Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Компанія Roto

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
BTR CADET 3 ISO RC DE DS. 56 мм горищні сходи Roto ціна.
BTR CADET - горищні сходи Roto ціна. Горищні сходи трьохсекційні від компанії Roto зроблені з дерева (сосни). Головним завданням горищних сходів є підйом на мансарду або горище. Такі горищні сходи міцні, ергономічні, зручна у використанні, надійні, естетичні. Вони легко збираються в блок і пр..
8,496 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Designo R7 з ПВХ з піднятою віссю повороту мансардні вікна ціни.
Designo R7 з ПВХ з піднятою віссю повороту мансардні вікна ціни. Designo R7 з ПВХ з піднятою віссю повороту мансардні вікна ціни від 314 €. Серія Roto R7 робиться в 4-х варіантах енергозберігаючих склопакетів: - R75 Roto blueLine - енергозберігаючий 1-камерний склопакет, наповнений ар..
9,411 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Designo R8 з 2 осями повороту ламіновані мансардні вікна ціна Київ.
Designo R8 з 2 осями повороту ламіновані мансардні вікна ціна Київ. Стисло про переваги вікон Designo R8: - комбінований механізм відкривання вікон - по верхній осі плюс від висоти вікна оборот в 3/4, яка обслуговується за допомогою 1-ої багатофункціональної ручки; - точки замикання -..
19,956 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Roto Designo R4 RotoTronic з дерева мансардні вікна купити.
Roto Designo R4 RotoTronic з дерева мансардні вікна купити. Roto Designo R4 RotoTronic з дерева мансардні вікна купити за 660 €. Коротко про переваги: - керовані дистанційно вікна (вісь повороту в 1/2 висоти вікна); - чудово підходять для пристрою в малодоступних точках в композ..
19,786 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Roto Designo R8 з дерева з 2 осями повороту, мансардні вікна Київ.
Designo R8 Roto з дерева з 2 осями повороту, мансардні вікна Київ. У двох словах про переваги вікон Roto R8: - комбінована конструкція відкривання вікон - по верхній осі плюс від висоти вікна оборот в 3/4, яка обслуговується за допомогою 1-ої багатофункціональної ручки; - автоматичне..
16,179 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Roto Designo R8 з ПВХ з 2 осями повороту, мансардні вікна Харків.
Designo R8 з ПВХ з 2 осями повороту, мансардні вікна Харків. У двох словах про переваги вікон Roto R8: - комбінована конструкція відкривання вікон - по верхній осі плюс від висоти вікна оборот в 3/4, яка обслуговується за допомогою 1-ої багатофункціональної ручки; - точки замикання - ..
17,438 грн.
Базовано на 0 відгуках.
ROTO Scherentreppe EXKLUSIV (standard) - горищні сходи ціна.
ROTO Scherentreppe EXKLUSIV (standard) - горищні сходи ціна. Горищні сходи ножнічного типу від компанії Roto зроблені зі спеціального сплаву алюмінію, глибина ступеня 14 см. Головним завданням горищних сходів є вихід на горище або мансарду. Ці складні горищні сходи зручні у використанні, міцн..
45,820 грн.
Базовано на 1 відгуках.
ROTO Scherentreppe Mini 120x60 (горищні сходи купити).
ROTO Scherentreppe Mini 120x60 (горищні сходи купити). Складна горищні сходи від компанії Roto зроблені з алюмінієвого сплаву, глибина сходів 8 см. Основним завданням сходів є вихід на мансарду або горище. Такі горищні сходи естетичні, зручні у використанні, ергономічні, міцні, надійні. Вони ..
31,255 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Roto мансардні вікна Designo R6 з дерева.
Roto мансардні вікна Designo R6 з дерева. Коротенько про переваги мансардних вікон Roto R6: - вісь повороту в 1/2 висоти вікна; - найкраще висвітлення і провітрювання мансарди; - фурнітура Roto дає можливість відрегулювати перекоси і зазори без проведення демонтажу вікна; - чо..
14,629 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вікна мансардні Roto Designo R4 з дерева.
Серія Roto R4 має три варіанти енергозберігаючих склопакетів: - R45 Roto blueLine - енергозберігаючий однокамерний склопакет наповнений аргоном: скло загартоване зовнішнє; - R48 Roto blueLine Plus - енергозберігаючий однокамерний склопакет наповнений аргоном: скло зовнішнє загартоване, тр..
5,726 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вікна мансардні Рото з піднятою віссю повороту Designo R7 з дерева.
Вікна мансардні Рото Designo R7 з дерева з піднятою віссю повороту. Серія Рото R7 робиться в 4-х варіантах енергозберігаючих склопакетів: - R75 Roto blueLine - енергозберігаючий 1-камерний склопакет, наповнений аргоном: скло загартоване зовнішнє; - R78 Roto blueLine Plus - енергозбері..
8,247 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вікна мансардні ціна Roto Designo R4 з ПВХ.
Вікна мансардні ціна Roto Designo R4 з ПВХ. Вікна мансардні ціна Roto Designo R4 з ПВХ від 251 €. Вікна мансардні Roto Designo серії R4 (R45 K і R 48 K) виготовляються з ПВХ, міцного і не вимагають особливого догляду. Можлива ламінація в двох кольорах. Бездоганно підходять для кімнат..
7,524 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Горищні сходи Рото BTR NORM 8/3 ISO RC DE DS. 76 мм.
Горищні сходи Рото BTR NORM. Горищні сходи Рото BTR NORM трьохсекційні від виробника Roto зроблені з дерева (сосни). Основним завданням горищних сходів є підйом на горище або мансарду. Такі складні горищні сходи ергономічні, міцні, зручні у використанні, надійні, естетичні. Вони легко збирают..
9,559 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити мансардні вікна Roto Designo R4 RotoTronic з ПВХ.
Купити мансардні вікна Roto Designo R4 RotoTronic з ПВХ. Купити мансардні вікна Roto Designo R4 RotoTronic з ПВХ за 760 €. Коротко про переваги: - керовані дистанційно вікна (вісь повороту в 1/2 висоти вікна); - чудово підходять для пристрою в малодоступних точках в композиціях ..
22,933 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мансардні вікна Designo RotoTronic R6 з дерева.
Мансардні вікна Designo RotoTronic R6 з дерева. Стисло про переважання мансардних вікон Designo R6 RotoTronic: - контрольовані на відстані вікна (вісь повороту в 1/2 висоти вікна); - виключно підходять для установки в малодоступних точках в композиціях з вікнами Designo R8; - конт..
29,164 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мансардні вікна Roto Designo R4 з ПВХ ламіновані.
Мансардні вікна Roto Designo R4 з ПВХ ламіновані. Мансардні вікна Roto Designo R4 з ПВХ ламіновані . Виготовляються з міцного ПВХ, що не потребує трудомісткого догляду, в двох кольорах: світла сосна і золотий дуб. Чудово підходять для кімнат з високим ступенем вологості. Серія Roto R4 з П..
11,751 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мансардні вікна вартість Designo R7 з ПВХ з ламінуванням.
Мансардні вікна вартість Designo R7 з ПВХ з ламінуванням. Designo R7 з ПВХ з ламінуванням, мансардні вікна вартість від 459 €. Виробляються з щільного ПВХ, що не потребує складного обслуговування, в 2 кольорах: світла сосна і золотий дуб. Бездоганно годяться для кімнат з високим ступене..
13,745 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мансардні вікна Одеса Roto Designo R6 з ПВХ.
Мансардні вікна Одеса Roto Designo R6 з ПВХ. Мансардні вікна Одеса з ПВХ від 538 €. Коротенько про переваги мансардних вікон Roto R6: - вісь повороту в 1/2 висоти вікна; - найкраще висвітлення і провітрювання мансарди; - фурнітура Roto дає можливість відрегулювати перекоси і ..
16,128 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мансардні вікна Рото Designo R6 з ПВХ ламіновані.
Мансардні вікна Рото Designo R6 з ПВХ ламіновані. Мансардні вікна Рото Designo R6 з ПВХ ламіновані. Робляться з міцного ПВХ, що не потребує трудомісткого догляду, в п'яти кольорах: світла сосна, чорний дуб, червоне дерево, горіх і золотий дуб. Бездоганно підходять для приміщень з підвищеним с..
18,646 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Мансардне вікно R6 RotoTronic з ПВХ.
Мансардне вікно R6 RotoTronic з ПВХ. Скорочено про переважання мансардного вікна R6 RotoTronic: - кероване на відстані вікно (вісь повороту в половину висоти вікна); - чудово підходить для установки в малодоступному місці в композиції з вікном Designo R8; - управління через настін..
33,551 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Складні горищні сходи ROTO Scherentreppe ELEKTRO (standard).
Складні горищні сходи ROTO Scherentreppe ELEKTRO (standard). Сходи для горища ножнічного типу із спеціального алюмінієвого сплаву, глибина сходів 14 см. Горищні сходи ножнічного типу від виробника Roto зроблені зі спеціального алюмінієвого сплаву. Головним завданням горищних сходів є підй..
131,997 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Сходи Рото BTR ESCA ISO RC DE DS. 36 мм.
Сходи Рото BTR ESCA. Сходи Рото BTR ESCA трисекційні з антиковзаючими насічками з високоякісного дерева (ялини). Основним завданням сходів є вихід на мансарду, горище. Горищні сходи зручні у використанні, ергономічні, естетичні, міцні, надійні. Вони легко збираються в блок і майже непомітні ..
6,979 грн.
Базовано на 0 відгуках.

Ім'я компанії Roto по всьому світу асоціюється з індивідуально підібраними рішеннями, інноваціями і надійністю, що збільшують затишок і функціональність за допомогою дверей і вікон в будинку. Рішення компанії об'єднують в собі енергоефективність, комфорт і безпеку, створюючи реальні "внутрішні цінності".Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами