Знайшли ДЕШЕВШЕ, продамо ще ДЕШЕВШЕ!

Компанія "Термастіл".

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Корабельна дошка - металевий сайдинг ціна. "Корабельна дошка" - металевий сайдинг , який є одним з найбільш відомих типів панелей - вид, що імітує своєю фронтальною частиною корабельний борт, обшитий дошкою. Фізична надійність, легкість, відмінна опірність ворожої зовнішньому середовищі, прос..
5 $
Базовано на 0 відгуках.
Купити металевий сайдинг "Дошка безшовна з мікрорібером". Купити металевий сайдинг "Дошка безшовна c мікрорібером" (вертикальний сайдинг), який масштабно застосовується для зовнішнього облицювання індустріальних і квартирних будинків. Вертикальний сайдинг - альтернатива для горизонтального са..
5 $
Базовано на 0 відгуках.
Металосайдинг під дерево "Блок хаус". Металосайдинг під дерево "Блок хаус" - це облицювальні панелі, що моделюють поверхню дерева. Легкий монтаж, без особливих зусиль, металосайдінг встановлюється бригадою з невеликим досвідом робіт. Металосайдинг під дерево допускається застосовувати з ..
5 $
Базовано на 0 відгуках.
Металочерепица Антіб (металочерепица Термастіл). Металочерепица Антіб (металочерепица Термастіл) – покрівельний матеріал, який виготовляється із сталевих високоякісних листів виробництва України, Словаччини, Німеччини та Росії з полімерним та матовим полімерним покриттям на заводі Термастіл. ..
5 $
Базовано на 1 відгуках.
Металочерепиця Тревізо Металочерепиця Тревізо - один з популярних покрівельних матеріалів, який проводиться компанією Термастил, використовуючи сталеві листи виробництва Словаччини, Німеччини, Росії та України з покриттям поліестер і матполіестер. Металочерепиця Тревізо - покриття для пок..
5 $
Базовано на 0 відгуках.
Металосайдинг під дерево "Блок хаус". Сайдинг металевий "Дошка" (вертикальний сайдинг) масштабно використовується для зовнішнього облицювання ПРОМИСЛОВА і житлових будівель. Вертикальний сайдинг - альтернатива горизонтальному сайдингу. Вертикальне розміщення візуально робить будова вище. Н..
5 $
Базовано на 0 відгуках.
Сайдинг металевий ціна - "Дошка безшовна". Вертикальний сайдинг масово використовується для зовнішнього облицювання промислових і житлових і будинків. Він представляє з себе альтернативу горизонтальному сайдингу, вертикальне розміщення візуально створює ефект височини будівлі. Нерідко, ці пан..
5 $
Базовано на 0 відгуках.
C18 (поліестер) купити профнастил. Профнастил С18 для будівництва покрівлі та огорож з 18 мм низьким профілем виробляється на заводі Термастил із сталевих листів оцинкованих або покритих полімером. Багатий вибір колірних рішень задовольнить будь-якого покупця. Завжди можна підібрати вподобани..
5 $
Базовано на 2 відгуках.
Профнастил К18 хвильовий (профнастил Харків ціни). Геометрична форма профнастилу К18 відрізняється від форм інших профнастилов з формою хвилі у вигляді трапеції. Профнастил К18 виготовляється з хвильової формою, завдяки якій він має високу міцність і додаткової несучою здатністю. Для виро..
5 $
Базовано на 2 відгуках.
Купити профнастил для забору С14. Якщо порівнювати профнастили з малою висотою профілю, то С14 найбільше підходить для покрівельного будівництва, хоча і має невисоку рельєфною хвилею. Також він може використовуватися для будівництва огороджень, парканів. Якщо купити профнастил для забору С1..
5 $
Базовано на 1 відгуках.
Профнастил К35 (профнастил купити в Харкові). Профнастил К35 в більшості своїй застосовується для будівництва покрівель, він трапецієподібної форми з висотою профілю 35 мм, на широкій хвилі проходить мікрорібер, за рахунок чого створюється висока міцність і додаткова несуча здатність профілю..
5 $
Базовано на 1 відгуках.
Профнастил Н57 (профнастил Одеса). Профнастил Н57 можна віднести до покрівельного типу профнастилов. Виготовляється він із сталі високої якості з алюмінієвим і полімерним покриттям. Популярність даного типу профнастилу обумовлюється рядом чудових якостей, якими він володіє. Н57 міцний (велик..
5 $
Базовано на 0 відгуках.
Профнастил С10 купити (огорожа з профнастилу). Профнастил С10 найчастіше використовується для стінових покриттів, будівництва огорож, але іноді і покрівельних. Проводять його з оцинкованої сталі 0,35-05 мм, після чого можуть покривати полімерним покриттям різного кольору. Для того, щоб надати..
4 $
Базовано на 1 відгуках.
Профнастил С14 (профнастил для забору). Профнастил С14 в порівнянні з іншими профнастилами з меншою висотою профілю найбільш підходить для покриття покрівлі, хоча у нього невисока рельєфна хвиля. Висота хвилі такого розміру є оптимальною для великих навантажень. Будова профілю з частою симетр..
4 $
Базовано на 1 відгуках.
Профнастил С18 (профнастил Кривий Ріг). Профнастил С18 з низьким профілем в 18 мм виготовляється з листів сталі оцинкованих або покриті полімерним покриттям. Використовується цей профнастил для благоустрою покрівлі (з допустимими кутами нахилу даху), парканів, огорож. З безлічі варіантів кол..
4 $
Базовано на 1 відгуках.
- 9%
Профнастил С8. Профнастил С8 - матеріал для покрівлі, який виробляється шляхом холодної прокатки листів оцинкованої сталі. При виробництві профнастилу С8 використовують сталь високої якості, що володіє відмінними технічними показниками. Застосовують профнастил С8 для виготовлення стін, ог..
4 $ 4 $
Базовано на 1 відгуках.
Профнастил хвильовий К18 (огорожа з профнастилу ціна). Профнастил хвильовий К18 за своєю геометричній формі, на відміну від інших видів профнастилу, має не трапецієподібну форму, а хвильову, яка нагадує шифер. За рахунок цього забезпечується висока міцність додаткова несуча здатність профлис..
4 $
Базовано на 0 відгуках.
С10 профнастил поліестер (профнастил ціна Дніпропетровськ). Профнастил С10 найчастіше використовується для стінових покриттів, але іноді і покрівельних. Виготовляється такий профнастил з оцинкованої сталі 0,35-05 мм, після його покривають полімерним покриттям, яке представлене безліччю варіан..
5 $
Базовано на 2 відгуках.

Вигідні та індивідуальні рішення, максимально відповідають потребам і задумам клієнтів. Система контролю якості виробленої продукції, що відповідає світовим стандартам. Металочерепиця Термастил, профнастил Термастил високої якості.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами