання антени вирішується у всіх, навіть найбільш непростих місцях. При влашт..
130 $
Базовано на 0 відгуках.
Антенний прохід PABX. Антенний прохід PABX застосовується для дахів з металочерепиці з профілем дуже високим - до 46 мм. Цей антенний прохід не утеплений з регульованим кутом нахилу. ..
83 $
Базовано на 0 відгуках.
Прохідний елемент для антени PAPI. Прохідний елемент для антени PAPI застосовується для фальцевих покрівель, покрівель з профнастилу та бітумної черепиці. Прохідний елемент для антени не утеплений з регульованим кутом нахилу. ..
70 $
Базовано на 0 відгуках.
Антенні виходи.

Антенні виходи.

Ключова мета, яку здійснюють антенні виходи - це оберігання герметичності покрівлі, якщо в ній встановлюється телевізійна антена або інший подібний елемент.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами