Покрівельні аксесуари (кракси).

Спеціальна ПРОПОЗИЦІЯ!
Фильтр
Фільтр по ціні:
Категорії:
Виробники:
Тип покрівлі
Диаметр
Висота
Виробництво
Колір
ral 3009 ral 6020 ral 7024 ral 7046 ral 8004 ral 8017 ral 9005
Тип
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Adapter - адаптер для вентиляційних виходів.
Adapter - адаптер для вентиляційних виходів. Адаптер для вентиляційних виходів дає можливість об'єднати дві частини з різним діаметром. Виготовлятися виключно в чорному кольорі. ..
365 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Gravitation vent - ковпаки для вентиляції ціна.
Gravitation vent - ковпаки для вентиляції ціна. Весь ряд відмінно створених вентиляторів дає можливість застосовувати енергію вітру для зростання внутрішньої вентиляції. Завдяки структурі гарантує посилене вентилювання, навіть при малій вітряної швидкості. Вентилятори формують абсолютно дієви..
511 грн.
Базовано на 0 відгуках.
KBX вентиляційний вихід для металочерепиці купити.
KBX вентиляційний вихід для металочерепиці купити. Вентиляційний вихід KBX для металочерепиці з дуже високим профілем, з висотою хвилі до 46 мм, з регульованим кутом нахилу. Використовується для проведення природної вентиляції будинків, проведення систем вентиляції при установці кухонних витя..
4,118 грн.
Базовано на 0 відгуках.
KBXO вентиляційний вихід для металочерепиці ціна.
KBXO вентиляційний вихід для металочерепиці ціна. Утеплений вентиляційний вихід KBXO для металочерепиці з дуже високим профілем, з висотою хвилі до 46 мм, з можливістю регулювання кута нахилу. Призначається для проведення природного провітрювання будинків, підключення до систем вентиляції при..
4,118 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Normal PS прохідні елементи для покрівлі.
Normal PS прохідні елементи для покрівлі. Прохідні елементи для покрівлі - це вміле рішення щодо виходу на покрівлю кабелів і труб невеликих діаметрів. Вони непроникні, надійні і універсальні. Вони гарантують для герметичного проходу через покрівлю вихідних і вхідних трубок сонячних батарей, ..
3,592 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Normal антенні виходи купити.
Normal антенні виходи купити. Антенний вихід - частина аксесуарів покрівлі, потрібен для вирішення питань з виводом антени крізь дахове перекриття. За допомогою цього компонента обладнання антени вирішується у всіх, навіть найбільш непростих місцях. При влаштуванні на покрівлю можливо налашто..
2,615 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Standard PS прохідний елемент ціна.
Standard PS прохідний елемент ціна. Прохідний елемент - це професійний відповідь по створенню виходу на покрівлю кабелів і труб дрібних діаметрів. Вони герметичні, надійні і багатофункціональні. Вони дають забезпечення для герметичного проходу через дах вихідних і вхідних трубок сонячних бата..
3,592 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Tile вентиляційний вихід на дах купити.
Tile вентиляційний вихід на дах купити. Сьогодні Ви можете вибрати вентиляційний вихід для абсолютно будь-якого виду покрівлі, що гарантує довголіття Вашому житлу і чудове здоров'я Вашій сімейству. При безперервному перебуванні в будинку виділяється величезна кількість вуглекислого газу, воло..
2,768 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Universal Wirplast вентиляційні виходи.
Universal Wirplast вентиляційні виходи. Чистий повітряний простір в будинку - це гарантія вашого самопочуття, а також на довговічність вашого житла. Цей постулат відомий нам усім, але отчого досі бувають ситуації, коли будівля вже побудовано, а про вентиляцію ... забули. У подібному випадку а..
4,146 грн.
Базовано на 0 відгуках.
WPBX прохідний елемент для металочерепиці ціна.
WPBX прохідний елемент для металочерепиці ціна. WPBX - прохідний елемент для металочерепиці з дуже високим профілем (висота хвилі 46 мм). Прохідний елемент для металочерепиці - це спеціальний елемент покрівлі, який надає допомогу вологому повітрю йти з підпокрівельного простору, при цьому..
2,578 грн.
Базовано на 0 відгуках.
WPI аератор для профнастилу, бітумної черепиці, фальцевої покрівлі.
WPI аератор для профнастилу, бітумної черепиці, фальцевої покрівлі. WPI аератор для профнастилу, бітумної черепиці, фальцевої покрівлі збільшує аерацію в зонах потребують інтенсивного повітряного потоку. Вентиляційні отвори продуктивно виводять зайву пару з простору під покрівлею, що подо..
1,172 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Аератор для металочерепиці WPBN.
Аератор для металочерепиці WPBN. Аератор для металочерепиці WPBN, з низьким профілем (Монтеррей). Аератор для металочерепиці - це специфічна складова, яка надає допомогу вологому повітрю йти з підпокрівельного простору, цим самим не залишаючи шансів формуванню корозії металочерепиці, прод..
1,908 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Аератор покрівельний WP.
Аэратор кровельный WP. Аэратор кровельный WP для покрытия из битумной черепицы. Аэратор - приспособление помогающее усилить воздухообмен в зонах требующих увеличенного воздушного притока, рассчитанный для проветривания подкровельного пространства и отвода влаги и водяных паров. Использует..
837 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Аератори для м'якої покрівлі WPS.
Аератори для м'якої покрівлі WPS. Аератори для м'якої покрівлі WPS застосовуються для покрівлі з покриттям з бітумної черепиці. Аератор - механізм допомагає підвищити обмін повітря в районах, які потребують інтенсивного повітряного припливу, вони потрібні для провітрювання підпокрівельного пр..
402 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Антенні виходи Tile.
Антенні виходи Tile. Антенні виходи Tile - частина аксесуарів покрівлі, потрібен для вирішення питань з висновком антени крізь дахове перекриття. За допомогою цього компонента обладнання антени вирішується у всіх, навіть найбільш непростих місцях. При влаштуванні на покрівлю можливо налаштову..
2,960 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Антенні виходи для покрівлі PAU.
Антенні виходи для покрівлі PAU. Антенні виходи для покрівлі PAU застосовуються для будь-яких видів покриття із застосуванням EPDM гуми від фірми Кронопласт. ..
3,649 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Антенний вихід PABN.
Антенний вихід PABN. Антенний вихід PABN використовується для дахів з металочерепиці. Кут нахилу регульований, не утеплений. ..
2,678 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Антенний вихід PABW.
Антенний вихід PABW. Антенний вихід PABW застосовується для покрівлі з металочерепиці з високим профілем до 34 мм. PABW - не утеплений, має регульований кут нахилу. ..
2,712 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Антенний вихід Standard.
Антенний вихід Standard. Антенний вихід Standard -частина аксесуарів покрівлі, потрібен для вирішення питань з висновком антени крізь дахове перекриття. За допомогою цього компонента обладнання антени вирішується у всіх, навіть найбільш непростих місцях. При влаштуванні на покрівлю можливо на..
1,878 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Антенний вихід для м'якої покрівлі PAPG.
Антенний вихід для м'якої покрівлі PAPG. Антенний вихід для м'якої покрівлі PAPG. використовується для дахів з бітумної черепиці. Кут нахилу регульований, що не утеплений. ..
1,674 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Антенний вихід для металочерепиці Perfekta.
Антенний вихід для металочерепиці Perfekta. Антенний вихід для металочерепиці Perfekta - частина аксесуарів покрівлі, потрібен для вирішення питань з висновком антени крізь дахове перекриття. За допомогою цього компонента обладнання антени вирішується у всіх, навіть найбільш непростих місцях...
3,168 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Антенний вихід для покрівлі Uniwersal.
Антенний вихід для покрівлі Uniwersal. Антенний вихід для покрівлі Uniwersal - частина аксесуарів покрівлі, потрібен для вирішення питань з висновком антени крізь дахове перекриття. За допомогою цього компонента обладнання антени вирішується у всіх, навіть найбільш непростих місцях. При влашт..
4,338 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Антенний прохід PABX.
Антенний прохід PABX. Антенний прохід PABX застосовується для дахів з металочерепиці з профілем дуже високим - до 46 мм. Цей антенний прохід не утеплений з регульованим кутом нахилу. ..
2,779 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентилятор даховий Easy.
Вентилятор даховий Easy. Пристрій вентиляції (вентилятор даховий Easy) під покрівлею є невід'ємною умовою для того, щоб дах прослужив тривалий час і не підносив прикрих сюрпризів. Експлуатація вентиляційних систем на покрівлі дасть можливість рівномірно розосередити температуру на зовнішній і..
1,318 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентилятор на даху Rolling.
Вентилятор на даху Rolling. Пристрій вентиляції (вентилятор на даху Rolling) під покрівлею є невід'ємною умовою для того, щоб дах прослужив тривалий час і не підносив прикрих сюрпризів. Експлуатація вентиляційних систем на покрівлі дасть можливість рівномірно розосередити температуру на зовні..
1,729 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи Kronoplast KPG.
Вентиляційні виходи Kronoplast KPG. Вентиляційні виходи Kronoplast KPG для бітумної черепиці з регульованим кутом крену. Призначається для природного провітрювання приміщень, підключення витяжки на кухні, проточною вентиляції, каналізаційного стояка. ..
1,573 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи для м'якої покрівлі (плоскої покрівлі).
Вентиляційні виходи для м'якої покрівлі (плоскої покрівлі). Вентиляційні виходи для м'якої покрівлі (плоскої покрівлі) незамінні для якісного використання плоских покрівель. Їх обладнання дає можливість виводити назовні випаровується воду з основи плоскої покрівлі, не завдаючи самому даху ушк..
380 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи для металочерепиці KBN.
Вентиляційні виходи для металочерепиці KBN. Вентиляційні виходи для металочерепиці KBN для металочерепиці з низьким профілем, у якої висота хвилі не більше 28 мм, мають коректований кут нахилу. Використовується для природного вентиляції кімнат, під'єднання каналізації, кухонної витяжки. ..
2,410 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи для покрівлі KBNO.
Вентиляційні виходи для покрівлі KBNO. Вентиляційні виходи для покрівлі KBNO утеплені для металочерепиці з низьким профілем (з піднесенням хвилі до 28 мм), володіють коректованим кутом нахилу. Застосовується для природної вентиляції житла, під'єднання каналізації, кухонної витяжки. ..
3,348 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи на дах Turbo Normal.
Вентиляційні виходи на дах Turbo Normal. Вентиляційні виходи на дах Turbo Normal. У разі якщо вашому житлу необхідна більш посилене вентилювання, ви можете використовувати виріб з механічним вентилятором - Wirplast Turbo Normal. Він утворює допоміжну тягу, яка прискорює хід вентиляції. Доціль..
9,134 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи на металочерепицю KBW.
Вентиляційні виходи на металочерепицю KBW. Вентиляційні виходи на металочерепицю KBW, для металочерепиці з високим профілем (з висотою хвилі до 34 мм), володіють регульованим кутом нахилу. Застосовується для природного провітрювання житла, під'єднання каналізації, кухонної витяжки. ..
3,348 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційні виходи на покрівлю з металочерепиці KBWO.
Вентиляційні виходи на покрівлю з металочерепиці KBWO утеплений. Вентиляційні виходи на покрівлю з металочерепиці KBWO утеплений, металочерепиця з високим профілем (з висотою хвилі до 34 мм), мають регульований кут крену. Необхідний для природного провітрювання будівлі, під'єднання каналізаці..
3,883 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід Standard.
Вентиляційний вихід Standard. Вентиляційний вихід Standard для покрівлі з бітумної черепиці. Вентиляція - це дуже важливий елемент будь-якої будівлі і про неї необхідно турбуватися з початкових етапів будівництва. Так як завжди добре заходити в будинок і дихати очищеної, свіжої атмосферою..
1,687 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід для бітумної черепиці, фальцевої покрівлі, профнастилу KPI.
Вентиляційний вихід для бітумної черепиці, фальцевої покрівлі, профнастилу KPI. Вентиляційний вихід для бітумної черепиці, фальцевої покрівлі, профнастилу KPI від фірми Кронопласт виготовляється тільки з першокласного, удароустійкого, нейтрального хімічно поліпропілену, з високою стійкістю до..
2,176 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід для металочерепиці Perfekta.
Вентиляційний вихід для металочерепиці Perfekta. Вентиляційний вихід для металочерепиці Perfekta. Wirplast потурбувався про те, щоб ваше житло дихало незалежно від типу покриття вашої покрівлі. У лінії продукції Wirplast можна зустріти вентиляційний вихід, відповідний конкретно під ваше покрі..
2,729 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід для профнастилу KPIO утеплений.
Вентиляційний вихід для профнастилу, бітумної черепиці, фальцевої покрівлі KPIO утеплений. Вентиляційний вихід для профнастилу, бітумної черепиці, фальцевої покрівлі KPIO утеплений від фірми Кронопласт робиться тільки лише з висококласного, удароустійкого, нейтрального хімічно поліпропілену, ..
2,879 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід універсальний KU.
Вентиляційний вихід універсальний KU. Вентиляційний вихід універсальний KU для всіх, без винятку, різновидів покрівлі з використанням EPDM гуми від фірми Кронопласт виготовляється тільки з перворазрядной, удароустійкого, нейтрального хімічно поліпропілену, з вищою стійкістю до непередбачених ..
3,683 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вентиляційний вихід утеплений KPGO.
Вентиляційний вихід утеплений KPGO. Вентиляційний вихід утеплений KPGO для м'яких покриттів і бітумної черепиці з кутом нахилу регульованим. Розрахований для природного провітрювання житлових кімнат, під'єднання кухонної витяжки. ..
2,712 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Витяжні дахові вентилятори WTL3.
Витяжні дахові вентилятори WTL3. Витяжні дахові вентилятори WTL3 розраховані як для квартирних приміщень, автогаражів, так і для соціальних (магазини, ресторани, кафе). Величезною перевагою вважається малий шум. Електровентилятор з турбіною від німецького бренду EBM. ..
19,886 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Дахові вентилятори Simple.
Дахові вентилятори Simple. Пристрій вентиляції (дахові вентилятори Simple) під покрівлею є невід'ємною умовою для того, щоб дах прослужив тривалий час і не підносив прикрих сюрпризів. Експлуатація вентиляційних систем на покрівлі дасть можливість рівномірно розосередити температуру на зовнішн..
958 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Даховий вентилятор Tile.
Даховий вентилятор Tile. Пристрій вентиляції ( даховий вентилятор Tile. ) під покрівлею є невід'ємною умовою для того, щоб дах прослужив тривалий час і не підносив прикрих сюрпризів. Експлуатація вентиляційних систем на покрівлі дасть можливість рівномірно розосередити температуру на зовнішні..
2,078 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ковпак для вентиляції на дах Tulpe.
Ковпак для вентиляції на дах Tulpe. ОбертовийКовпак для вентиляції на дах Tulpe для димовідводу, застосовує силу вітру для утворення доданої тяги (турбіна постійно обертається в одному напрямку). Він зміцнюється на трубу безпосередній вентиляції, особливо в одно- та багатоквартирному споруді...
9,230 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ковпак на вентиляцію Alfawent.
Ковпак на вентиляцію Alfawent. Ковпак на вентиляцію Alfawent можливо застосовувати як ковпак димоходу або незалежно на окрему підставу. Дає гарантію на герметичність. Структура кільця дає забезпечення для ефективної вентиляційної тяги. ..
1,775 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ковпаки для вентиляції Alfawent Plus.
Ковпаки для вентиляції Alfawent Plus. Ковпаки для вентиляції Alfawent Plus з вентилятором, високим ступенем шуму і підвищеною ефективністю, розрахований для виведення відпрацьованого повітря з промислових, житлових, магазинних приміщень. Чималим перевагою вважається незначний рівень шуму і ве..
10,705 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ковпаки для виходів Roof vent.
Ковпаки для виходів Roof vent. Ковпаки для виходів Roof vent вентиляційні, для влаштування на верху сантехніки і вертикальних шляхів вентиляції. ..
352 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити вентиляційний вихід Normal.
Купити вентиляційний вихід Normal. Купити вентиляційний вихід Normal від Wirplast для фальцевой покрівлі, покрівлі з бітумної черепиці, профнастилу можна у нас. Чисте повітряний простір в будинку це гарантія здоров'я вашої родини, але ще він має великий вплив безпосередньо на будинок. У н..
2,221 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Купити даховий вентилятор Optimum.
Купити даховий вентилятор Optimum. Пристрій вентиляції під покрівлею є невід'ємною умовою для того, щоб дах прослужив тривалий час і не підносив прикрих сюрпризів. Експлуатація вентиляційних систем на покрівлі дасть можливість рівномірно розосередити температуру на зовнішній і внутрішній стор..
2,757 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Основа під ковпаки Flat Base.
Основа під ковпаки Flat Base. Основа під ковпаки Flat Base. Чудове рішення для покрівлі з бітумної черепиці. ..
367 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Перехідник для вентиляційних виходів Ruroflex.
Перехідник для вентиляційних виходів Ruroflex. Перехідник для вентиляційних виходів Ruroflex з вентиляційною шахтою. Тільки чорного кольору. ..
511 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Покрівельні вентиляційні виходи Turbo Perfekta.
Покрівельні вентиляційні виходи Turbo Perfekta. Вентиляція - це надзвичайно цінний елемент кожної будівлі, незалежно від того де знаходиться ваш будинок і незалежно від його габаритів - вентиляція повинна неодмінно існувати. У певних випадках природної вентиляції іноді замало. У наслідку цьог..
9,122 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Покрівельний аератор для металочерепиці WPBW.
Покрівельний аератор для металочерепиці WPBW. Покрівельний аератор для металочерепиці з високим профілем WPBW. Аератор для металочерепиці - це особлива частина покрівлі, яка сприяє вологому повітрю віддалятися з підпокрівельного простору, при цьому не залишаючи шансів створенню іржі метал..
2,243 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Прохідні елементи Perfekta PS.
Прохідні елементи Perfekta PS. Прохідні елементи Perfekta – це проф рішення щодо виведення на дах кабелів і труб незначних діаметрів. Вони непроникні, надійні і багатофункціональні. Вони гарантують для герметичного проходу через покрівлю вихідних і вхідних трубок сонячних батарей, інших кабел..
3,592 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Прохідний елемент Tile PS.
Прохідний елемент Tile PS. Прохідний елемент – це висококласне рішення по виведенню на дах кабелів і труб невеликих діаметрів. Вони герметичні, надійні і багатофункціональні. Вони дають забезпечення для герметичного проходу через покрівлю вихідних і вхідних трубок сонячних батарей, тонких тру..
3,592 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Прохідний елемент для антени PAPI.
Прохідний елемент для антени PAPI. Прохідний елемент для антени PAPI застосовується для фальцевих покрівель, покрівель з профнастилу та бітумної черепиці. Прохідний елемент для антени не утеплений з регульованим кутом нахилу. ..
2,343 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Прохідний елемент для покрівлі Uniwersal PS.
Прохідний елемент для покрівлі Uniwersal PS. Прохідний елемент для покрівлі - це вміле дозвіл з виведення на покрівлю кабелів і труб невеликих діаметрів. Вони герметично, надійні і універсальні. Вони гарантують для герметичного проходу через покрівлю вихідних і вхідних трубок сонячних батарей..
4,390 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Утеплений вентиляційний вихід універсальний KUO.
Утеплений вентиляційний вихід універсальний KUO. Утеплений вентиляційний вихід універсальний KUOдля всіх, без винятку, видів покрівлі з використанням EPDM гуми від фірми Кронопласт виконується тільки з удароустійкого, відмінного, нейтрального хімічно поліпропілену, з високою стійкістю до рапт..
3,817 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Ущільнюючий фланець Sealling Flange.
Ущільнюючий фланець Sealling Flange. Полипропиленовый ущільнюючий фланець Sealling Flange , надійний захист від впливу УФ променів, старіння, атмосферних умов. Виготовлятися тільки лише в чорному кольорі. ..
672 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Покрівельні аксесуари (кракси).

Кракси (покрівельні аксесуари).

Невід'ємними компонентами будь бездоганно зробленої покрівлі вважаються покрівельні аксесуари, які гарантують надійність, довговічність і результативність використання покрівельної конструкції.

Покрівельні аксесуари (кракси). (або як їх ще називають, добірні елементи) захищають від протікань, призначаються для провітрювання і оберігання підпокрівельного простору від проникнення снігу та пилу, від скупчення там вологи, дають крівлі закінчений, естетичний вигляд.

Покрівельні аксесуари - це важлива і необхідна вкладення в будівництво будинку. Їх можливо вибрати відповідно до типу і забарвленню покрівельного покриття.Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та i`мя, щоб ми могли зв`язатися з Вами